mini midi fırın

yesildiyar

Babasının Markvelası
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
559
3
Arkadaslar evde kullanmak için mini fırın almak ıstıyorum ama karar veremedım . üç model sectım Arcelık ve blue house kullananlar yardımcı olabılır mı?

ARÇELİK :
fx730h.jpg

Model No MF 6
Peşin Fiyatı 290,00 TL
Genel Özellikler
Fırın Hacmi (lt) 26
Ocak göz yapısı -
Ocak ateşleme tipi -
Fırın saati ve tipi Mekanik
Izgara özelliği Var
Fırın kumanda tipi Mekanik
Üst kapak tipi -
Aksesuarlar 2 tepsi, 1 tel ızgara
Güç (W) 2000
Renk Beyaz
Ölçüler
Yükseklik (cm) 37
Genişlik (cm) 60
Derinlik (cm) 42

BLUE HOUSE:
2d99roi.jpg

BH751MF - Turbomin

Kapasite 34 litre
Turbo fan
İç aydınlatma lambası
Kare emaye tepsi
Trubo fırın düğmesi
Zaman ayarı
0-320o termostat ayar düğmesi
Paslanmaz tüp çelik rezistans
Rezistans açma/kapama düğmesi
Sinyal lambası
Cam açma aparatı
Fırının dış çevresi elektro statik toz boya ile kaplı
İç gövde aluzing kaplama

BLUE HOUSE:
2zofdd4.jpg

BH752MF - Turbomax

Kapasite 40 litre
Turbo fan
İç aydınlatma lambası
Kare emaye tepsi
Trubo fırın düğmesi
Zaman ayarı
0-320o termostat ayar düğmesi
Paslanmaz tüp çelik rezistans
Rezistans açma/kapama düğmesi
Sinyal lambası
Cam açma aparatı
Fırının dış çevresi elektro statik toz boya ile kaplı
İç gövde aluzing kaplama

KULLANANLARDAN FİKİR BEKLIYORUM ONEREBILECEGINIZ FIRIN VARSA ONLAR HAKKINDADA FIKIRLERINIZI BEKLIYORUM .şimdiden cok tesekkur ederım

kesinlikle arçelik normalde arçelikte sevmem ama ablam bu fırını kullanıyo bayıldım aynı oranda pişiriyo çok kullanışlı ve çeyizime 19lt olanından bende aldım ...... diğer ürün hakkında bilgim yok ama

güzelim bende en son çeyizime fırın aldım. çok araştırdım luxell ve arçeliği önerdiler. ama bazı sitelerde luxell in malzemelerinin biraz dandik olduğunu görünce arçelik almaya karar verdim.biz evdede kullanıyoruz arçelik. bu yukarda gösterdiğin mf 6 yı beğendim bende ama internette göründüğü kadar küçük değil bu fırın. ben tezgah üzerine koymayı düşündüğüm için biraz daha küçük olanından aldım. mf 4 aldım ben canım. fiyatı da 210 tl. evdede aynısını kullanıyoruz

Canım bende fırın arıyorum esco araştırıyorum 40lt ve turbo olmaması iyi bir özellik ama kullanan var mı yok mu bilemiyorum internetten satışı olan bir site de yorumları okudum çok iyi diyorlar üstelik servisleri de çok

arkadaslar bende bugun blu house aldım son fotograftakınden fıyatı 220 tl den 149 a dusmus.buyuk bı elektronık mrktten aldım.hanı acıldıgında ızdıhamlar yaratan.bence cokj guzel bı urun .ve fıyatı da oldukca dusmus...

X