Makyaj Ürünleri Benefit kullananlar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tşk ederim. ben conceların çok beğendim. bitse yine bundan alırım. kalıcı ve kapatıcı.

high beamla moon beam arasında sarışın esmer farkı oldugunu pek sanmıyorum. biri biraz daha pembe bazlı biri de altın rengi bazlı. ikisi de olur bence.
satıcıdan aldığım bilgi bu şekildeydi.
yanlış bilgilendirmiş diyelim o zaman :KK34:

Bir arkadaş 20 gün sonra geldiğini söylemişti...
Kargo/sipariş takibi falan yapılmıyormu acaba? :26:

Bende de highbeam ve moonbeam var.. High ı kışın moon u yazın borızlaşınca kullanıyorum. Ürünleri çok başarılı..

Dallas'ı da alıyorum, gözüm açık gitmem artıkın :KK53:

Sipariş verdim bir siteden; umarım en kısa zamanda elime geçer... :82:

bende benefit boi-ing kapaticisini kullaniorum goz altlari icin cok guzel bir kapatici yuze aydinlik veriyor kesinlikler tavsiye ederim herkeze:KK66:

Herkese merhaba. Bende kaş sorunu var, daha doğrusu hemen hemen hiç kaşım yok. Zamanında fazla aldım zaten azdı, şimdide geri çıkmıyor. Bazen kaş kalemi bazende kaş farı kullanıyorum. İyi güzel ama yazın denize veya havuza girmeyi hiç istemiyorum çünkü boya akıp gidiyor. Neyse suya dayanıklı kalem veya far bulamadım. Geçenlerde nette BENEFİTin makyaj sabitleyicisini keşfettim. Acaba aranızda kullanan oldumu? Kaş makyajından sonra uygulayan oldu mu hiç? Çok merak ediyorum. Kaş ürünleri için harcadığım parayla inanın kaş ektirmiştim şimidiye kadar. Boş yere almak istemiyorum. deneyenler varsa lütfen yazsın.:KK30:

benefitin high beam'i almak istiyorum ama karasisizim kullanan bir bana acik acik anlatabilir mi?

goruntusu hafif pembe ben butun yuzume dogal bir isliti versin diye kullanmak istiyyorum yuzum pembemsi olur mu?

benefitin bazi urunlerini kullaniyorum aman aman bir marka degil bence goruntuye ve albeniye veriyoruz parayi ama yuzum icin bir highliter aradigimda hep high beam cikiyor karsima zaten karar verip onu alirsam o kas kitini de almadan edemeyecegim onu da cok oven var

hadi simdi cevap bekliyorum tesekkurler :KK3:

arkadaşlar, dr feel good diye bir ürünü var benefitin. benim cildim gün içesinde çok yağlanıp parlıyor, pudralamaktan sıkılıyorum. bu ürünü matlaştırıyor diye kendi sitesinde inanılmaz övmüşler. gg den aldım bende bi baktım, tereyağ kıvamında bi şey:)) allah allah dedim kendi yağ gibi zaten, nasıl matlaştıracak. sürdüm, parladım kaldım:)) bekledim acaba kuruyacak mı , emecek mi filan diye yok:)) üstüne fondotenimi sürdüm, onun üstüne de sabitleyici pudramı, cildim düzgün gözüktü. gözenekleri minmize etmiş. baya mat durdu cildim sonra, yağlanmadı epey. ama tek başına yapmıyor onu işte yine üstüne pudra istiyor. ama yorumlarda pudradan kurtulduk filan dedmiş millet. valla bi bilen, kullannan varsa bana yazsın:))))

Benefit Some Kinda Gorgeous kompakt fondötenin kapatıcılığı gayet güzel.Kadife gibi bi sonuç sağlıyoo. =)
HighBeamde ise en sevdiğim nokta likit fondötenle karıştırılıp yüze o şekilde uygulama yapılabiliyor oluşu.
Sonuç harika oluyoo tüm yüzde hoş bir ışıltı ancak asla simin içine düşmüş gibi değill =D

benetint almıştım 2 yıl önce ama dudaklarımı kuruttu ya da ben kullanmayı bilemedim.Öylesine bekliyor dolapta.

X