üstüne görme???

gurbetligamze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2009
5
0
meraba arkadaslar 3 yıllık evliyim ve 1,5 yıldır korunmuyoruz benim sorum adet görüp hamile olduğunu bilmeyen sonradan ögrenen arkadaslara nasıl anlıyorsunuz hamile olduğunuzu adetten hemn sonra başlıyormu belirtileri? bilgi verirseniz evinirim şimdiden tşkler :teselli:

ben hamile old halde kanmalarım oldu adetim geldi sonra ara ara lekelnme ve doktor dğm kont hapı ver di bitince adtim gelmedi doktora gittim meğerse 5 haftalık hamileymişim ama o düşük olu zaten

merhaba arkadaslar
tup bebek hakkinda cikan yeni genelge icin tepkimizi gosterelim
tek yurek olalim
kimse bizden anne olma hakkimizi alamaz
lutfen yetkili yerlere mail gonderelim sesimiz ne kadar cok cikarsa etkimizde o kadar fazla olur

Mail adresleri..

bimer@basbakanlik.gov.tr Sayın Recep Tayyip Erdoğan,(Başbakan) adına
BıMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK Sayın Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan) adına

recep.akdag@tbmm.gov.tr Sayın Recep Akdağ ( Sağlık Bakanı) adına

cevdet.erdol@tbmm.gov.tr Sayın Cevdet Erdöl ( TBMM Sağlık,Ail eve Sosyal ışler Komisyon Başkanlığına
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr Sayın Abdullah Gül (Cumhurbaşkanı) adına
fsahin@fatmasahin.net ; fsahin@akparti.org.tr ( Sayın Fatma Şahin (Gaziantep Milletvekili, Ak parti Kadın Kolları Başkanı,tüp bebek tedavisinin devlet tarafından karşılanması için Meclise yasa teklifi verip bizi desteklemişti.)

AKıM ak parti dilekçe başvuru formu (mutlaka cevaplandırılacağı bildirilmektedir.)

Gazeteler ve sağlık muhabirleri: ( sizin ayrıca tanıdıklarınız var ise onlara da lütfen yollayınız)

turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

merhaba...
benimde bi sorunum var:KK43: üzerine görme yasadım sanırım eger üzerine görme yasıyorsam ne zaman test yapmalıyım lütfen beni bilgilendirin

benim kuzenim normal adetini oluyor aradan 10 kadar geçıyor mide bulantıları yüzünden doktora gidiyor üşüttüm diye hamile olduğunu öğreniyor.böyle olanları çok duydum.

bende üzerine görme yaşamışım :)) ama bende hiç bir belirti yok sanki hamile değilmişim gibi bulantı bas dönmesi yemek istegi hiç bir bişi yok sadece gögüslerim ve karın bölgemde şişlik var doktor normal dedi allah kucagıma alacagım günleri nasip etsin :emir_bebek:

X