arkadaşlar gebelik testi için yardım edermisiniz lütfen

zpoison

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008
175
0
merhaba arkadaşlar bişey sorucam benim adetim 1 gün geçti ben idrar testi yapsam çıkarmı sizce sonuç:sm_confused:

Çıkabilir canım..Bi test yap bakalım..Burda adet gününe bi kaç gün kala bile hamileliğini öğrenen arkadaşlar oldu..

bazen 1hafta yada 8günden sonrada çıkabiliyor adet gününden öncede..ama adet gününden öncekiler kimyasal gebelik olabilir! yapın negatif çıkarsa tekrarlayın gönlünüzdeki neyse o olsun!

tşk ederim kardelen peki ben sabah ilk idrarınla yapılırsa daha net sonuç alınır diye duydum bir bilgin varmı bundan

tşk ederim kardelen peki ben sabah ilk idrarınla yapılırsa daha net sonuç alınır diye duydum bir bilgin varmı bundan

Evet canım..Daha 1 gün gecikme olduğu için sabah ilk idrarla yaparsan daha iyi olur..Hormon sabahları en üst seviyede oluyomuş çünkü..Yarın sabah yap bize de haber ver..:1hug:

selam kizlar....ben bu ay hamile kalmak icin cok ugrastim ama adet belirtilerim basladi...adetime bir hafta var ve goguslerim agriyor...benim herzaman adetime bir hafta kala goguslerim agrir...bu ay sizce adet olucammi yine ??

Evet en iyisi ben bu akşam iş çıkışı alayım test yarın sabah yaparım inş. Olumlu bir sonuç çıkar bu ay ilk denememiz isteyen herkeze versin allah

valla ben 31 ekimde evlendim son adet tarihim 23 ekim di 23 kasımda da adetim gelmeyince test yapayım dedim şu idrar testlerinden ve 2. çizgi silik çıktı. sonra doktora gittim kan testi yaptırdık ve orada da hamiş olduuğum kanıtlandı:)) şu an da 7+3 günlük hamileyim ama doktorlara göre 9 hafta

X