Aşırı kilo aldım ve almaya devam ediyorum :(

shadowhearts

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2009
308
0
45
arkadaşlar 16+6 haftalık hamileyim,hamilelik boyunca hiç miğdem bulanmadı, bu elevitten sonra da acayip derecede iştahım açıldı,kendimi durduramıyorum 7 kilo aldım,doktorum çok kızdı,neyapacağımı hiç bilemiyorum valla,gidişatım hiç iyi gözükmüyor,kanama geçirdiğim için hareket etmemede izin yok,bebeğim 151 gr,doktorum böyle giderse 25 kilo ile doğuma girersin diyor,ne yapacağımı şaşırdım

31+5 haftalık hamileyim bende 18 kilo aldım bu gidişle bende 25 ile doğuma giricem benimde vitaminler çok iştahımı açtı doktorum rejim verdi banada kızdı bu ay sadece 1 kilo alabilirsin demişti 10 gün önce tartıldığımda 3 kilo olmuştu bile pazartesi kontrolüm var tartıya nasıl çıkıcam bilmiyorum valla:KK43:((
bende 61 ile hamile kaldım şu anda 79 kiloyum(10 gün önceki kilom) ALLAHtan boyum 1.72 çok kilolu gözükmüyorum

arkadaşlar 16+6 haftalık hamileyim,hamilelik boyunca hiç miğdem bulanmadı, bu elevitten sonra da acayip derecede iştahım açıldı,kendimi durduramıyorum 7 kilo aldım,doktorum çok kızdı,neyapacağımı hiç bilemiyorum valla,gidişatım hiç iyi gözükmüyor,kanama geçirdiğim için hareket etmemede izin yok,bebeğim 151 gr,doktorum böyle giderse 25 kilo ile doğuma girersin diyor,ne yapacağımı şaşırdım

cnm bir müddet eleviti bırak.ben öyle yaptım çok kilo almamama rağmen.çünkü doktorumda gerek yok dedi.zaten her türlü besini yediğimiz için gerekli vitamini alıyoruz diye düşünüyorum.22+4 dyim 6.5 kilo aldm.benimde fazla aslında yinede sen bilirsin.

bende çok üzgünüm ya .48.5 la hamile kaldım.ömrümde 50yi görmedim 27 haftadayım ve 57.5 um yamafoldumben.allahım 9 kilo kabus gibi.bende elevit kullanıyorum kan şurubu bunlardan mı acaba .şekere de düşkünlüğüm arttı of.ya

bende 76 kiloyla hamile kaldim 82 kilo oldum.25 haftaligim ikizlere hamileyim,vitamin hapi kullaniyorum.benim kilo alisim nasil bilmiyorum cunku hastanede hic kontrol etmiyorlar doktorumda simdiye kadar hic sormadi ve tartmadi,bi ilk kontrolumde sormustu kac kilosun diye o sordugundada 2 aylik hamileydim.simdi bilmiyorum bu durum iyimi yoksa azmi kilo aliyorum.ben fazla yiyemiyorum hamile kalmadan once bundan daha cok yiyordum.bebislerim saglikli olsunda kilolari iyi olsunda keske ben almamis olayim bebislerim almis olsun kilolari

ben 7 kilo aldım kendimi duba gibi hiisediyorum hamile rejımı uygulayacağım internetten bakayım da...3 ayda...

bende 14 haftalık hamileyim ve şimdiden 3 kilo aldım doğru dürüst yemediğim halde kimbilir yesem ne olur bilemiyorum herkes 10 kiloyu geçme çok zorlanırsın diyo ama mümkün değil önümde daha kaç ay var off ilk çocukta bide fazlamı alınıyo acaba hep öyle diyolar?

arkadaşlar 57 kiloyla hamile kaldım ve şuan 75 kiloyum doğuma daha 2 haftam var , böyle giderse 20 kg ile doğurcam:KK43:(
aslında boyum 177 old. için dr. pek bişe demiyo kiloma ama bana çok geliyo ömrümde 60kiloya bile çıkmamışken :umursamaz: umarım doğumdan sonra kilolarımızı hemencik veriririz kızlar zemuszemus

amannnnnn benim doktorumda bana kızmıştı...canım kafana hiç takma ya ben doğum yapalı 20 günü geçti doğuma 25 kilo almış bir şekilde gittim oğlum 4020gr doğdu tosuncuk oldu...kilomu hiç kafama takmadım.
70le başladım 95 le doğuma gittim hastaneden gelir gelmez tartıldım 87 idim şu anda 24 günlüğüz ve 77 kiloyum hala da vermeye devam ediyorum.kısmetse eski kiloma kavuşacağım...

canım ben 33 gün önce normal doğum yaptım.54 kiloyla hamile kaldım.78 kiloyla doğum yaptım.24 kilo aldım.kilolar kalçamda sadece.benim doktorumda çok kızmıştı.ben normal doğum yapamamaktan korkuyordum.delirmiş gibi yiyordum.öğrendim ki şimdi biraz geç oldu ama elevit miş iştahımı delirten.kullandığın sürece alırsın.çok kilo almamaya dikkat et.benim bu kilo olayı bayağı pskolojimi bozmıştu.:1no2:

canım ben 33 gün önce normal doğum yaptım.54 kiloyla hamile kaldım.78 kiloyla doğum yaptım.24 kilo aldım.kilolar kalçamda sadece.benim doktorumda çok kızmıştı.ben normal doğum yapamamaktan korkuyordum.delirmiş gibi yiyordum.öğrendim ki şimdi biraz geç oldu ama elevit miş iştahımı delirten.kullandığın sürece alırsın.çok kilo almamaya dikkat et.benim bu kilo olayı bayağı pskolojimi bozmıştu.:1no2:

cnm hayırlı olsun bebişin.normal doğum yapmışsın acaba bebeğin kaç kiloydu merak ettm.bende 5.ayda eleviti bıraktım şuan 6.ayım doldu.7 kilo aldım.:eek:klava:

sormayın kızlar bende şuanda 6.ayımı doldurdum ve 13 kilo almış bulanmaktayım.çok rahatsız olmaya başladım yaa.daha önümde 3 ay var napıcam bilmem.şuan 83 kiloyum:KK43:(((((((

sağol canım ediyorum ama bilmiyorum işte...benimde çok psikolojim bozuk,normalde de kiloyla barışık olmayan bir insanım, bebek olmasa 1-2 kilo bile alsam deliriyorum ama bebeğim için katlanıyorum...şu aralar daha hareketliyim işallah yavaşlar

36.haftama girdim.9 kilo aldım..
56ile başladım şuan 65 kiloyum..

ilk gebiligimdi ise 20 kilo almıştım..merak etmeyin hepsi gidiyo.

35 haftamdayım 50 kiloyla basladım şimdi 65 kiloyum.asıl son aylarda alınıyo hariketlerimiz kısıtlandı sanırım ondan.yeterki bebeklerimiz besleyebilelim.yag depolamıyalımda..

X