..: Defnoş'umun Diş Buğdayı Partisi :) :..

pnrhlt

DEFNE'm Güzel Meleğim
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
7.149
210
İyi geceler bacılar a.s. Çok güzel ve keyifli bir akşam geçirdik.Misafirlerimiz 1 gibi gittiler. Yorgun olduğumuzdan hemen yattık ama beni uyku tutmadı. Bende sizlerle resimleri paylaşayım dedim a.s.

Bu akşam şunu bir kere daha anladım ki, insanın en büyük mutluluğu henüz o anlamasa bile kuzusu için bişeyler yapmak, onun mutlu olması için uğraşmakmış. Yorgunluk, telaş, stres ne varsa Defdef'imin bir gülüşü ile son buldu. Seni seviyorum annesinin bal böceği, kurtlu kurabiyesi. Umarım ileride bu anlar sana güzel birer hatıra olur opuyorumnanaktan

İşte görüntüler a.s.

Kapı Süslememiz :)

img4080j.jpg

Ailecek misafirlerimizi karşılıyoruz :)

img4086yt.jpg

İkramlıklar, pastamız ve hediye kurabiyelerimiz :)

img4082oc.jpg

img4116h.jpg

img4160.jpg

Güzel kızım ben ve halasıyla :)

img4088q.jpg

img4090zf.jpg

Defnoş buğday kolyesini yemeden önce acilen çekilen bi poz :)

img4091h.jpg

Kalabalık olunca bölündük mecbur :) Ve Defne bu sırada uyudu kaydirigubbakcemile3

img4098o.jpg

img4099.jpg

Defnoş uyandı artık pastamızı kesebiliriz :)

img4100h.jpg

img4120ui.jpg

Defdef zavallı pastacığın önce burnunu koparmaya çalıştı kaydirigubbakcemile3

p1020101.jpg

Beceremeyince diş fırçasını alıp iştahla yedi :)

img4126x.jpg

img4140w.jpg

Burdada anneciğim ve Defnoşumla opuyorumnanaktan

img4105.jpg

Yemek bitti sıra buğdayları kuzumun başından serpmede zemuszemus

p1020127u.jpg

p1020128w.jpg

Şimdide meslek seçimi alkisalkisalkis Kuzum önce kalemi aldı sonra onu bırakıp tepsideki herşeye sırayla saldırdı kaydirigubbakcemile3 Anası gibi maymun iştahlı olacak bu kız belli kaydirigubbakcemile3

Şaka bi yana kalemi aldığına göre yazar olacak sanırım alkisalkisalkis

p1020117x.jpg

img4145y.jpg

Ve artık buğdaylarımızı dağıtıp bitiriyoruz alkisalkisalkis

img4154e.jpg

p1020130vk.jpg

Gecenin sonunda Defne yorgun ama annesi ve babası çok mutlu opuyorumnanaktan

img4164o.jpg

maşallah çok tatlıymış kızınız, dişinizde hayırlı olsun, her şey çok güzel olmuş, sağlıkla büyüsün hayırlı evlat olsun inşallah :nazar:

nekadar guzel bı aıle boyle
masallah
esınızlede ayrıca cok yakısmıssınız
kızınıza dıyecek sozum yok cok guzel bı kutlama olmus
halasıda nekadar cok sevıyo oyle
defne bebek patayı mıncıklarken yanındakı sarısın hanımefendı nekadar sevgı dolu bakmıs
Rabbım huzurunuzu mutlulugunuzu hergecen gun ARTTIRSIN
ayrıca bızımle paylastıgınız ıcınde tesekkurler

ayyy canım herşey ne kadar güzel olmuş hayırlı olsun dişleriniz çok güzel bi kutlama yapmışsınız

Pınarcım çok güzel bir gün olmuş, çektiğiniz resimler sayesindede defne ilerde bu günü gülümseyerek anacak eminim :))))

pınarcığım harikaa olmuşşş ellerinize sağlık
defdefin dişleri hayırlı olsunn tekrardan

Çok tşk ederim kızlar güzel sözleriniz için çok mutlu oldum a.s. Beğenmenizede çok sevindim. Heyecanlı, yorucu ama bi o kadar da keyifli bi akşamdı. Bu kuzular daha bize ne güzellikler yaşatacaklar kimbilir a.s. Kuzumla öpüyoruz sizi kocaman a.s.

herşey çok güzel olmuş çok duygulandım her zamanki gibi kızınız çok şanslı sizin gibiannesi olduğu içinn

canım herşey çok güzel olmuş defnemin incileri hayırlı olsun :)))) darısı duruma inşallah

çok güzel olmuş pınarcım. hayırlı uğurlu olsun. daha nice mutluluklarınız olsun inşallah. darısı da bize olsun:))

pınarcım hayırlı saglıklı olsun defnoşun dişleri inşallah rabbim ağrı yüzü göstermesin pastasıda bir harika olmuş bıze fıkır vermıssın kopyasını çekeriz artık:))) ama ömerin daha dişleri çıkmadıııı:KK43:((

çok güzel olmuş çok..

bizim defnede pür dikkat,keyifle baktı resimleree:emir_bebek:

pınarcım hayırlı uğurlu olsun.inci gibi dizili dişleri olsun tatlı Defnoşun
Gelelim yorumlara pasta ve kurabiyelere bayıldım nerde yaptırdın acil adres istiyorum ve buğdaydan kolyemi takılıyor bu adetten uzak kaldım.Ama çoooooooooook güzel olmuş.Sağlıkla daha nice güzel günlere

Çok tşk ederim kızlar sağolasınız a.s. Darısı dişleri çıkmayan kuzularıma inşallah a.s.

Esra'cım pasta ve kurabiyeyi Göztepe'de bi pastaneye yaptırdım. Modelleri netten bulup güvendiğim pastaneyle görüştüm. Sağolsunlar aynısını yaptılar a.s.

Kolye meselesini de bende netten bilgi ararken öğrendim. Kaç dişi çıktı ise o kadar nazar boncuğu kalanları ise 32'ye tamamlayacak şekilde buğday diziyosun. Öyle imiş bende yaptım a.s.

X