Sivilceli Ciltler Siyah noktalar için hangi krem kullanmalı?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.250
2.974
merhaba kızlar yha benim yüzümde çıkan siyah noktalar için ne yapmam lazım.Lütfen çok sinir ediolar beni:1no2: off off var mı bildiğiniz kesin çözümm??? pff:KK43:

bnmde siyah nokta soRunum var özeLLikLe buRunumun üStünde cokLr :KK43:
c&c kuLLanmayı düşünüyorum mavi su oLanını

benimde aynı şikayetim war we garnierin 3+1 ürününü kullanıyorum siyah lekeleri komple yok etmesede cok faydalı kesınlıkle kullanmanızı tawsiye ediyorum...

benimde aynı şikayetim war we garnierin 3+1 ürününü kullanıyorum siyah lekeleri komple yok etmesede cok faydalı kesınlıkle kullanmanızı tawsiye ediyorum...

Bende kesinlikle tavsiye etmıyorum.1 ay kullandım bi süre sonra gözümün abyağı aşağısında yanak tarafımda bir kızarıklık . pudrayla kapattım.o gece yattım ve kalktığımda o kızarıklık morluğa dönmüştü ve 2 gün içinde iğrenç bir yara oldu ve ben durmayıp oynadım burnuma kadar sıçradı yara emolar gibi gezdım basımı yerden kaldıranmadım..doktora gittiğimde krem kullanıp kullanmadığımı sordu kullandığım tek rem oydu ve yaranın sebebi de oymuş kesınlıkle tavsiye etmem :1no2:

bizzat bende kendım kullandım ve olumlu sonuc gordum... kullanma şeklıde arkasında yazıyo onu uyguladıkdan sonra hıc bır sorun yok ve cewremde bır cok ınsanda kullanıyo boyle bı etkı kımsede gormedım. emın ol canım o baska bırseyın etkısınden dolayı cıkmısdır.. okadar memnunum yanı garnier 3+1 urununden üstelik klınık testı yapılmış we onaylanmıştır...

emaan hepiisinde yasıo klinik olarak onaylanmşdr etkisi falan ama hiçbi etkisini görmedm özellikle clean and cleardan. ama yara için sölemiorm bncede yara başka bişeyden olmşdur yada snde ters tepmştr bilemijem hiç görmedm onu kullanıp yüsünde yara olanı

ya bu siyah noktaların amaç ne yaa suratımızda çıkmasının? annamıorm valla bn haa. hane sivilce ergenlik falan neyse dicemde...

klınık olarak onaylanmıs bı urunun sorun cıkarması ureten acısından cok buyuk sorunlar yaratır kafalarına gore klınık testı yapılmısdır onaylanmısdır dıye yazamazlar canım. ewet hepsınde yazıyo ama ınan bunun yazmasının faydası war... en azından kendı adıma konusıyım aldıgım urunden yana korkum olmadan kullanabılıyorum... ama su konuda katılıyorum hıc bır urun kökten sorunu ortadan yok etmiyoo. 3 4 gunluk bı temızlık ferahlık saglıyo.

Propeller (пропеллер скра&#1073:KK66: bende bu var rusyadan almışdım amma kullanmamışdım . 2 gündür kullanıyorum ve çok iyi siyah noktalar yarı yarıya azaldı bende siyah noktalar yok olana kadar kullanıcam sonra haftada 2 kere falan kullanırım. bunu sivilceler için olanıda var onuda yarından kullanmaya başlıcam .

Son düzenleme:
X