Saç Rengi ve Saç Boyama avriL'in sac renqi

denizaysim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
520
0
30
mirmirmirmirbu rengin pesindeyim
pek anlamam renklerden
kumral ama ansıl bi kumral
yardımcı olursanız sevinirim (=

bu renk için gittim koaföre sarı sacla cıktım geldim
bitürlü yapamıorlar söyle doğal üfff
canım sıkıldı suan..

kkızlar saçlarınız çok koyu değilse eger bu renk loreal küllü sarı ben onunla boyayarak turuncu saçlarımı bu renk yaptım

kkızlar saçlarınız çok koyu değilse eger bu renk loreal küllü sarı ben onunla boyayarak turuncu saçlarımı bu renk yaptım

hadi ya bende bu renk istiyorum ama saçım açık kumral palette 8.0 ile boyadım ama birdahaki aya 9.0 boyucam bu rek olurmu acaba birde vildan ataseverin samanyolu dizisindeki saç rengini çok beğeniyorum keşke ikisinden birini elde edebilsem sen kaç numara kullandın açıcıyla açıpmı boyadın canım turuncu yazmışsınya

ya bnmde koyu saçım tam sitah değil siyah da değil
hatta koyu kestanemi desem öyle bişi işte.nası olur acaba ya koyudan direk açığa gecememi:=?

evet loreal olabilir çok benziyor.
kolestonunki çok sarı bi ton cnm yinede çok tşk ediyorumm (=
tsk sangs (=
bide loreal 7 VıYANA KUMRAL var acaba omu daha yakın yoksa 700 kumral mı?

rica ederim cnm bnm smdı baktım viyana kumrala ama bence 700 kumral senın dedıgın renge daha yakın

palette 7.0kumrala da benzio cnm ona da bir bak istersen ama saçların koyuysa bu renk olmaz açmadan

iSte o oRunum vaR açıyım da nasL açcam kuaföRde faLan açtırmam ya baya tuzLu oLuyor.
kendim papatya suyu yapsam falan açılırmı
bnm saçlar bu renk

ya voila nın 7.0 ı da var oda çok benziyor :KK70:
biR de bi ara bi reklam vaRdı bi boyanın
koyu renk saçtan
açık renge direk boyayan biboya
o neydi ya
o gercekmi acaba?

Son düzenleme:
oreal mi canım orealle yıpratma sakın sacını ya bnm sacımda boyleydı 2 defadır loreal castingin 700 kumralına boyuyorum rengı acılıyo ama bakırımsı acılıyo ben memnunum rengınden boyadıkca kumrala aclıyo hemen acılmasını beklemıyodum zaten.orealden korktugum ıcın hıc amonyaklı boyalara gtmedım ama casting den cok memnunum yumusacık yaptı saclarımı ve cok guzel gosterıyo scı herkes oyle dıyo yorumlar hep cok olumlu tavsıye ederım yani zemuszemus

ya karar verdim en çok benzeyen loreal viyana 7 kumraL
en çok o benziyor hatta aynı biLe diyebiLirim
ama nasıL reng ede etcem nasıl açcam saç rengimi :S

kızlar saçlarınız koyuysa palette kesinlikle açmıyor banim saçım koyu kumral ilk 7 numara boyadım çok koyu oldu sonra 8 boyadım kahve gibi oldu şimdide 9 koyu sarı isityorum ama tutmaz diyor herkes kafayı yicem bende loreal sarımı alsam acaba onun sarı tonları daha güzel sanırım

hiC bi biLgim yok iLk kez boya süRücem sacıma
oda bi keReLik iSte heveS ediyorumm (=
sacımın rengini nasıl açarım yaRdım edin papatya olurmu??????
saç rengim reismde gösterdiğim gibi

açıcıyla aç dicem canım ama benim saçım açık kumral boyalı ben bile cesaret edemiyorum
ben de açtırmaya cesaret edemiyorum
ya okadar kişi koyu renkten açık renge
nasıL geçiş yapıor saçlarını yıpratmadan ya direk geçememmi bu renge :KK43:
peki sarı boyasam kumraL oLmaz mı =):1ninca:

X