Doğal duran lensler :))

Miss.Heraa

Guru
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
162
25
Merhaba KK'nın birbirinden güzel bayanları opuyorumnanaktan size bir konuda danışmak istiyodum. Bugün bir arkadaşımla optikçiye lens bakmak için gittik İşte ben lens olduğu belli olmayan doğal duran lenslere bayılıyorum diğerleri çok yapma duruyo gibi o yüzdende doğal lens arıyorum kendi gözlermde ela , gittiğimiz dükkandaki bayan bize doğal duran lensler olarak GÜMÜŞ MAVİSİ'ni ve B & L'nin BLUE'sunu önerdi müşterilerinden hep bu yönde beğeni almışlar :ecrin_bebek: ben yeşil lens aradığım için bana doğal duran olarak B & L (Bausch & Lomb ) DARK GREEN'i önerdi. Ve kutusundanda gösterdi gerçekten damarsız yeşil şeffaf bi lens gibiydi çok beğendim opuyorumnanaktan ama burda bi yerde okudum b & l' nin lenslerinin hareli olduğunu söyliyordu katologtada öyle gösteriyo kafam karıştı şimdi akannehir Bu lensi kullananınız varsa resim ekleyebilir mi, doğal bir lens mi ? Bilgisi olan aydınlatırsa çok sevinirim çok sağolun şimdiden opuyorumnanaktan

lensaholics ten aldım fotoyu amazon rengi sanırım yeşil dedigin;
s5000008.jpg

ben amazon green kullanmıştım Bausch & Lomb'un kullanmıştım derken bi kere taktım sonra çöpe atmak zorunda kaldım. lensi gözümden çıkartırken iki ucu birbirine yapıştı...okadar lens kullandım hiç başıma böyle bişey gelmemişti...! bir yıllıktı lens bu arada ilk takışımda yapıştı..zaten ilk takmamda bile batma yanma.... (8-10 tane lesn kullanmış bi insan olarak yazıyorum bunları) bidahada B&L'un lensini almadım. sırf amazon green B&L da olduğu için almıştım..

renk olarak gerçekten güzel gayette doğal duruyo.

X