Bu Erkekleri Anlamak Çok Zor...

seda06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
995
7
41
mrb.. bilenler bilir evleneli 5 ay oldu Allaha şükür güzel giden bir evliliğim var arada ufak sorunlar olsada,ama anlayamadıgım şu... eşime surat yapıp yüz vermediğim zamanlar arkamda pervane oluyo,anlatamam o andaki ilgisini... birazcık sevgi gösterip şımartmaya kalksam hemen havaya giriyo araya mesafe koymaya çalışıyo kendincekaydirigubbakcemile3komik oluyo.. bende diyorumki kendi kendime en iyisi fazla yüz vermemek ne acaip varlıklar ya...

onlar beyinlerinin bir lopunu kullanmıyorlar canım maalesef..
doğuştan böyleler..
eksik doğmuşlar..bizim gibi çalışmıyor beyinleri..
çok mu genel oldu?kusura bakma damarıma bastinda..

onlar beyinlerinin bir lopunu kullanmıyorlar canım maalesef..
doğuştan böyleler..
eksik doğmuşlar..bizim gibi çalışmıyor beyinleri..
çok mu genel oldu?kusura bakma damarıma bastinda..
valla bi tarafları bizimkinden eksikde neresi bende bilmiyorumkaydirigubbakcemile3

mrb.. bilenler bilir evleneli 5 ay oldu Allaha şükür güzel giden bir evliliğim var arada ufak sorunlar olsada,ama anlayamadıgım şu... eşime surat yapıp yüz vermediğim zamanlar arkamda pervane oluyo,anlatamam o andaki ilgisini... birazcık sevgi gösterip şımartmaya kalksam hemen havaya giriyo araya mesafe koymaya çalışıyo kendincekaydirigubbakcemile3komik oluyo.. bende diyorumki kendi kendime en iyisi fazla yüz vermemek ne acaip varlıklar ya...

bu iki durum birbirinin aynı değil mi :lepi:

hep bayanlar mı naz yapacak , onlarında hakkı var nazlanmaya :dance:

ya bı de basta yapmaları gereken şeyi son da yapmıyorlar mı gicik oluyorum!!!
Cuma aksamı kavga ettik dün özür diledi yarım yamalak,bugün o beynin kullanmadığı lopunu çalıştırdı herhalde doğru dürüst özür diledi..e be saf sunu Cuma aksamı yapsaydin ya!!!ama yoook!!
zorlar anam zorlar walla..
bı özür dilerime tamamım halbuki ama 5 senedir bunu idrak edemedi..
beyinde kesin problem var benimkinin..
küçükken menenjit geçirmiş acaba ondan mı?Avrupa yakasındaki gaffur gibi :))))))))

ya bı de basta yapmaları gereken şeyi son da yapmıyorlar mı gicik oluyorum!!!
Cuma aksamı kavga ettik dün özür diledi yarım yamalak,bugün o beynin kullanmadığı lopunu çalıştırdı herhalde doğru dürüst özür diledi..e be saf sunu Cuma aksamı yapsaydin ya!!!ama yoook!!
zorlar anam zorlar walla..
bı özür dilerime tamamım halbuki ama 5 senedir bunu idrak edemedi..
beyinde kesin problem var benimkinin..
küçükken menenjit geçirmiş acaba ondan mı?Avrupa yakasındaki gaffur gibi :))))))))
:)) en azından özür dilemeyi akıl etmiş..napalım bizede onları hep idare etmek düşüyo galibaaaa....

:)) en azından özür dilemeyi akıl etmiş..napalım bizede onları hep idare etmek düşüyo galibaaaa....
:)) özür dilemeyi akıllarına getirseler ne olacak ki ya çok geç oluyor o özür için yada dilediği özürü sadece dilemek için yapıyordur yani işler daha da karışmasın diye..cekhu ya katılıyorum dediğinde beyinlerinin bir bölgesi var tamamen dokunulmaz birşey herşey orada olup bitiyor yasak bölge gibi birşey ne dokunduruyorlar o bölgeye nede kullanıyorlar işler karışınca o bölgeye çekiliyorlar herşey orada halloluyor ilgi alıp verme ayarıda o bölgede :))

şımarık bunlar şımarıııkk....

evli değilken bu dediğini uygulamak kolay da evliyken, aynı evin içinde yüz verme verme sonra ayarı bozmadan yüz vermeye çalış filan offf ne yorucu ve saçma olur di mi yaa?? :bbo:

şımarık bunlar şımarıııkk....

evli değilken bu dediğini uygulamak kolay da evliyken, aynı evin içinde yüz verme verme sonra ayarı bozmadan yüz vermeye çalış filan offf ne yorucu ve saçma olur di mi yaa?? :bbo:
yok yok evlide olsan araya bir mesafe koyacaksın insan oğlu nedense fazla sevgiyi ve şımartılmayı kaldıramıyo ne yapacağını nasıl tepki vereceğini şaşırıyo...

BENİMKİNİN DE Bİ YERLERİNİ BEN KALDIRDIM ŞUNU GİY YAKISIR :hulya:O SENDE GUZEL KOKUYO :nazar:ŞİMDI TEPEME CIKTI eyvahedigeldismileINDIREMIYORUM mafoldumben

ayyy canım benim aşkımda öyledir..........bende anlamış değilim ara sıra kulağını çekmeden rahat etmez :)

anlamaya çalışmayalım en iyisi yaaa... onlar bizi anlasın bayanssulusmile

X