Doğuma Hazırlık Meleğimin ismini beraber koyalımmı?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Sizce hangisi?

• HİRA

OY: 48 14,2%
  • BEREN

OY: 152 44,8%
  • EFNA

OY: 10 2,9%
  • ERVA

OY: 29 8,6%
  • ALMİNA

OY: 32 9,4%
  • DEREN

OY: 68 20,1%

• Ankete Katılan
    339

Kurtlu3lmam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2008
1.884
17
arkadaşlar isim konusu tam bir kördüğüm oldu insanın kendi evladına isim koyması ne kadar zormuş bana yardımcı olabilirmisiniz sizce hangi isim?

canım ben hira yı çok beğenirim kzıma koymayı bile düşündüm ama baabsına beğendiremedik ben onu oyladım :):):)

allah analı babalı büyütsün... adıyla yaşasın inşallah....
bende efna diyorum anlamı cenneteki güzel gözlü kız demekmiş..
tabi karar sizin...

Beren en güzeli:ecrin_bebek:
Allah analı babalı büyütsün ismi gibi kaderide kendi de güzel olsun yavrunun maviyeshill..

bende beren diycem ama aslında hira yı daha çok severim insanlar isim konusunda bi tuhaf herkes anlamıyor sonra sinir oluyorsun bizim bi arkadaşımızın kızının adı hira ilk duyunca herkesin tepkisi aynı oluyo ne bu japon bebekmi diyolar:eek:klava: ne alaksı varsa kızda üzülüyo

bende deren beğendim,,derin e benziyor aama havalı bi isim,,Allah analı babalı büyütsün inşş...

bence deren erkek ismi gibi geliyor kulağa isimde bir zerafet yok.buarada efna erva pek isim gibi gelmiyor bana bence hem anlamı guzel olsun hem telafuz bakımından ilerde millete tekrar tekrar soylemesin hem de zarif bir ahengi olsun.

efna erva almina hira(aklıma herkuldeki kotu kalpli tanrıca geliyor zeusun karısı:)) bence bunları koymayın.

bende beren oyladım.deren d harfi cok sert bir imaj çiziyor bence.

yanlışlıkla derene verdim kafa beren mi deren mi derken ama bence beren olmalı

allah analı babalı büyütsün canımopuyorumnanaktan

beren erkek ismide oldugu için tavsiye etmem yanına cinsiyetini belli eden bir isim daha ekleyin eger beren olacaksa..
beren erva gibi..

keşke anlamlarınıda yazsaydın yanlarına sadeee hitap şekline göremi oylayalım yani...

X