Dr. abdülkadir Gök izmir alsancak

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşalr abdülkadir beyin hastasi olan varmı eşim iş arkadaşlarındna bu doktorun kartını almışsalı gününe randevu aldım.
dahaöncesinde ege unıversıtesınde ege hanıma gidiyorudm ama memnun kalmadım benı rahatlamadı samımıyet olmadı hiç bizaman.
egehanımda olumsuz bı aşılama da var doktor değiştirmek istiyorum izmirde çok doktora gittim bakalım bide bu doktoru deneyelım
olumlu olumsuz yorumlarınızı yazarmısınız tesekkurler

arkadaşalr abdülkadir beyin hastasi olan varmı eşim iş arkadaşlarındna bu doktorun kartını almışsalı gününe randevu aldım.
dahaöncesinde ege unıversıtesınde ege hanıma gidiyorudm ama memnun kalmadım benı rahatlamadı samımıyet olmadı hiç bizaman.
egehanımda olumsuz bı aşılama da var doktor değiştirmek istiyorum izmirde çok doktora gittim bakalım bide bu doktoru deneyelım
olumlu olumsuz yorumlarınızı yazarmısınız tesekkurler

selam canım bu dr un adını hiç duymadım ama sana tavsiye edeceğim bir dr var alsancakta kahraman kolday çok süper bir dr psikolog gibi memnun kalacağına eminim istersen netten araştır bulursun yorumlarını çok iyi bir dr hatta smyrna artta tüp bebekte yptırıyor kendisi inferlite uzmanı eğer gidersen bana sonucunu yaz meemnun kaldınmı kalmadınmı diye tammamı canım

cnm berbat bi doktor asla tavsiye etmem ben onun yüzünden ölümlerden döndüm desem yeridir ..

X