Makyaj Ürünleri Benefit kullananlar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Biscuit

Guru
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2009
4.129
2
benefit'in ürünlerine bayılıyorum.kullananlar varsa neleri kullandıklarını yazsın. opuyorumnanaktan

benefitin sıvı allığı muhteşem ama elimde iz bırakıyor sürdükten sonra ellerim kıpkırmızı oluyor:KK43:

benefitin sıvı allığı muhteşem ama elimde iz bırakıyor sürdükten sonra ellerim kıpkırmızı oluyor:KK43:

benefitin nerdeyse tüm ürünleri var bende bayılıyorum.en çok sevdiklerim.
sıvı allık, benetint,
high beam
dr feel good ,bu ürün yüzdeki parlamayı önlüyor
that gal ,buda aydınlık veriyo yüze
opuyorumnanaktan

moonbeam, gloss ve farı olan minik bir kitini almıştım strawberrry den fiyatı uygundu diye meraktan aldım.

glossu güzel bayağı.

farını hiç kullanmadım

moon beam i ise nasıl kullancağımı bilmiyorum:roflol:

ya kızlar bu sıvı allığa kafam takıldı akmıyomu, yüzde duruşu nasıl?? :mymeka:

ya kızlar bu sıvı allığa kafam takıldı akmıyomu, yüzde duruşu nasıl?? :mymeka:

akmıyo sürüşünü öğrenmen lazım.iki çizik atıp elinle dağıtacaksın.çok doğal duruyo benim favori allığım.spordan çıkınca kızarırsın ya öyle.
opuyorumnanaktan

hımmm denemek lazımm güzel gibi bu sitenin her yerinden hergün bi dünya değişik şey öğreniyorumm bilgi patlaması yaşıycam yakında :)

moonbeam, gloss ve farı olan minik bir kitini almıştım strawberrry den fiyatı uygundu diye meraktan aldım.

glossu güzel bayağı.

farını hiç kullanmadım

moon beam i ise nasıl kullancağımı bilmiyorum:roflol:

moon beam i elmacık kemiklerine süreceksin allıktan sonra elmacık kemiklerini ön plana çıkarmak için.
kaydirigubbakcemile5

Yaa ben de alcam moonbeam ama high beamle moon beam arasında ne fark bilmiyorm? bilen varsa yardım etsin lütfennn

kızlar strawberrye bakıyorum moon beam var ama hihg beam i göremedim ben mi göremiyorumm :mymeka:fisfisfis

Evetttt vardı 3-4 gün önce ben de baktım alacaktım dün baktım yok :KK43:

kızlar benefit artık sephora'da da satılıyor ama fiyatlar pahalı strawberry ve benefit in kendi sitesi yine de daha ucuz.

kızlar,ben benefitin sitesine üye oldum.12 şubatta mail yolladılar süper bi kampanyadan haberdar ettiler.80 dolarlık alışverişte girls night in diye 40 küsür dolarlık bir set yolladılar.yanında 2 tane de sample artı pudra veya far olarak kullanılabilen bir ürün vardı hatta.aldıklarım ise;realness of concealness(set),confessions of a concealaholic(set) ve kaş kalemi...(ben böyle yazdım ama detay için sitesinden inceleyebilirsiniz).bunlar 80 dolar civarı tuttu işte.kargoyla 100 dolara geldi.ve inanamayıcaksınız ama sadece 8 günde elimdeydi.en çok high beam,lemon aid,thatgal ürünlerini ve hediye gönderdiği farları sevdim.rimelini kullanmadım nasıldır bilmiyorum ama zaten lancome hypnosedan asla vazgeçmem :)seephorra konusuna gelince;sizlere tavsiyem yeltenmeyin bile.fiyatları el yakıyor resmen.aynı ürünü sitesindekinin 2.5 katı fiyatna satıp insanları aptal yerine koymaya hakları yok.en iyisi orada testerları deneyip benefitin kendi sitesinden sipariş vermek.
benim söyleceklerim bu kadar. benefit hakkında ki sorularınız bekliyorumsengözlerimebaksanab

yüz yıkama jelini aldım gayet güzel :) high beam ve moon beami denemek istiyorum strawberyde takipteyim :)

kızlar,ben benefitin sitesine üye oldum.12 şubatta mail yolladılar süper bi kampanyadan haberdar ettiler.80 dolarlık alışverişte girls night in diye 40 küsür dolarlık bir set yolladılar.yanında 2 tane de sample artı pudra veya far olarak kullanılabilen bir ürün vardı hatta.aldıklarım ise;realness of concealness(set),confessions of a concealaholic(set) ve kaş kalemi...(ben böyle yazdım ama detay için sitesinden inceleyebilirsiniz).bunlar 80 dolar civarı tuttu işte.kargoyla 100 dolara geldi.ve inanamayıcaksınız ama sadece 8 günde elimdeydi.en çok high beam,lemon aid,thatgal ürünlerini ve hediye gönderdiği farları sevdim.rimelini kullanmadım nasıldır bilmiyorum ama zaten lancome hypnosedan asla vazgeçmem :)seephorra konusuna gelince;sizlere tavsiyem yeltenmeyin bile.fiyatları el yakıyor resmen.aynı ürünü sitesindekinin 2.5 katı fiyatna satıp insanları aptal yerine koymaya hakları yok.en iyisi orada testerları deneyip benefitin kendi sitesinden sipariş vermek.
benim söyleceklerim bu kadar. benefit hakkında ki sorularınız bekliyorumsengözlerimebaksanab

kargo ücretri ne kadar ödediniz?

X