Kolay hamile kalmak için bitkisel kürler

ncncn

uykucu şirin :)
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
382
0
arkadaşlar az önce bir internet sitesinde, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun kolay hamile kalmak için iki bitkisel kür önerdiğini okudum. kimbilir belki bir yardımı dokunur diye sizinle paylaşmak istedim:

"Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, doktor muayenesi sonucundan tamamen sağlıklı bulunduğu halde hamile kalması geciken bayanlar için birinci yol olarak incir kürünü tavsiye ediyor.

İncir kürü

7-8 tane kuru incir, yarım litre suda 5-10 dakika haşlanır. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilir. Her gün taze olarak hazırlanan bu kür 21 gün süreyle uygulanmalıdır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, incir kürünün etkili olmadığı durumlarda 15 gün süreyle soğan kürü uygulanması gerektiğini belirtiyor.

Soğan kürü

Bir kuru soğan, 6 ya da 8 parçaya bölünerek 5 dakika kaynatılır ve ılık olarak içilir. 15 gün süreyle uygulanacak olan soğan kürü, döllenmiş yumurtaların rahimde tutunmasına yardımcı olup hamile kalma sorunu yaşayan kadınların hamile kalmalarına yardımcı oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, hazırlanan kürün bekletilmeden taze olarak içilmesidir."
:içelim: :içelim: :içelim:

Teşekkür ederim canım bilgi için, ben bu ay da olmazsa bidahaki aydan itibaren bu kürlere başlamayı düşünüyorum yerimseniben

bn soganı yapıyorum ama korkmuyoda degilim kimi ara kanama yapıyo diyo kimi rahmi inceltiyo diyo hamileysen düsüge sebep oluyo diyo neye inananacagımı sasırdım bnde bu ay kist cıktı birazda ondan içiyorum ama tedirginligimde var

arkadaşlar bede bu ay hamile kalmayı bekleiyodum ama bugün kırmızıları gördüm tam günümde oldum :KK43: şimdi benim yumurtlama günüm ocak ayının 4-9 günleri çıktı yumurtlama testinde ben şimdi bu küre hemen mi başlıcam:uhm:

arkadaşlar dediğim gibi yoruma açık bir konu ve ben de yukardaki haberden fazlasını bilmiyorum. sadece ilginç geldiği için sizlerle paylaşmak istedim. dolayısıyla hiçkimseyi yanlış yönlendirmek istemem. eğer bu konuda kafanızda şüpheler oluşmuş ise, detaylı bir inceleme yapıp konuyu netleştirmeden uygulamayın derim ben.

X