Lake kullanan arkadaşlar yardım!!!!

seymagul

haziran 19
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2009
622
1
Merhaba arkadaşlar;
Ben mobilyacıda çalışmama rağmen mobilyalarımı adapzarından almayı düşünüyorum çünkü fiyatlar cazip fakat bir korkum var lake istiyorum ve sararma ihtimali olması beni şüpheye düşürüyor.Yani her lake sararmıyor akrilik boya ile boyananlara bişey olmuyor ama nasıl güvenicem bilemedim.Lake kullanıpta sorun yaşayanlar olduysa lütfen bizlerle de paylaşır mısınız?

Canım 1 ay önce taş gibi kapılarımı çıkarttırıp yerine beyaz lake kapı yaptırdım.ne zaman sararır bilmiyorum ama müthiş itina istiyor.ha estetik olarak tek geçerim ama yinede büyük risk.çünkü darbeye çok açık.

Canım 1 ay önce taş gibi kapılarımı çıkarttırıp yerine beyaz lake kapı yaptırdım.ne zaman sararır bilmiyorum ama müthiş itina istiyor.ha estetik olarak tek geçerim ama yinede büyük risk.çünkü darbeye çok açık.

oooo büyük cesaret kapıda lake eminim çok güzel olmuştur ama dediğin gibi lake darbelere karşı çok hassas hemen çatlayabilir valla ben masa ve orta sehpada nasıl korurum derken inanın cesaretinize hayran kaldım:)

Benim yatak odam beyaz lake,salonumdaki mobilyalarda karamel kahverengi renginde lake cnm.
Lake gösterişi müthiş,ancak kullanımı çok itina isteyen bir kaplama.Örneğin herhangi bir bezle silemezsin özel bezleri var.
Sararma konusuna gelince sende araştırmıştın zaten,yerli kaplamaların birçoğunun sarardığı söylenir benimki yanlış hatırlamıyorsam amerikan lake cnm.Bunu kolay kolay ayırt edebilmemiz mümkün değil biz aylarca gezmiştik.Bu nedenle alacağın firmaya dikkat et.Fiyatı normal mobilyalar gibiyse şüphe duy gerçek lakenin fiyatı daha yüksek çünkü.
Bir diğer önemli noktada iyi lake bakınca ayna gibidir,karşısına geç ve bak parlıyor mu,kendini görüyor musun?Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Amanın Allah kolaylıklar versin kapı olarakk düşünemiyorum çokkkkkkkk dikkatli olmanız lazım.

Merhaba arkadaşlar;
Ben mobilyacıda çalışmama rağmen mobilyalarımı adapzarından almayı düşünüyorum çünkü fiyatlar cazip fakat bir korkum var lake istiyorum ve sararma ihtimali olması beni şüpheye düşürüyor.Yani her lake sararmıyor akrilik boya ile boyananlara bişey olmuyor ama nasıl güvenicem bilemedim.Lake kullanıpta sorun yaşayanlar olduysa lütfen bizlerle de paylaşır mısınız?

canım bende banyo dolabımı yaptırdığım yerde bir mutfak görmüştüm.Üstü krem altı mordu orda sormuştum bu kremin kodu hangisi değişik geldi diye onun beyaz olduğunu ve zamanla sararıp krem olduğunu söylemişlerdi ve bende inan cesaret edip siyah beyaz lake mutfak yaptıramıyorum sararma korkusuyla iyi akşamlar.

Benim yatak odam beyaz lake,salonumdaki mobilyalarda karamel kahverengi renginde lake cnm.
Lake gösterişi müthiş,ancak kullanımı çok itina isteyen bir kaplama.Örneğin herhangi bir bezle silemezsin özel bezleri var.
Sararma konusuna gelince sende araştırmıştın zaten,yerli kaplamaların birçoğunun sarardığı söylenir benimki yanlış hatırlamıyorsam amerikan lake cnm.Bunu kolay kolay ayırt edebilmemiz mümkün değil biz aylarca gezmiştik.Bu nedenle alacağın firmaya dikkat et.Fiyatı normal mobilyalar gibiyse şüphe duy gerçek lakenin fiyatı daha yüksek çünkü.
Bir diğer önemli noktada iyi lake bakınca ayna gibidir,karşısına geç ve bak parlıyor mu,kendini görüyor musun?Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Çok sağol mısracım gerçekten çok yardımcı oldun şimdi bizde diyoruz ki mobilyacıya söyleyelim boya markasını felan ama adam bi benim için mi yaptığı üretimden farklı bişiy yapcak dediğin gibi başka yerlerde çok pahalı hevesimde var napıcam bilemiyorum şimdi parlak mebranlar var mobilyada kullanıyorlar adi lakeden daha kullanışlı olduğunu söyledi bizim fabrikadaki mobilyacımız bakalım bakmaya devam sanırım benimde karar vermem birkaç ay sürecek:)

canım bende banyo dolabımı yaptırdığım yerde bir mutfak görmüştüm.Üstü krem altı mordu orda sormuştum bu kremin kodu hangisi değişik geldi diye onun beyaz olduğunu ve zamanla sararıp krem olduğunu söylemişlerdi ve bende inan cesaret edip siyah beyaz lake mutfak yaptıramıyorum sararma korkusuyla iyi akşamlar.

Yaaa farklı bir renk gibi sararıyorsa onda razıyım:)Şaka bi yana lake riskli bir grup gerçektenn

Dualarınıza yürekten amin diyorum.Gerçekten çok istediğim için tedirginliğimi eşime belli edemiyorum:))bu arada gerçekten fiyat konusunda uygun geldiyse bencede şüpheli çünkü lake ürünler biraz fiyatlı.benim kapılar parlak değil adı:ipek mat lake.Bahsettiğin parlak membran ürünler bence daha kullanışlı çünkü direkt boya değil kaplama.

Dualarınıza yürekten amin diyorum.Gerçekten çok istediğim için tedirginliğimi eşime belli edemiyorum:))bu arada gerçekten fiyat konusunda uygun geldiyse bencede şüpheli çünkü lake ürünler biraz fiyatlı.benim kapılar parlak değil adı:ipek mat lake.Bahsettiğin parlak membran ürünler bence daha kullanışlı çünkü direkt boya değil kaplama.

offf offf evlenmek ne zor işmiş yaa daha yolun başında yoruldum valla:)Allah hepimize kolaylık versin.

benımde lake salonum ve unıtem..
siyah beyaz..
siyah krem yda..ama en basnda kırık beyaz olck dıe sölmştı mob..siprsle yaptrdım cunku..
bakımı çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk zrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..
ınanılmaz toz oluyo ve cızılıyoooo
ama çok şıkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

benımde lake salonum ve unıtem..
siyah beyaz..
siyah krem yda..ama en basnda kırık beyaz olck dıe sölmştı mob..siprsle yaptrdım cunku..
bakımı çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk zrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..
ınanılmaz toz oluyo ve cızılıyoooo
ama çok şıkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

yAA TOZ OLUYO DERKEN KULLANACAĞIN YERLERİ SİYAH MI YAPTIRDIN MASANIN ÜZERİ GİBİ ÇÜNKÜ KREMDE TOZ HİÇ BELLİ OLMUYO ÇALIŞTIĞIM YERDE SHOWRROOMDAKİLER ÇOK TEMZİ DURUYOR AMA ÇİZİK KOUSUNDA ÇOK HAKLISIN ARKADAŞIM HARİTA GİBİ AMA DEDİĞİN GİBİ İNSANIN GÖZNEDE ÇOK HOŞ GELİYOR ŞİMDİDE DİYORUM Kİ CANIM SAĞOLSUN ÇİZİLİRSE BOYATIRIM EN AZINDAN ÖYLE BİR ŞANSIMIZ VAR

Lake mobilyada akrilik lake kullanılırsa sararma olmaz. Çizik için de ısrar edip üzerine fazladan bir kat şeffaf cila attırın. O zaman zor çizilir. Bir de lakeleri cif falan gibi şeylerle değil normal arap sabunuyla silin, o zaman aşınmaz. Ben mutfağımı filan şu firmaya yaptırdım, çok memnun kaldım. Akrilik derseniz akrilik yapıyorlar, biraz fiyat farkı oluyor ama mutlaka katlanın derim... |[url]www.ogt.com.tr [/url]

tmm arap sabunuyla silinirse bişey olmaz , ama hangi bezle silicez? yok mu başka kullanan arkadaşlar ???

ben mikrofiber bezle amway zoomla siliyorum kapılarımı.(normalde mikrofiber bezime sabun hariç deterjan kullanılmıyor ama amway önerdiler artı bezim eskidi zaten)bu arada kapılarım yaptırdığımdan bu yana çok hafif sarardı ki renk beyaz bu gayet normal bence çünkü duvar boyası bile zamanla değişiyor.

X