Kızlar kürtajdan sonra korunmayıp hemen o ay hamile kalan varmı?

eren sezen

♥eren&kayra♥
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2008
7.666
1
KIZLAR BEN 6 ARALIKTA 7 HAFTALIK BEBEĞİM KARNIMDA ÖLDÜĞÜ İÇİN KÜRTAJ OLDUM PATALOJİ SONUCUMDADA BİR SORUN ÇIKMADI TAKDİRİ İLAHİ ÖLÜM SEBEBİ BELLİ OLMADI YANİ..DOKTORUM VAKUMLA KÜRTAJ YAPTIM RAHMİN TERTEMİZ BİR SORUN OLMAZ HEMEN HAMİLE KALIRSIN DEDİ.BEN KORUNMUYORUM ACABA ADET GÖRMEDEN ÜSTÜNE HAMİLE KALIRMIYIM BENİM GİBİ OLAN VARMI MERAKTAN ÖLÜCEM:)):ecrin_bebek::enbuyukkk:

evet canım aynen öle :KK70: malesef 3 hamileliğimde kürtajla sonuçlandı ama hayırlısı diliyorum.hiç korunmadıysan inşallah güsel haberleri verirsin bise :KK66:

slm kızlar...bende bugün dr.kontrole gittim geçen hafta 11haFTALIK bebeğimi aldılar.
dr.um 2ay korun sonra tekrar denemeye başlaya bilirsin dedi.
bakalım kısmet inşallah busefer sorun yaşamam allahın izniyle.

geçmiş olsun arkadaşlar, ben de 3 ay önce yaşadım boş gebelik nedeniyle kürtajı.
2010 da sağlıkla ve hayırlısıyla dileklerimiz olsun inşaaallah...

evet canım aynen öle :KK70: malesef 3 hamileliğimde kürtajla sonuçlandı ama hayırlısı diliyorum.hiç korunmadıysan inşallah güsel haberleri verirsin bise :KK66:

cnm 3 düşük peşpeşe olmuş bunun sebebi neymiş belli oldumu çok geçmiş olsun 2010 da bebişlerimiz bizi bekletmeden gelsin inş.:emir_bebek:

cnm 3 düşük peşpeşe olmuş bunun sebebi neymiş belli oldumu çok geçmiş olsun 2010 da bebişlerimiz bizi bekletmeden gelsin inş.:emir_bebek:

canım 7-8 haftalıkken kalbi duruo bebişlerin.genetik dahil testler yapıldı sorun yok.sadece heterozigot var.az seviyede kan pıhtılaşması.4. de iğnelere başlıcaz.kan sulandırıcı.

ama 3.bebeği aldıklarında genetiğe gönderdik.kromozom anomalisi çıktı.bizim kromozomlarda sorun olmamasına rağmen bebekte çıkabiliomuş.oda yumurtalık ve sperm birleşirken oluomuş.yani ona yapılcak bişi yok.allahın takdiri canım.

zaten düşen ve kalbi duran bebekler sağlıksız olduğu için düşüyo.yani anomali doğmasından iyidir diyoruz.allah hepimiizn yardımcısı olsun.sağlıklı bebişler diliyorum

merhaba benimde uç hafta once bebeğimin kalbi durdugundan aldırlr..allah kimseye bir daha yaşatmasın.. doktoruma henuz sormadım korunacakmıyım diye..ama ben kendimi şu an hamilleik içinde hazır hissetmiyorum.

ben düşükden 4ay sonra hamile kaldım ve çok sorunlar yaşadım bence hemen hamile kalma biraz ara ver

zaten düşükten sonra adet olmadım daha bugün 27.gün ama hiçbir belirti yok siz kaç gün sonra olmuştunuz bu ay geçti bir dahaki aya kalırmıyım kalmazmıyım oda muamma kızlar :))

slm kızlar...bende bugün dr.kontrole gittim geçen hafta 11haFTALIK bebeğimi aldılar.
dr.um 2ay korun sonra tekrar denemeye başlaya bilirsin dedi.
bakalım kısmet inşallah busefer sorun yaşamam allahın izniyle.

cnm çok geçmiş olsun benimde 27 gün oldu bugün kürtaj olalı rabbim bir daha yaşatmasın bizlere 2010 da hamiş olalım inş..:Saruboceq:

inşallaaaah canım.geçmiş olsun sanada.3 ayın dolmuş.bebiş düşünmeye başladın mı.

başladım canım, çok korkuyorum tabi... 3 ay önce sonlandırılan gebeliğimde kalp atışlarını alamamak, bayram günü kanamalı halde hastanelerde deva aramak, kürtaj... bunlar psikolojik olarak bir hayli yıpratıcı şeylerdi. neyse ki geçti gitti ama bundan sonra yine aynı şeyleri mi yaşayacağım, hamile kalabilecek miyim, sağlıklı mı gececek hamilelik dönemi gibi bin tane soru kafamda dönüyor. ALLAHA sığınıyorum tabi, hayırlısını diliyorum. can-ı yürekten sizler için de hayırlısını diliyorum, ALLAH tüm isteyenleri hayırlısıyla yavrularına kavuştursun dilerim:Saruboceq:

başladım canım, çok korkuyorum tabi... 3 ay önce sonlandırılan gebeliğimde kalp atışlarını alamamak, bayram günü kanamalı halde hastanelerde deva aramak, kürtaj... bunlar psikolojik olarak bir hayli yıpratıcı şeylerdi. neyse ki geçti gitti ama bundan sonra yine aynı şeyleri mi yaşayacağım, hamile kalabilecek miyim, sağlıklı mı gececek hamilelik dönemi gibi bin tane soru kafamda dönüyor. ALLAHA sığınıyorum tabi, hayırlısını diliyorum. can-ı yürekten sizler için de hayırlısını diliyorum, ALLAH tüm isteyenleri hayırlısıyla yavrularına kavuştursun dilerim:Saruboceq:

geçmiş olsun cnm:KK43: bende yaşadım acını anlıyorum ama sabır sabır tekrar başa döndük ama inş.bu sefer sağlam adımlar atıp bebeğimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alıcaz :emir_bebek:

hepinize geçmiş olsun arkadaşlar. benim bebeğiminde kalbi durdu kürtaj oldum. 6 ay korun dedidoktor 5 ay korundum. kürtaj olanın çocuğu olmazmış yada çok geç hamile kalırmış diyenleri duydum endişeleniyorum kürtjdan sonra kolay hamile kalan varmı cevap yazarsanız çok sevinirim.

hepinize geçmiş olsun arkadaşlar. benim bebeğiminde kalbi durdu kürtaj oldum. 6 ay korun dedidoktor 5 ay korundum. kürtaj olanın çocuğu olmazmış yada çok geç hamile kalırmış diyenleri duydum endişeleniyorum kürtjdan sonra kolay hamile kalan varmı cevap yazarsanız çok sevinirim.

geçmiş olsun cnmm:KK43: ben kürtajdan sonra 1 kere adet gördüm 2. ay hamileydim sorun olmadı çok şükür inş.sende hemen hamile kalırsın :KK49:
bana çevremdeki herkez rahim temizleniyo kürtajdan sonra daha kolay hamile kalırsın demişti doğru çıktı seninde müjdeli haberlerini bekliyoruz:KK16:

geçmiş olsun cnmm:KK43: ben kürtajdan sonra 1 kere adet gördüm 2. ay hamileydim sorun olmadı çok şükür inş.sende hemen hamile kalırsın :KK49:
bana çevremdeki herkez rahim temizleniyo kürtajdan sonra daha kolay hamile kalırsın demişti doğru çıktı seninde müjdeli haberlerini bekliyoruz:KK16:

saol canım çok sevindim hamile olduğuna bu umudumu biraz daha artırdı:KK3:inşallah tez zamanda bende hamile kalırım:KK43:

X