Saç Rengi ve Saç Boyama Palette parıltılı toffee

Esins

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2008
2.465
1
Arkadaşlar palette parıltılı toffee boyayan arkadaşlar resim eklesin lütfen....

Kahve köpüğü paletteyle boyalı saçlarım...toffee ile Turunculuk olurmu?
1 -2 gün içinde boya alıcam...

1kaç farklı resim olursa çok iyi olur...Karar verebilmek için...:1rolleyes:

canım neden turunculuk olacakkı kullu degıl acıcılıda degıl bence sorun olmaz ama tam bılmıyom palettenın saç rengımı arıyorum sıtesı var oraya resmını ekleyıp su ankı sac rengını secıyorsun uzerınede boyayacagın rengı secıyosun ansıl sonuc ercenı gosteryo cok orjınal olmuyor ama dene ıstersen

biliyorum ama çok net olmuyoo...saç rengimi arıyorum sitesinde....

evet pek net olmuyor sulu boyayla boyanmıs gıbı oluyor ya ben hıc okumadım bu serıden kullananların yorumunu boyamadan once ıyı arastrı canım sonra begenmedıgın bısey cıkmasın

evet palette parıtılı toffe ye boyadım ve.....zemuszemus

kahve köpüğüne boyadığım ve bakırlık olan saçım kumralın hoş açık bir tonuna döndü.

ışıkta sarı yansımalar var.Kahve serisi ama asla koyu değil.

Zaten kutunun içinde 9 luk peroksit vamış.

Eğer aynı boyayla birkaç kez boyarsam renk tam oturur.

Renk çok doğal bir ton olarak görünüyo arkadaşlar...

Yanlız gördüğüm toffee boyalı saçların resimlerinden koyu duruyo.

Son düzenleme:
canım toffee ye boyayıp ustune kahve kopugumu boyadın anlamadım,senın sacın acık renkmıydı anlatırmısın nasıl yaptıgını ben o rengı cok begenmıstım ama boyayamadım resım ekleyebılırmısın

canım ben saçlarımı kahve köpüğü boyadım.Biraz bakırlık oldu.sevmedim.

Toffee ye boyadım.bakırlık gitti.kumral oldu ışıkta sarı yansımalar var.Fakat bir topikte tofee ye
boyanmış saç görmüştüm benimkinden çok farklıydı.Açıktı rengi.

Beklediğimden biraz koyu oldu ama çok doğal bir ton oldu.Yarımsaat tuttum boyayı saçımda...

Sanırım msj sayım sebebiyle resim ekleyemem.Daha sonra eklerim artık değiştirmezsem.:1rolleyes:

toffee nın zemını kahve kopugumudu yanı acık renkmıydı bende tofee yemı boyasam o rengı begenmıstım

ewet zemin kahveköpüğüydü fakat benim kahve köpüğüm sarı tonu gibi olmadı.

Bakırlık oldu.Bakırlık gitti ama çokta açık bir renk olmadı.Oysa ben toffeyle boyanmış saç renginin

fotosuna baktım benimki farklı daha koyu...

hımm ama guzel olduysa sorun yok hos bır renk yakıstıysa senın ıcıne sındıyse koyu olması hıc fark etmez bence:)))

evet canım ben daha açık beklediğimden koyu geldi bana.Fakat tonu güzel...ışıkta parlıyo sarı yansımalarla
yıkandıkçada açılır biraz renk oturur...zemuszemus

benim saçlarım bu renge boyalı arkadaşlar.ama saçlarm açık renk zaten normalde sarımtırak yani.o yüzden koyu olmadı açık bi renk oldu yine.koyu saçı boyayınca nasıl olur bilmiyorum tabi.herkeste çok beğeniyo.saçları açık renk olanlara tavsiye ederm.

ewet benimkide 2 kere yıkadım açıldı ilk boyadım koyumu acaba dedim güzel bir renk....

kızlar saç rengim bu bende toffee boyamak ıstıyorum nasıl olur sızce koyu olsun ıstemıyorum saçımda açık kumral boya var ıkı seferdır acık kumral boyuyorum altyında cıkolata kahve vardı

Eklentiler

• $asda.jpg
    $asda.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 186
  • $Resim 091 23.jpg
    $Resim 091 23.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 214
  • $Resim 088.jpg
    $Resim 088.jpg
    96,8 KB · Görüntüleme: 260
ben kahve köpüğü üzerine boyadım...Saçım çok koyu değildi..

Bir blogda çok açık bir renk olarak gördüm o yüzden ilk boyamada koyu geldi.2 yıkamada

oturdu boya...sonra blogtaki arkadaşla konuştum flaştan ışıktan o kadar açık görünüyo normalde
biraz daha koyu dedi...

Yani normalde renk koyu değil aslında....

fakat senin saçın resimlerde koyu geldi bana...2 seferdir açık kumral boyuyorum demişsin ama
heralde çikolata kahve biraz kırılmış...Fotolarda ışık bazen yanıltıcıda olabiliyor ...

evet uçlar çikolata kahvedende koyuydu siyah vardı aça aça koyu kahveye dönmüştü onu eşitleyebilmek için uçlara doğru açık kumral boyuyorum iki seferdir rengi açmak için karamel gibi isitiyorum ama bu renkte çok güzel simsiyah olmakta istemiyorum nasıl olur sizce

canım koyu saça sahip olupta açmadan sadece boyayla bir kerede istediğin rengi bulman zor olabilir...

Karamel gibi bir renk için açmak gerekir sanırım...Ben açıcıyla açıp sarı doreye boyadım doreden sonra

kahveköpüğü en son tofee...Tofee hoşuma gitti doğrusu...Çünkü ben çok açık sarı kullanamıyorum...

Çok bakır sevmiyorum...tofee açık ton kumral sarı yansımaları hoşuma gitti...

kızlar bu boyanın resmini ekleyebilirmisiniz ben bulamadım
bide saçlarınınızın resmini nasıl duruyo mrk ettim
bende palette sıcak çikolata yada çikolata kahveye boyamak istiyorum bu güzelse bunu denerim belki

kızlar bu boyanın resmini ekleyebilirmisiniz ben bulamadım
bide saçlarınınızın resmini nasıl duruyo mrk ettim
bende palette sıcak çikolata yada çikolata kahveye boyamak istiyorum bu güzelse bunu denerim belki
çikolata kahveyi tavsiye etmem koyu kahve arada kızıl parlamalr oluyor

X