Çocuk Hastalıkları Bebeklerimizin yüzündeki sivilceler ve tedavisi

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

FOKURFOKUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
458
1
KIZLAR BENİM BEBEGİMİN YÜZÜNDE KÜÇÜK SİVİLCELER VAR YANAKLARINDA DAHA ÇOK SİZİN MİNİKLERDEDE VAR MI .NASIL BİR TEDAVİ UYGULUYORSUNUZ.DR SIK YIKAYIN DEDİ YIKIYORUZ BEBEGİ AMA GEÇMİYOR.:umursamaz:HANGİ KREM İYİ GELDİ.TEŞEKKÜRLERkaydirigubbakcemile5

bizde olmadı ama şunu yapabilirsn her banyodan sonra bebeginn vücudunu bebek yagıyla yagla işe yarr belkii ben kızmn vücudunu banyodan sonra yaglıyorum

merhaba benım kızımın yuzundede var 8 aylık oldu ama gecmıyo dogduktan 15 gun sonra sadece yanakları sıvılcelıydı sımdı bır ıkı yanaklarında var azaldı baya kendılıgınden gulsuyu demıstı bıızmde doktorumuz ama hıc bı ıse yaramadı 1 yasına kadar gecer kendılıgınden dedı ama cıldıyeye goturmeyı dusunuyorum bakalım

götür bakalım canım ne diyecek.prednolun içinde kortizon oldugu için kullanmayın diyor dr ama geçirmeye yardımcı oluyor.kızlar cevaplarınız için teşekkürler.bigudi dr verecegi merhemi yazarsan sevinirim

KIZLAR BENİM BEBEGİMİN YÜZÜNDE KÜÇÜK SİVİLCELER VAR YANAKLARINDA DAHA ÇOK SİZİN MİNİKLERDEDE VAR MI .NASIL BİR TEDAVİ UYGULUYORSUNUZ.DR SIK YIKAYIN DEDİ YIKIYORUZ BEBEGİ AMA GEÇMİYOR.:umursamaz:HANGİ KREM İYİ GELDİ.TEŞEKKÜRLERkaydirigubbakcemile5

yeni doğduğunda benimde oğlumd çok sivilce vardı yüzü görünmüyodu nerdeyse sivilceden doktorumuz mustela krem verdi ilk sürüşte hiç bişeyi kalmadı tavsiy ederim

benim kuzumdada var hemde çok yayılımıştı o kadar üzülüyordum ki dok advantan verdi ilk sürdüğümde etkisini gösterdi 3 gün kulandım bıraktım

merhaba arkadaşlar benim bebeğim de 5.ayına girdi 7 sinde
ilk zamanlar sadece faulleirindeydi sonra bacaklarına kollarına saçına kafasına kadar yayıldı egzama dendi
alerji testi yapılacak
kollarını görseniz çok kötü lütfen dikkat edin çok çabuk yayılıyo. bizimki 2 haftada felaket oldu
doktora götürdüm daha öncede götürmüştüm geçer dediler baktım çoğalıo hacettepeye götürdüm kan alındı biraz alerjik çıktı
bizede doktor prednol kortizonlu krem verdi
sadece 3 gün kullanacaz
3. günden sonra atopiclair kullanacaz
nemlendirici olarak bioderma
saçları için de nizeral
kullanıyoruz biraz daha ii gibi

ŞUNLARI UNUTMAYIN ÇOK SICAK SU ıLE BANYO YAPTIRMAYIN
VÜCUDUNU NEMLı TUTUN
SOĞUK SICAK BUNLARA DıKKAT EDıN.

Sebamed Yüz kremi
sadece yüze özel..süt içen bebeklerde ağızdan akan salya ve çıkarttıkları süt tahriş eder dedi doktorumuz , hakikaten akan sütü hemen silip günde bir kaç kez sebamed i kullandım. ilaç özellikli değil istediğin kadar sürebilirsin 1 haftada geçti şimdi yanakları kaymak gibi oğlumun :)))

yakaldım senı.................mesajını yanlış yere yazmısısın benm tarafa degıl yenı okudum..........masallah oglunaaaaaaa..........nasıl gıdıyo annelık........ben hala beklıyorum ama cok sukur daha ıyıler

canım bende sebamedin bütün ürünleri var ve doğduğundan beri kullanıyorum yüz kremi vücut kremi pişik kremi yağı ama geçirmedi bizimkini doktorların dediği sebamed ii marka kullanabilirsiniz diyo ama bizimkine etki etmedi egzma olduğu için

X