Bal+Çörek otu +Tarçın ?

BEKLENEN ADET TARIHI

• DEMETNUR:14 OCAK

OY: 6 50,0%
  • UYGULADIGI KUR VEYE KURLER

OY: 6 50,0%

• Ankete Katılan
    12

demetnur

M & Y & E
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
382
6
bal çörek otu tarçın bunları kullanarak hamıle kalan varmı aranızda ??yada baska kurlerı uyguladıktan sonra hamıle kalan varmı??

birkaç gün önce, kolay hamile kalmak için önerilen iki kürle ilgili bir haberi paylaşmştım burda. işe yararlar mı bilmem ama bi bakabilirsin oraya.
konu başlığı: kolay hamile kalmak için bitkisel kürler.

ben bal çörekotu tarçına çok inanıyodum zaten bu ay 2. kez kullandım geçen ay da düzenli yedim bu karışımı ama çalışma yapamamıştık eşimle bu ay da yedim bugün adet günüm ve biraz evvel test yaptım 2. çizgiyi çok belirgin bir şekilde gördüm delikafadulden şoktayım kızlar!!! galiba hamileyim :)hala inanamıyorummm :))))))) Rabbim isteyen herkese tattırsın bu duyguyu! kesinlikle bu karışımı deneyin arkadaşlar şiddetle tavsiye ediyorum!!

ben bal çörekotu tarçına çok inanıyodum zaten bu ay 2. kez kullandım geçen ay da düzenli yedim bu karışımı ama çalışma yapamamıştık eşimle bu ay da yedim bugün adet günüm ve biraz evvel test yaptım 2. çizgiyi çok belirgin bir şekilde gördüm delikafadulden şoktayım kızlar!!! galiba hamileyim :)hala inanamıyorummm :))))))) Rabbim isteyen herkese tattırsın bu duyguyu! kesinlikle bu karışımı deneyin arkadaşlar şiddetle tavsiye ediyorum!!

tebrik ederim, hayırlı olsun.
nası kullandın anlatsana. günde bir kez mi mesela? miktarları ne kadardı?

bende bu ay bal çörek otu yedim ama malesef bu ay yumurtlamamısım oyuzden yumurtalarım büyüyüp kist yapmasından çok korkuyorum.bende yumurtlamadan dolayı faydası olmadı galiba ayın dördünü bekliyorum tekrar doktora gideceğim

ben de bal-çörekotu-tarçın yedim, bu ay 3. ayımdı vee bugün öğrendim hamileyim kızlarrr çoookk mutluyum :))

tebrik ederim, hayırlı olsun.
nası kullandın anlatsana. günde bir kez mi mesela? miktarları ne kadardı?

Teşekkürler canım. inşallah en kısa zamanda sende hamile olursun.
ben çörek otunu çektirdim aldığım yerde. toz haline geldi. bi kavanoz hazırladım kendime içine 7-8 yemek kaşığı bal bir tatlı kaşığı dolusu çörek otu ve yine bir tatlı kaşığına yakın tarçın koydum karıştırdım. her sabah ve akşam ( ben akşamları hep unutuyodum) aç karnına bir tatlı kaşığı yedim. geçen adetimin bitimine doğru başlamıştım yani 5. günü falan. ve bu zamana kadar yedim yani 20 gün falan yedim. daha 2 gün olmuştu bırakalı.. valla bu uyguladığım tarif bende işe yaradı çok şükür :) inşallah sende de yarar. he bu arada eşimede hergün sabah akşam aç karnına keçiboynuzu suyu içirdim.

ben de bal-çörekotu-tarçın yedim, bu ay 3. ayımdı vee bugün öğrendim hamileyim kızlarrr çoookk mutluyum :))

tebrikler canım bende bugün öğrendim idrar testiyle ama kendimi fazla kaptırmak istemiyorum. kan tahlili yaptırdım 1 saat sonra sonucu alcam heyecanla bekliyorum.. :))) inşallah doğrudur.. sen yaptırdınmı kan tahlili?

evet canım ben idrar tahlili yaptırmadım 9 gün gecikmeyle direkt kan tahlili yaptırdım beta hcg 8233.57 inşallah senin değerin de güzel çıkar, Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin..

evet canım ben idrar tahlili yaptırmadım 9 gün gecikmeyle direkt kan tahlili yaptırdım beta hcg 8233.57 inşallah senin değerin de güzel çıkar, Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin..

canım benim tam adet günümde yani dün 41.16 çıktı. hayırlısı artık..

cevap yazdıgınız için saolun kızlar hamış olanlarada allh saglıklı kucagına almayı nasıp etsın olmayanlarada yarrabbım ol desın bızde evlat nasıl bıseymıs ogrenelım ben bu kure dun basladım canım ama ben tok karnına yıyorum benım alerjık sorunum var o yuzden hee bu arada unutmadan ben esımede kecı boynuzu pekmezı yedırıyorum tavsıye ederım canım hepınıze

arkadaşlar ben iki aylık evliyim benim regli günlerim her ay mutlaka 7-6 gün önceki aya göre gecikirdi ama geçen ay 1 gün gecikti önceki aya göre ve bide adet belirtileri 15 gün kala başladı adetime 1 hafta kala hiç bi belirti kalmadı ben çok umtlandım ama olmadı geçen ay. bu ayda 17sinde adetimin günü bekliyorum bende sabırsızlıkla hamile kalmayı sizce umutlanmalımıyım cvp yazın lütfen

tevrık ederım canım alalh sag salım kucagına almayı nasıp eder ısallh bu kurlerle ınsallh bırsuru hamıs olur bu topıkte hadı gelınn adet terıhlerını verınde yazelım bakalım kurlerı uyguladıktan sonra kas kısı hamıs benım adet terıhım 14 ocak sızlerıde beklıyorum

.....BEKLENEN ADET TARıHı....
DEMETNUR:14 OCAK
dilekozagar: 17 ocak

......UYGULADIGI KUR VEYE KURLER...
DEMETNUR:BAL TARÇIN ÇÖREK OTU KURU

Son düzenleme:
demet sence ben bu bal tarçın çörek otu karışımına ne zaman başlamalıyım cvp yaz lütfen ha bu arada ben bide annemlerdeyim el öpmesinde bi işe yararmı yinede sence

bende 2 aydır bu kürü uyguluyorum daha bebiş gelmedi ama adetim düzene girdi ara kanamalarım oluyodu 2 aydır oda olmuyo çok şükür ama bu kürün faydasımı bilmiyorum.

demet sence ben bu bal tarçın çörek otu karışımına ne zaman başlamalıyım cvp yaz lütfen ha bu arada ben bide annemlerdeyim el öpmesinde bi işe yararmı yinede sence

vallhı canım normalde adetının 3 gunu baslıyosun 12 gunune kadar mormal perıyod bu ama ben adetımın 7 veya 8 gunu basladım anlıcadın bende ıse yarmı bılmıyorum ama denemekte fayda var canım

X