Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç çıkaran ürünler hakkında bi yazı ....ilgilenenlere..

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
[ı]kızlarda burda yazdıĞımız bÜtÜn yÖntemler var
buna bı cılt doktorunun yorumları yazıyo
bence erınmeyıp bı gÖz atın
mesela yÜzÜmdekı ayva tÜylerımın artmasına kullandıĞım haplar neden olmuŞ da ben bılmıyomuŞum
[/ı]

biotin mi kullanmıştın canım bu yazıyı daha öncede okumuştum bende medobiotin kullanıyorum ama 2.5 mg bende bişey olmadı henüz 15 gündür içiyorum birde pantagor vermişti doktor 1 .ayım dolcak iyi şimdilik bir sıkıntı yok gibi bakalım.

valla elacım ben 2 yıldır bu ilaçlarla haşır neşirim
dönüşümlü olarak pantogar da kullandım priorinde
zamanında çokça çinkoda kullandım
solgarın biotinini de
e bi yerden fışkırcak bu kıllar dimi
maalesef benim gittiğim cildiyeci rahatsızlığım düzelmedikten sonra çok iyi sonuçlar alamıycağımı söyledi
bak bu yazıda dikkatimi çeken adam medabiotinle çinko alsak da priorin gibi hapların aynı işi göreceğini yazmış
reklam amaçlı çok para alıyorlar diyor
benim bi konum vardı sarımsaklı ve bıldırcın yumurtalı
biliyorumki bi kaç ay yapsam saçlarım fışkırcak ama artık yoruldum ben o kokudan
evli olunca olmuyo
oht poptit3 mü alsam yoksa medabiotinle çinkomu bilemiyorum
bak burda hgf sprey ürününü de övmüş doktor

şimdi okudum sayfaları canım... epey enterasan şeyler var... çok teşekkürler paylaştığın için..:KK66:

bu arada yazıyı açtıktan sonra saç çıkaran ürünlere genel bakış adlı başlık çıkıyo ya
ona tıklarsanız yazı daha da uzuyo ve medabiotin gibi vitaminler dahil, bitkisel yağlar bile çıkıyo

Son düzenleme:
sen ne dşünüyosun tatlım ,benim bildiğim tek şey şu saç dökülmesine sebep veren hastalık ortadan kalkınca dökülme zaten kesilecektir ama bu tür ilaçların kıllanma yaptığını çok duydum ama gerçekten saçımın önündeki tüyler saç oldu 15 günde zararı var belk başka taraflara ama yararını da görüyorum.

tabiki kel kalmaktan iyidir sonuçta
profilinde gördüğüm kadarıyla bekarsın
rahatsızlığın falan geçince düzelir sen merak etme
dönemsel bi durum
benimki bu ara yoğun stres
oğlumun annemin hastalıkları
benim kendi hastalığım falan birleşince bişey fayda atmedi işte
ama bu ara yağlara başladım tekrar
sedece ağızdan hap alma konusunda kararsızım
priorini sevmedim
pantogar daha iyiydi
ama bi de bi konu açtım hatta oht peptit3 diye bi ürün var duymuşsundur belki onun arasında kaldım açıkçası
http://www.kadinlarkulubu.com/anti-...-kapsul-kullanan-var-bi-goz-atin-lutfen.htmla
ama oht peptit 3 çok pahalı ya:çok üzgünüm:
sen ne dşünüyosun tatlım ,benim bildiğim tek şey şu saç dökülmesine sebep veren hastalık ortadan kalkınca dökülme zaten kesilecektir ama bu tür ilaçların kıllanma yaptığını çok duydum ama gerçekten saçımın önündeki tüyler saç oldu 15 günde zararı var belk başka taraflara ama yararını da görüyorum.

Son düzenleme:
biotin mi kullanmıştın canım bu yazıyı daha öncede okumuştum bende medobiotin kullanıyorum ama 2.5 mg bende bişey olmadı henüz 15 gündür içiyorum birde pantagor vermişti doktor 1 .ayım dolcak iyi şimdilik bir sıkıntı yok gibi bakalım.
valla biotini kullanırken iyi yanlız bıraktıktan sonra acayippp bır sekılde sac dokulmesı yasıyordun benım saclarım bonustu suan pırasa gıbı kaldı ben kullanma derım

X