baba adayının duyguları

rmznnzl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2009
35
0
Canım karıcım senin adresini senden habersiz kullandığım için özür dilerim.
Eşim şu anda uyuyor transfer gerçekleşeli 4 gün olucak heyecanımı burada kelimelerle ifade etmem aslında mümkün değil ama trasferin ilk günü bizim çok istediğimiz şeklini bile bilmediğimiz iki kişi bize doğru koşmaya başladı kollarını açarak tabi bizde açtık onlardan daha kocaman kollarımızı onlara kavuşmayı okadar çok istiyoruzki hayal kurup üzülmek istemiyoruz kötü bir sonuç çıkmasından çok korkuyoruz ikimizde eşimin kullamasını istediğim aslında daha önceden sinir olduğum kelimeyi kullana bilmesi için o kadar dua ediyorum anlatamam neymi? tabi okuyanlar merak etti hani analar derya (bizimde uykumuz geldi,altımızı ıslatmışız,v.b) allah bizle beraber tüm istiyenlerin dualarını kabul etsin ,allahım hayırlısı ise versin mutlu etsin hayırsız sa bizim için allahımdan gelen üzüntüye sevinmeye razıyız.Ama herkese hayırlısı tez elden versin daha çok yazabilirim ama ağlamak istemiyorum herkesse ii gecelr canım karıcım seni çok seviyorum. her halukarda herzaman EŞİN.....senağlama

Allah yardımcınız olsun... Dilerim en kısa zamanda hayalleriniz gerçekleşir... Şansınız bol olsun...

ne güzel dile getirmişsiniz,duygularınızı çok iyi anlıyorum.umarım eşinizde sizde bir daha üzülmezisinz.güzel haberlerinizi duyarız burdan...

allahım hepimizin evlat hasretini en kısa zamanda dindirir inşallah rabbim büyüktür...........

ALLAH büyüktür insallah hersey gönlünüzce olur kardes...

X