Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Kafa Kokusu ?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

lonesome

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2007
174
-19
Benim bir süredir kafamda koku var.saçımı yıkasam bile kuruttuktan sonra kokuyo.acaba bunun sebebi ne olabilir?bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

saçına röfle falan yaptırdıysan yanmış olabilir,ozamanda tavuk gibi kokuo insanın başı benimde aklıma başka bişi gelmyoraklinialirimsmile

fon kokusu sac kurutma makınesı kokusu bunungıbı yanık seyler mı kokuyo o zaman sacların yanmıstır

eğer yıkdaıktan sonra da kokuyosa sebebi saçın uzun bi süre ıslak kalmıştır bi nevi saçların küflenmiştir o yuzden kokar saçını asla ıslak bırakma

Sebum'dan bahsediyor olmalisiniz, genelde saclar birkac gun yikanmazsa kafa derisi bu kokuyu kendi yapiyor. Koruyucu birsey aslinda, ama o yag koku yapiyor. Ama yikanip cikinca bir koku varsa ve sizi ve etrafinizdakileri rahatsiz edecek gibiyse, bence bir doktora danisin...

canım bende de var. yağ kokusu değil. değişik kötü bir koku. derideki mantar gibi birşeyden kaynaklanmış olabilir diye ben sirkeli tuzlu su karışımı yapıp kafamı haftada 2 kere onunla yıkadım. geçti. 1 ay sonra yeniden başladı. arada bir bu karışımla yıkarsan geçer diye umuyorum. benim öyle oldu çünkü

Bence yediğiniz içdiğiniz gıdalara dikkat edin,nlarında etkisi oluyor.:KK31:

Bu işe hemen bir cevap arıyorsanız menekşe yağı yada lavanta yağı alıp spreyli şişede sulandırıp günlük saçlarınıza uygulayın bu 2 yağ saç için uygun ve besleyici özellikle menekşe yağı saç köklerine temasında zararı değil faydası olan bir ürün ben hiç kafa kokusu bilmem yinede böle kullanıyorum arada misssler gibi kokuyor saçlarım besleniyor ayrıca kırıkda yok olmuyor saçımda

Kızla bnimde başıma geldi kuaförüm 2 tane limonu kabuğuyla sık saçını sürüp 30 dk beklet Dedi gerçekten ilk uygulamada geçirdi ama sonra tekrar oluyor ayda bir deneyin derim

X