Doğuma Hazırlık Meleğimin ismini beraber koyalımmı?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Sizce hangisi?

• HİRA

OY: 48 14,2%
  • BEREN

OY: 152 44,8%
  • EFNA

OY: 10 2,9%
  • ERVA

OY: 29 8,6%
  • ALMİNA

OY: 32 9,4%
  • DEREN

OY: 68 20,1%

• Ankete Katılan
    339
aslında efna bana çok değişik gelmişti ama hiç beğenilmemiş benimde aklımdan çıkmış oldu bu isim böylece seçenekleri düşürmüş olduk sağolun arkadaşlar

canımm az kalmış hadi bakalım allah tamamına erdirsin bi avazda kurtarsın inşallahh
ayy çok tuhaf hissettim kendimii hamiş günler geldi aklımaaa opuyorumnanaktan
ben hira dedim bakalım hangisi olucak ismiyle mutlu mesut yaşasın inşallah minik zuzuuu

ben de beren dedim ismin anlaşılır ve kolay akılda tutulabilir olması bence çok önemli bereni de çok severim ben

canım ben beren diyorum.ben çok istemiştim beren olsun kızımın ismi diye.ama eşim istememişti.bence beren

bende derene oy verdim bana o daha hoş geldi ne biliyimberende çok güzel ama e.şallının oğlunun ismiya o geli direk aklıma :))) tabi karar senin

kızım doğduktan sonra 10 gün isimsiz kaldı:)))dokduktan sonra bile karar vememiştiim.hep doğsun yüzene bakınca hangi isim yakışırsa onu koyarım demiştim hepsini yakıştırdım yine kararsız kalmıştım.

bende minel erva ve hira isimlerini kağıtlara yadım ayrı ayrı katladım kızımın avucunu kendi avucumun içine koydum elini sıktı 1 kağıt tuttu.açtım baktım HİRA çıktı bizde zeynep hira koyduk.gönlümdekide hiraydı aslında.ama kızım kendi adını kendi koymuş oldu.

hepinize teşekkür ederim arkadaşkar oylamadığınız için vazgeçtiğim isimler oldu seçenekleri düşürmüş olmuştuk böylelikle şimdi kızım 8 aylık iyiki hira koymuşum diyorum:)))

kızım doğduktan sonra 10 gün isimsiz kaldı:)))dokduktan sonra bile karar vememiştiim.hep doğsun yüzene bakınca hangi isim yakışırsa onu koyarım demiştim hepsini yakıştırdım yine kararsız kalmıştım.

bende minel erva ve hira isimlerini kağıtlara yadım ayrı ayrı katladım kızımın avucunu kendi avucumun içine koydum elini sıktı 1 kağıt tuttu.açtım baktım HİRA çıktı bizde zeynep hira koyduk.gönlümdekide hiraydı aslında.ama kızım kendi adını kendi koymuş oldu.

hepinize teşekkür ederim arkadaşkar oylamadığınız için vazgeçtiğim isimler oldu seçenekleri düşürmüş olmuştuk böylelikle şimdi kızım 8 aylık iyiki hira koymuşum diyorum:)))

güle güle büyüsün annesi.. ismi çok güzel olmuş yerimseniben

Bence de güzel olmuş Zeynep Hira.Adıyla yaşasın

X