Maske Tarifleri Cilt lekeleri

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

fsuue

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
14
0
Cilt lekeleri sivilce ve cildinizin daha genç görünmesi için 3 kaşık süzme yoğurdun içine 2 çor. kaş. limon suyu. 1 çor. kaş. elma sirkesi eğer evde varsa birazda nar eşkisini boza kıvamına gelince cildinize sürün ve en az 45 dk. bekletin.sonra ovarak çıkartın.Suyla yıkayın.Haftada 2 sefer yapıyorum.sürekli uyguluyorum ve çok etkili.Cildimide ışıl ışıl yapıyor.

Cilt lekeleri sivilce ve cildinizin daha genç görünmesi için 3 kaşık süzme yoğurdun içine 2 çor. kaş. limon suyu. 1 çor. kaş. elma sirkesi eğer evde varsa birazda nar eşkisini boza kıvamına gelince cildinize sürün ve en az 45 dk. bekletin.sonra ovarak çıkartın.Suyla yıkayın.Haftada 2 sefer yapıyorum.sürekli uyguluyorum ve çok etkili.Cildimide ışıl ışıl yapıyor.

canim,senin yazini okuduktan sonra bende uygulamaya basladim ama bir problemim var,esmer olmama ragmen cildim cok kizariyor ve yaniyor,sendede ayni problem oldumu?

biraz yanma oluyor,ama rahatsız edici değil,hemende geçiyor,limonu biraz azk koy istersen çünki yakan o.

kızlar benım de alnımda var.maydonozu ezıp ıcıne lımon damlat dedıler.yaptım.bıkere ıgrenc suratınızda yapraklar kucuk kucuk yesıl bır surat yerlere dokuluyo basınca yesıl yesıl boyuyo ıyı gelsın de neyse dedım yıkayınca suratım sarı yesıl bır renk kaldı.maydonozun yesılı boyadı.hadı cıkarayım dıye kantaron maskesı yaptım.suratım nasıl yandı.kıpkırmızı guneste kalmıs gıbı.krwem ustune krem oldum bı dahamı ....kafamçokkarıştı

Birde kil maskesi uyguluyorum.toz kil 2 yemek kaşığı, 1 yemek kaşığıda pirinç unu, 1-2 damla biberiye yağı,1-2 damlada susam yağı,1 tatlı kaşığı elma sirkesi ve limon. maskeyi hazırlayıp uyguluyorum haftada 1 gün kil maskesi 2 günde süzme yoğurt maskesini uyguluyorum ve cildim çok güzel.sigaraya rağmen.

lekeler ve çiller için maydonoz u az bi sula kaynatıyoruz sonra yüzümüze uyguluyoruz
ben denedim tavsiye ederim arkadaşlar

kıslar ben maydonoz maskesı yaptım.kanteron yagı surdum.haftada 2 kere maske yaptım peelıng yaptım.lımon surdum olmadı.alnımda duruyor.ne yapacagım.

ben açıklayayım çay ağacı yağı .bu sivilcelere ve lekelere ,mantara iyi gelen yağ.bodyshopta yıkama jeli,toniği,ve yagı satılıyor.aktarlardada var kullanırken dikkat etmek gerkiyor özellikle saf yağını.su ile inceltip kullanılyor düzenli kullanımda sivilceleri yüzeyden değil derinin alına inerek ortadan kaldırıyor ve tabiki lekeleride gideriyor.ama sabretmek gerekiyor ve düzenli kullanmak.kullandın mı hayır çünkü cildim çook hassas ve korktum açıkçası belki benim cildimi tahriş eder diye ama yağlı ciltler rahatlıkla kullanabilir.

Fsuue teşekkürler canım ya benimde lekelerle başım dertte a.s. teşekkürlerrr

ben açıklayayım çay ağacı yağı .bu sivilcelere ve lekelere ,mantara iyi gelen yağ.bodyshopta yıkama jeli,toniği,ve yagı satılıyor.aktarlardada var kullanırken dikkat etmek gerkiyor özellikle saf yağını.su ile inceltip kullanılyor düzenli kullanımda sivilceleri yüzeyden değil derinin alına inerek ortadan kaldırıyor ve tabiki lekeleride gideriyor.ama sabretmek gerekiyor ve düzenli kullanmak.kullandın mı hayır çünkü cildim çook hassas ve korktum açıkçası belki benim cildimi tahriş eder diye ama yağlı ciltler rahatlıkla kullanabilir.

canım benim sadece omuz larımda güneş lekeleri var iyi gelirmi acaba siz sanırım sadece sivilce lekeleri içinmi öneriyosunuz beni lütfen bilgilendirirmisinizfisfisfis

SAOL ARKADASIM VALLA COK SAOL CILDIM YAGLI HEMEN ALIP DENEYECEM LEKELERIM 3,5 YILDIR GIDEREMEDIMM.
UMARIM FAYDA GORURUMM

canım benim sadece omuz larımda güneş lekeleri var iyi gelirmi acaba siz sanırım sadece sivilce lekeleri içinmi öneriyosunuz beni lütfen bilgilendirirmisinizfisfisfis
nette araştırdım cilt lekesi diyor.ayrıca benzoilperoksite eşitmiş.yanma kuruluk,kızarma yapmıyormuş.bu demektirki omuzların için kullanabilirsin.birde bugday yağı iyi gelir diyolar bir bak istersen.olmadı dermatolağa git onlar sana leke açıcı krem verirler ama mevsim yaz olduğu için yüksek koruma faktörlü krem kullan daima. bütün lekesi olan arkadaşlar için geçerli minumum 30 faktörlü kullanın ve güneşte fazla kalmayın.zeynep rica edrim umarım faydasını görürüsünüz.

a.s::mutlaka deniycem benimde dogumdan kalangözümün altında lekeer var ne yaptıysam tam anlamıyla geçiremedim.Ben ara ara yoğurt ve limon suyu sürüyordum biraz hafifledi ama tam anlamıyla geçmedi.Tavsiyelerinizi deniycem teşekkürler.Bide arkadaşlar malüm çok sıcaklarda lütfen koruması yüksek faktörlü krem kullanın,bana DR COPPERTONU TAVSİYE ETTİ 45 FAKTÖRLÜ evdeyken bile kullanıyorum bence en önemli olan korumak çoğaltmamak,azaltmak içinde yaptığınız gibi bakımlar uygulamak:teselli:

benimde yüzümde lekelerim çok umarım bende senin gibi iyi bir sonuç alırım teşekkürler

X