Bebek arabası almak istiyorum, yardım eder misiniz?

pembeinci

Canan & Murat
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
5.444
5
41
kızlar bebek arabası alacağız ama hangisini alacağımıza karar veremedik alan arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum memnuniyetlerinizi ve şikayetlerinizi anlatın hem benim gibi almamış arkadaşlara fikir olur buyrunnnnnnnnn buyrunnnnnnnnn

valla bu topiği açman ii olmuş canım.ben de aynı dertten muzdaribim..2 aydır bakıyoruz bi türlü karar veremedik,o kadar çok çeşit var ki..çok teferruatlı olan da var,çok basit olan da..150 liraya da var 3 milyara da:))

3 milyarlık olnadan almıycamız kesin de:))

baston puset denenler pratikmiş,katlanınca arabnın bagajına rahat sığıyomuş..şimdilik aklımda o var..

kış günü kızımı üşütmek istemiyorum,korunaklı olsun istiyorum ben,bi de yatırınca yüzü bana dönük olsun istiyorum..bunun için de ayrı araba koltuğu var diyolar,takım halinde satılanların araba koltuğu küçük,sadece 1 sene kullanabiliyosun..araba koltuğunu büyük alalım,ayrı alalım dediğimizde de fiyat artıyo:KK43:

yarın tekrar bakmaya gidicez,alırsak sana yorumlarımı yazarım:))

oyunatat236y4.jpg

şeymacım mesela böylemi
ben bu arabayı beğendim 7,1 kg 3 tekerlekli hem fiyatıda uygun
zeze canım bu modelede bak canım kullanışlımı

Son düzenleme:
yaaa kıslar ben de aynı dertten muzdaribim ....
firstwheels alacaktık cok da begendim ama arabamız yok kullananlar otobuse binerken falan cok kaba agır oluyor dediler..ben de bi türlü kaar veremedim..üstteki karft hosuma gitti ama sanırım çift yönlü deil..ben öle istiyorum.. bi arkadasım da bu modeli önerdi bana..kendisi kullanmıs cok rahat dedi..benim de hosuma gitti ama daha karar veremedim tam olarak
bu siyah rengi farklı renkleri de var

oyunpegma10m301s2.jpg

Modern alüminyum şase
Tek el ile koldan katlanma
Ayarlanabilir kol boyu yüksekliği
Ergonomik kol
Lüks kumaş
çift yönlü kullanılabilen oturma ünitesi
Yatabilen sırt kısmı
Koltuk ünitesi çıkıp portbebe şeklinde taşınabilir
Üzerine oto koltuğu takılabilir
Adaptörleriyle birlikte seyahat sistemine dönüşür
Geniş sepet
Tentede yan pencereler
Fermuarlı yağmurluk
Lüks eva tekerlekler
Kolay katlanma
EN-1888 Avrupa güvenlik belgeli

bi de kampanyadaymıs fiyatı da gayet ii su anda... sanırım bunu alacam ama yine de karar veremedim hala....

bende maxi cosy buzz var. su yukardaki arabaya baya benziyor. tekerlekleri cikiyor böyle araba bagajıma girebiliyor. Acmasi kolay, zaten kendi aciliyor diyebilirim. Ben memnunum.

selduş canım çift yönlü olması çokgüzel krafttın çift yönlü değil malesef maxıma değilmi markası bu arabanın modelinin adı ne acaba bulamadım ben nette bunu fiyatına falan bakacaktım

biz pierre cardin aldık 180 liraya.daha kullanmadık.pek bi fikrim yok da çift yönlü olması hoşuma gitti benim.bide ikiye katlanıyo.chicconun dörde katlanan vardı bence gerek yoktu daha pahalıydı hem.

Son düzenleme:
canım sanırım hepsiburada.comdan bulmus esşim kampanya varmıs fiyatı da 258 di sanırım 400 küsürden düşmüş..ben begendim bi de sen bak bakalım beğenecekmısın bi de baska bi modeli var o da buna cok benziyor onun da özellikleri ii ama ben bunu daha cok sevdim:)))

pempecim kesinlikle görmeden net üzerinden alma canım. arabanın konforu kadar kullanımının da rahat ve çevik olması çok çok önemli. ben chicconun bebek arabasını aldım kadir hastan. çok çok memnunum. kullanımı bi kere çok rahat. kuş gibi hafif ve çevik. dokundugunuz gibi gidip yönleniyor nerdeyse. bebek için de çok konforlu ben cok memnun kaldım canım. katlaması ve taşıması da pratik. resmini ekliyorum aklında bulunsun.

oyunvoch60900chls.jpg

kızlar yine siz bilirsiniz ama 3 tekerlikliler at arabası gibi büyük oluyor yaw. ne bilim..

selduş amazonunda dediği gibi internetten almam hiç sevmiyorum netten alışverişi görüp incelemem lazım mutlaka eğer net harici bulursam kesinlikle bakarım maxımaya
amazon canım nette gördüm bu arabayı ben çok kullanışlıyım benden memnun kalırsın dedi bu araba bana listeme yazmışım
birde kraftı araştırdım topiclerde bazıları almayın pişman olursunuz falan diyor üffff kafam karıştı

bence bir iki model yaz sen kenara. sonra git bir bebek magzasinda orda dene. Mesela Joker falan varsa orda cok marka ve cok model oluyor.

sen benım arabaya bak cok memnun kalacaksın. kuş gibi araba cok konforlu ve rahat. chicco iyi bi marka.

kızlar yine siz bilirsiniz ama 3 tekerlikliler at arabası gibi büyük oluyor yaw. ne bilim..

bence cok rahat oluyor. benimkinin lastikleri havvali ondan darbeleri o kadar yansıtmıyor bebege, birde arka tekerlikleri yayli. Zaten ne alırsan al cocuk büyünce gidip birtane o hafif baston pusetlerden alıyorsun. bende ögle yaptım bütün cocuklu tanıdıklarımda ögle. En güzelde onlar oluyor sonra. Cok hafif heryere koyabiliyorsun.

canım ben pıerre cardın aldım cok memnunum hafıf cıf taraflı cok kullanıslı bı sepetı beğenmedım ama cok kullanıslı hemde uygun tavsıye ederim

bende yeni aldım ama markasını unuttum değişik bir ismi var...ama aynı amazonun koyduğu resimdekinden birebir aynısı..gerçektende kuş gibi çok hafif kullanımı katlamasıda çok kolay...haşim işcandan 260 tl ye aldım..

Eklentiler

• $oyunpegsmart-1.jpg
    $oyunpegsmart-1.jpg
    5,2 KB · Görüntüleme: 129
  • $oyunpegsmart-2.jpg
    $oyunpegsmart-2.jpg
    6,1 KB · Görüntüleme: 171
  • $oyunpegsmart-t.jpg
    $oyunpegsmart-t.jpg
    6 KB · Görüntüleme: 147
X