Saç Rengi ve Saç Boyama Palette parıltılı toffee

ben saçımı röfleden sonra hep sıcak çikolataya boyadım herkez çok beyeniyo alıp boyayanlar bile oldu
evet kızıllık oluyo ama fazla değil ben seviyorum ağır bi renk ama bu parıltılı toffe yi merak ettim altın yansımalı renkleri severim

açık rengin üstüne boyadığın için çikolata kahve koyu çıkmamıştır öyle olunca çok güzl bir renk elde ediliyor benim saçımda çikolata kahvede hiç boyalı gibi olmadı renk belli olmadı saçım koyu olduğu için toffee gerçekten güzel bir renk geçen gün katoloğa baktım çok tatlı görünüyor palettenin yoğun açıcılarıyla açıp üstüne toffee boyansa nasıl olur acaba renk daha belirgin olurmu

yorumlardan sonra ben de palette parıltılı toffee yi denemeye karar verdim saçlarım çikolata kahve idi akmasını bekleyeceğim boyanın..
yalnız saçım koyu olduğu için portakallık fazla olmasın diye %20 kumral ile karıştıracağım bu boyayı..

slm kızlar aranızda palette toffee boyayan yokmu yardımcı olun lütfen yarın boya alacağım :KK66:

arkadaşlar benım saçım koyu kestaneydı paletteyle açtım uzerınede altın parıltılı toffıe yaptım çok açık bırenk oldu sarıyla karamel karışımı ama hoş oldu tenımde esmer buarada guzel oldu yanı bıraz çığ oldu AMA BIKAÇ BOYAMADA OTURUR RENK

kendi saç rengimizden koyu tonlara boyadığımızda çoğu zaman kutunun üzerindekinden daha koyu renk çıkar yanıltıcı siyah gibi ama ilk yıkamada fark edilir akan boya ve yıkama arttıkca eksi saç rengimizle boyadığımız saç renkgiyle karışık hoş bi renk çıkar

turuncu saçın üzerine -sıcak çikolata(palette) boyamıştım ilk koyu kahve oldu 1 ay sonra karamel olmuştu..

ben boyadım 6.65le karıştırdım, röfleliydisaçlarım su an cıkolata kahve ama gunesın altında altınımsa parlıo karamel gıbı oluo henuz hıc yıkamadım akıo mu bılmıoyurm yada akınca nasıl olur ama röfleli yerler altın parıltılı oldu dıplerım kendı sacım kızıllı oldu azıcık daha koyu oldu

X