Çocuğunuzun geleceği için sigorta !!

((eslem))

Canım kızım büyüyor
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.361
3
42
selam güzel anneler, yavrularımızın gelecekte sıkıntı çekmemesi, üniversite yıllarında harcamalarını karşılayabilecekleri bir aylığı olsun diye sigorta yaptıran var mı?
neresi ve nasıl? avantaj ve dejavantajları nelerdir?
paylaşımlarınızı ve araştırmalarınızı bekliyorum

selam güzel anneler, yavrularımızın gelecekte sıkıntı çekmemesi, üniversite yıllarında harcamalarını karşılayabilecekleri bir aylığı olsun diye sigorta yaptıran var mı?
neresi ve nasıl? avantaj ve dejavantajları nelerdir?
paylaşımlarınızı ve araştırmalarınızı bekliyorum

canım biz sigorta yapmadık ama şöyle bişey yaptık
altınlarını bozup kızımın adına vadeli bir hasap açtık 2 bin lira yatırdık
ayrıca garanti bankasında mini bank diye bir hasap var çocuklar için onu açtık her ay kredi kartından 100 tl çekiliyor o hesabı istesende bozamıyorsun çocugun 18 yaşına gelene kadar parası orda değerleniyor onun adına kredi kartı geliyor hasap açıldıktan sonra üzerinde çizği film karakterleri var ve her ay çocuga hediyeler geliyor derği falan :))
biz böyle bişey yaptık sende düşün istersen

güzel bi konu eslemcim saol...bizdee eşimle birlikte düşünüyoruz kızıma gelen altınları fılan bozdurup biyere yatırmayı vede her ay maaşımızdan küçük bi miktar 18 yasına dek yatırmayı düşünüyoruz ama bakalım kısmet...

bende karar veremedim, bankaya hesaba her ay biriktirsem mi daha iyi, yoksa sigorta yaptırıp ilerde aylık bağlanması mı?

merhaba arkadaşlar ben bir sigortacı olarak size bireysel emekliliği önerebilirim az az yatırım yapmak adına ayda 100 100 yatırsanız 18 senede 20 000 siz yatrrısınız en az onun 2 katıda getirisi olur yani o küçük yatıırmlar size 60 000 olarak geri döner altın da çok güzel bir yatırım aracı ama onun bozulması daha kolay olduğundan bu sistem daha disiplinli ilgilenenleri bilgilendirebilirim.

teşekkürler arkadaşlar güzel öneriler yaa bizde hesap açtık kuzuma babamız bankacı bakalımm ne olucek şimdilik.. bölee..

X