Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bebeklerimizin yüzündeki sivilceler ve tedavisi

1. Konu Sahibi : FOKURFOKUR #1

Bebeklerimizin yüzündeki sivilceler ve tedavisi

KIZLAR BENİM BEBEGİMİN YÜZÜNDE KÜÇÜK SİVİLCELER VAR YANAKLARINDA DAHA ÇOK SİZİN MİNİKLERDEDE VAR MI .NASIL BİR TEDAVİ UYGULUYORSUNUZ.DR SIK YIKAYIN DEDİ YIKIYORUZ BEBEGİ AMA GEÇMİYOR.:umursamaz:HANGİ KREM İYİ GELDİ.TEŞEKKÜRLERkaydirigubbakcemile5

2. Konu Sahibi : FOKURFOKUR #2
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    bizde olmadı ama şunu yapabilirsn her banyodan sonra bebeginn vücudunu bebek yagıyla yagla işe yarr belkii ben kızmn vücudunu banyodan sonra yaglıyorum

3. Konu Sahibi : FOKURFOKUR #3
    Giriş tarihi
    Sep 2009
    bizimde sivilcelerimiz olmuştu 20 günlükken hemde dr prednol verdi hemen geçmişti

4. Konu Sahibi : FOKURFOKUR #4
    merhaba benım kızımın yuzundede var 8 aylık oldu ama gecmıyo dogduktan 15 gun sonra sadece yanakları sıvılcelıydı sımdı bır ıkı yanaklarında var azaldı baya kendılıgınden gulsuyu demıstı bıızmde doktorumuz ama hıc bı ıse yaramadı 1 yasına kadar gecer kendılıgınden dedı ama cıldıyeye goturmeyı dusunuyorum bakalım

5. Konu Sahibi : FOKURFOKUR #5
    götür bakalım canım ne diyecek.prednolun içinde kortizon oldugu için kullanmayın diyor dr ama geçirmeye yardımcı oluyor.kızlar cevaplarınız için teşekkürler.bigudi dr verecegi merhemi yazarsan sevinirim

6. Konu Sahibi : FOKURFOKUR #6
    Alıntı FOKURFOKUR kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    KIZLAR BENİM BEBEGİMİN YÜZÜNDE KÜÇÜK SİVİLCELER VAR YANAKLARINDA DAHA ÇOK SİZİN MİNİKLERDEDE VAR MI .NASIL BİR TEDAVİ UYGULUYORSUNUZ.DR SIK YIKAYIN DEDİ YIKIYORUZ BEBEGİ AMA GEÇMİYOR.:umursamaz:HANGİ KREM İYİ GELDİ.TEŞEKKÜRLERkaydirigubbakcemile5
    yeni doğduğunda benimde oğlumd çok sivilce vardı yüzü görünmüyodu nerdeyse sivilceden doktorumuz mustela krem verdi ilk sürüşte hiç bişeyi kalmadı tavsiy ederim

7. Konu Sahibi : FOKURFOKUR #7
    benim kuzumdada var hemde çok yayılımıştı o kadar üzülüyordum ki dok advantan verdi ilk sürdüğümde etkisini gösterdi 3 gün kulandım bıraktım

8. Konu Sahibi : FOKURFOKUR #8
    merhaba arkadaşlar benim bebeğim de 5.ayına girdi 7 sinde
    ilk zamanlar sadece faulleirindeydi sonra bacaklarına kollarına saçına kafasına kadar yayıldı egzama dendi
    alerji testi yapılacak
    kollarını görseniz çok kötü lütfen dikkat edin çok çabuk yayılıyo. bizimki 2 haftada felaket oldu
    doktora götürdüm daha öncede götürmüştüm geçer dediler baktım çoğalıo hacettepeye götürdüm kan alındı biraz alerjik çıktı
    bizede doktor prednol kortizonlu krem verdi
    sadece 3 gün kullanacaz
    3. günden sonra atopiclair kullanacaz
    nemlendirici olarak bioderma
    saçları için de nizeral
    kullanıyoruz biraz daha ii gibi

ŞUNLARI UNUTMAYIN ÇOK SICAK SU ıLE BANYO YAPTIRMAYIN
    VÜCUDUNU NEMLı TUTUN
    SOĞUK SICAK BUNLARA DıKKAT EDıN.

9. Konu Sahibi : FOKURFOKUR #9
    Giriş tarihi
    Oct 2008
    Sebamed Yüz kremi
    sadece yüze özel..süt içen bebeklerde ağızdan akan salya ve çıkarttıkları süt tahriş eder dedi doktorumuz , hakikaten akan sütü hemen silip günde bir kaç kez sebamed i kullandım. ilaç özellikli değil istediğin kadar sürebilirsin 1 haftada geçti şimdi yanakları kaymak gibi oğlumun :)))

10. Konu Sahibi : FOKURFOKUR #10
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    yakaldım senı.................mesajını yanlış yere yazmısısın benm tarafa degıl yenı okudum..........masallah oglunaaaaaaa..........nasıl gıdıyo annelık........ben hala beklıyorum ama cok sukur daha ıyıler

Sayfa: 1/2 12 SonSon