Çocuk Hastalıkları nazara inanır mısınız

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

elf.elf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2009
225
0
merhaba anneler;
nazara ınanırmısınız...oglum 50 günlük ne zaman dısarı cıksak baskası görse o gün oglum uyumuyor,mızmızlanıyor,aglıyor...anlamadım gitti...süreklı dua okuyorum...
nazar mı degıyor.yoksa temız hava mı yaramıyor:)
hiç dısarı cıkaramayacakmıyım ben oğlumu..üşüdü desem hava cok güzeldı dün.geldık eve gece 4 de kadar uyumadı yıne mızmız...
bana verebılecegınız önerı var mı..yaşayan oldu mu böyle bişeyi...
:nazar:

ben de fazlasıyla inananırım nazara!anne we babanın nazarı çok değermiş.benim oğlumda nazara çok geliyoo.iştahlı bi bebek ama şu sıralar çorbasını zar zor içiriyorum.eşim arada bana,yanlış yapıyoruz çok konuşuyoruz bebeğimizi diyo.misafirlerimiz gelince bebişimizden konuşuyoruz hep.naapalım onlar da soruyolar yalan söyleyemem ki:)iştahı iyi,uyuması iyi falan dedik dedik yemez oldu yawrum.bi de hastalandı şu sıra.belki onun da etkisi wardır yememesinde:KK43:çok üzülüyorum böyle olunca.bu arada canım şu sıralar dışarı çıkma bak benim bebişim 7 aylık ama daha hiç dışarda dolaştırmadım.gerektiğinde eşim arabayla bırakıyo gidiceemiz yere.gittiğimiz yerler de ew oluyo zaten dışarı çıkarmıyorum.grip salgın zaten.bi de 4 ay emdi.bağışıklık sistemi zayıf olabilir o yüzden çıkarmıyorum.zaten dışadaki insanlar hep hasta.hapşırıp,tıksırıp duruyolar.dikkat edeni war etmeyeni war.Allah korusun yawrularımızı...

bende inanırım hemde çok bol bol oku canım.ben kendi kendime bile nazar ediyorum oğluma geçenlerde maşlalah hastalanmadı dedim hastalandı bir haftaya bol bol oku maşallah de her hareketine

Nazara inanıyorum, özellikle bebekler söz konusuyken ancak bebeğin henüz çok küçük. Dışarıda yaptığınız aktiviteler ona fazla geliyor, fazlasıyla yoruluyor da olabilir ve bebekler maalesef çok yorulunca huysuz, her zamandakinden daha hareketli oluyorlar, uykuya dalmaları zor oluyor. Bence bu açıdan da değerlendir durumu. Bebeğinle mutlu günler dilerim.

Nazara inanıyorum, özellikle bebekler söz konusuyken ancak bebeğin henüz çok küçük. Dışarıda yaptığınız aktiviteler ona fazla geliyor, fazlasıyla yoruluyor da olabilir ve bebekler maalesef çok yorulunca huysuz, her zamandakinden daha hareketli oluyorlar, uykuya dalmaları zor oluyor. Bence bu açıdan da değerlendir durumu. Bebeğinle mutlu günler dilerim.

onu da düşündüm acaba yoruluyormu dıye olabılır tabıkı.bebek arabasıyla götürüyorum çünkü.cok fazla yürüyorum..gerçi hep uyuyor oluyor ama ona agır gelebılır o kadar yol..

X