Aşılama göbekten iğne yaptırcam acaba bi sakıncası var mı ?ne olur cevap verin

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

kxoxpxuxk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
133
4
36
merhaba arkadaşlar ben 22 yaşındayım ve 1.5 seneden beri evliyim doktorum bikere takip yaptı klomenle sonra olmadı yumurtam gelişmedi polikistik over yüzünden .. şimdi bana bu adetimde iğneye başlıyacagını söyledi ama benim aklım cok fena karışık .. devlet bu iğneleri 23 yaşını doldurmuş oldugun zaman karşılıyomuş ve ben daha 22 yaşındayım ..

bu göbekten iğneler için erken mi sizce bilgisi olan var mı ? ne olur yardım edin :KK43::KK43: moralim cok bozuk ben hemen göbekten iğnelere başlamak istemiyorm ...sizce yanlış mı düşünüyorum

canım sakıncası olsa zaten doktorun vermezdi sana..bunlar tedavin için gerekli şeyler..bence vakit kaybetmeden başla tedavine..

hemen nasıl iğneye geçti benim doktorum iki aydır sadece klomen verdi önümüzdeki ay klomen ve çatlatma iğnelerine gececeğim.göbekten yapılan iğne yumurtaların büyüsün diyemi acaba.

arkadaşlar, korkulacak birşey yok..dr.sizin durumunuza göre ilaç mı yoksa iğneylemi deneyeceğine karar veriyor..iğneler daha etkili, göbekten yapılan iğne yumurtalıklarda daha etkili oluyor, ilaçla yumurta elde etmek ve onları geliştirmek daha zor..bende 10 gün göbekten iğne yaptırdım, ilkinde korku oluyor tabii ama çok acı veren bişey değil..

hım sağolun arkadaşlar
ben sadece yaşımdan dolayı iğnelere hemen geçilmesni istmeiyordum bilmiyorum suan

bencede acele etme bir kaç doktora gitmeden başlama bende 21 yaşında başladım tedaviye v çok erken oldunu şimdi anlıyorum

Bence başla .
27, yaşındayım,24 yaşında evlendim,ha bugün ha yarın derken bugüne geldik,hatta bugün ilk göbekten yapılan iğnemi oldum,şimdi keşke daha erken başlasaydım diyorum,hiç bişey ha deyince olmuyor...sonra geçen vakte yanıyosun....herneyse hakkında hayırlısı olsun canım...

X