Saç Rengi ve Saç Boyama sarı saçlı halim mi siyah saçlı halimmi bakarmısınız resimli

sedefokt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
77
1
arkadaşlar sarı saçlıydım uzun süredir siyaha döndüm sizce hangi halim mezuniyeetimde o rengi kullanacağım sarıya dönsemmi geri

Son düzenleme:
evt kuaförümde aynı şeyi sölemişti çok beyaz tenlisin sarıda soluk gözüküosn dedi ve aldı eline siyaha boyadı:)

siyah saç çok yakışmış ...
sarı saç güzelliğinden almış ve hiç yakışmamış,ve
büyük gösteriyor siyah saçına kıyasla yaşını ....
sarı renge dönüş yapman kesinlikle hata olur...
kahve ve koyu renkler yakışır sana...

bencede sıyah 6 yıl sıyah kullandıgım saclarımı karamel yapmaya calısıyorum ama senı gorunce koyu kahveye ya da koyu kumrala boyamaya karar verdım:)

bencede siyah tatlım ama sarı isteyince nasıl birden bire dönüceksinki açtırıptamı bence sana kahve tonlarıda güzel gider yüzün çok güzel maşallah

cottonheart tşk ederim cnm yok birden dönmicektim yavaş yavaş haziranda mezuniyetim ozmana kadar sarı olcaktım ama bugün kuaförüm sarı yapmam bidaha dedi koyu renk çok yakışıo sana dedi:)ya şu asshle simphon onun rengini istiorm aslında sarı diil deresmini koyuyorum

işte bu renklerden biri:)

Eklentiler

• $ashlee_simpson_5277055.jpg
    $ashlee_simpson_5277055.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 35
evt cnm bende çok beğeniorm kuaförüme gittim bugün 2 boyamaya yaparım dedi ama bekle biraz daha dedi saçların yanmasın dedi 2 ay sonra yaparız dedi ikincisinin rengi ne sizce kızıl değil demi:)

evet bakırlıkta yakışır ama siyah ile mukayese ettiğim zaman sizde [ sarıyı katmıyorum bile ,bende diğer yorumlara katılıyorum çünkü] yinede siyah derim , bence siyah sizin renginiz , ama sıkıldım değişiklik yapayım arada diyorsanız bakır da olabilir

X