Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları arkadaşıma aldığım hediyem..

bsbirkin

Oglum abi olacak insallah..
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
3.653
1.161
nasıl?

Eklentiler

• $yeni resimler 153.jpg
    $yeni resimler 153.jpg
    95,1 KB · Görüntüleme: 52
  • $yeni resimler 154.jpg
    $yeni resimler 154.jpg
    94,6 KB · Görüntüleme: 54
  • $yeni resimler 155.jpg
    $yeni resimler 155.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 50
çok ilginç aldığınız hediyeyi sergilemek niye?adı üstünde hediye.biz kk da topikçe çekiliş yaptık yılbaşı için.aldığımız hediyeleriyine kendi topiğimizde sergiledik.ama bu yaptığnız ilginç geldi.sadececarkadaşınız görse olmazmıydı?insanların güzelmiş aaa,vay demeleri dahamı önemliydi?kusura bakma bu benim düşüncem...

banada tuhaf geldi ,bizde aldıklarımızı veya hediye yolladıklarımızı yine açtığımız topik altında sergiliyoruz ,yani tamam güzel hoş hediye almışsınız da bize ne ,o zaman ben günlük aldığım herşeyi koyayım buraya renk olsun ..mesela dün alışverişe gittim aybaşı ya ,deterjan aldım :))))

banada tuhaf geldi ,bizde aldıklarımızı veya hediye yolladıklarımızı yine açtığımız topik altında sergiliyoruz ,yani tamam güzel hoş hediye almışsınız da bize ne ,o zaman ben günlük aldığım herşeyi koyayım buraya renk olsun ..mesela dün alışverişe gittim aybaşı ya ,deterjan aldım :))))

alkisalkisalkis:roflol:delikafadulden:roflol::roflol::roflol:a.s.

herkesin düşüncesi tabiki farklı..bu topikte herkes bebeklerinin cicilerini sergiliyor benim bebeğim olmadığı için bende arkadaşıma aldığım hediyeyi koymak istedim kimsenin beğenmesine tabiki ihtiyacım yok bu sadece birpaylaşım eğer bakmak gelmiyorsa içinizden tıklamazsınız bu konuya olur biter..

herkesin düşüncesi tabiki farklı..bu topikte herkes bebeklerinin cicilerini sergiliyor benim bebeğim olmadığı için bende arkadaşıma aldığım hediyeyi koymak istedim kimsenin beğenmesine tabiki ihtiyacım yok bu sadece birpaylaşım eğer bakmak gelmiyorsa içinizden tıklamazsınız bu konuya olur biter..

:lepi:

X