Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık Burcu Erkeği Genelde Böyle midir ?

epitaph

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
18
0
30
Arkadaşlar sevgilim balık burcu.. Bazen sebepsiz yere bana soğuk davrandığı, alındığı, kırıldığı oluyor hatta küsüp konuşmadığı dengesiz gibi..benmi çok abartıyorum diyorum ama ister istemez üzülüyorum..

hadi yaa valla cnm benim sevgilimin de burcu balık aşırı duygusal bide hayal dünyasında çok geziyorr önceden çok alıngandı ama allaha şükür şimdi öle bişi yokk vazgeçirebildim bi nebzede olsa.. soğuk davranma hele de küsme hiç böyle şey görmedim şekerim ben 1 senedir beraberiz çok da mutluyum şükürler olsun.Kişilik karakter meselesi birazda cnm yaa sırf burçtan değil acaba çözemediğiniz birkaç probleminiz olablrmi yada farkında olmadan sen kırmış olabilirmisin doğru çok kırılgan yapıları var ama bilemiyorum. umarım çözersiniz cnm

benim eşim balık burcu ve çok harika bir insan.
ne küser ne alınır üstelik benim bütün kaprislerimide çekiyo aşkım.

hadi yaa valla cnm benim sevgilimin de burcu balık aşırı duygusal bide hayal dünyasında çok geziyorr önceden çok alıngandı ama allaha şükür şimdi öle bişi yokk vazgeçirebildim bi nebzede olsa.. soğuk davranma hele de küsme hiç böyle şey görmedim şekerim ben 1 senedir beraberiz çok da mutluyum şükürler olsun.Kişilik karakter meselesi birazda cnm yaa sırf burçtan değil acaba çözemediğiniz birkaç probleminiz olablrmi yada farkında olmadan sen kırmış olabilirmisin doğru çok kırılgan yapıları var ama bilemiyorum. umarım çözersiniz cnm

çevremdede bazı balık burcları var onlardada bu dengesizliği gördüğüm içinn acaba bunlamı alakalı dedimde :KK70: allaha şükür şuan bi sorun yok çok kırılgan alıngan oldugu doğru ben biraz daha esneğim, kırıcı olabiliyrum farkında olmadan sonra algılıyorum falan ama alıştım onada güzel gidiyo şimdi =)

benim esimde balik burcu .. mukemmel bir insan .. evlenileek en guzel burc diyebilirim :))))
cok romantik duygusal dusunceli sevecen beni kirmamaya calisir ..
hic bi zaman bi dengesizligini gormedim bence senin sevgilinin sorunu balik olup olmamasi degil

BALIK ERKEĞı bunu yapması doğaldır bazen anlaşılmadıklarını düşündüklerinde yada yalnız kalmak istediklerinde veyaaa sizin bilmediğiniz amaa onun takıldığı bir sözünüzden ötürü küslüğünden kaynaklanan uzaklaşmaa modudur.Aslında küçücük şeylere darılır büyük olayları görmez sizde ağzı açık bakakalırsınız:ecrin_bebek:mafoldumben

Arkadaşlar sevgilim balık burcu.. Bazen sebepsiz yere bana soğuk davrandığı, alındığı, kırıldığı oluyor hatta küsüp konuşmadığı dengesiz gibi..benmi çok abartıyorum diyorum ama ister istemez üzülüyorum..

Arkadaşımm sendenn alıntıı yaptımm kusurumaa bakmaa hiçç sevmem aslında başkalrından bişeyler almayıınaniknanik Ya benim saf sevgilimde balık ama dediği saatlere bakınca yükseleni oğlak çıktı bu yüzden diyorum inatçılığı,küslüğü:KK43:( çok sinir bozucu amaa anlamak isteyiince düzeliyoo hiç merak etmeeeguclubacismile

Son düzenleme:
dengesiz baya balık burcu erkeği. bir gün iyi, bir gün kötü. arada sırada durduk yere sinirlenmeler sebepsiz yere terslemeler. ve çok sinsi oluyorlar genelde içten pazarlıkcı karakterleri onlarla bir bütün olmak çok zor

Evet genelde böyle oluyorlar ben de anlamıyorum ama boyle kabullenmek gerekıyo sanırım bır anda sıze kendınızı dunya guselı hıssettırken bı anda sankı yıllardır tanımıyosunuz da yenı tanısmıs bırı gıbı soguk davranabılıyorlar

arkadaşlar çok eskide kalmış yorumlar ama benim başıma geleli bikaç ay oluyo ancak dahil olabildim konuya :) benim sevgilim de balık burcu ben yengeç burcuyum. ilk başta çok etkilendi benden sürekli teklif etmeler güzel sözler filan ben hemen kabul edemedim tanımak istedim neyse sonra sevgili olduk ama sevgililik sonrası değişti soğuk davranmaya başladı o soğuk davrandıkça ben üstüne gittim üstüne gittikçe daha da uzaklaştı ben oldukça ters davrandım diyebilirim derken en son ben senden sadece hoşlanıyorum dedi cinsel anlamda filan hoşlanma bu sevgililik olmaz tam dedi. bende onu çok sıktığımı bildiğimden bu bi kaçış diye düşündüm yine deneyebiliriz dedim kabul etti, şimdi sürekli aramıyoruz birbirimizi sorgulamıyoruz ama bi telefon gelse kim aradı diye söylüyo yada bunun gibi şeyler yani saygıda kusuru yok yine görüşüyoruz ama eskisi gibi sevgiliyiz kabul etmiyoruz ama aslında bi nevi sevgililik yaşıyoruz. sıkıntım neden böyle bi süreçteyiz sabretmem mi gerekir yine eskisi gibi olur muyuz bi de hep böyle midir bi kendi kabuğuna çekiliyo bi dönüyo tekrar anlayamıyorum hiç mi sevmiyo yada sevme ihtimali var mıdır? yardım edin arkadaşlar akıl verin bana

O kadar bencilki kendi dünyaya görüş açısına göre davranıyor etrafındakilere.Kendisi mutluysaa herkesi mutlu ediyor.Değilse herkes üzüntülü olmalı olmayankişilerede düşmanı gibi bakıyor.ben bunları gözlemledim :):KK59:

ben de balık burcuyum ama balık burcu erkeklerinden hiç hoşlanmam.
çok mızmız oluyorlar.

dergesizlği ver hele de hayatlarında bir şeyleri oturtamamışlarsa iş okul vs çekilmez oluyorlar benimki durduk yere teli elimden çekip alıp karıştırıyordu birde sinsiler ayrıldık hala faceden takip ediliyorum üstelik ayrılmayı isteyende kendisi hem üzüp helde gönül alma gibi huyları var kırılganlar evet hemen ağlayabilirler bu kadarcık tanıyabildim

klbks, ben yengeç hoşlandığım kişi balık. Teklifini kabul etmedim ama etseydim böyle mi olurduk acaba. Arkadaşız ve aynen böyle anlayamıyorum. Sevgili olsak daha mı iyi olur yoksa of:KK14:

Kgamze bence kabul etmemekle çok doğru bi karar vermişsin bence. Zamanla hiçbirşey değişmiyor nasıl geldiyse öyle gidiyor. Ben başka birinden hoşlanacak olayım hemen peşimden koşmaya başlıyor ama döndüğümde aynı dengesiz ve ilgisiz tavırlar. Açıkçası sıkıldım baya. Tabi sadece burçtan diyemeyiz kişilik meselesi, seninkinde de benzer dengesizlik varmış diye paylaşmak istedim tecrübemi. Umarım seninki iyi çıkar :)

X