Çatlaklar Çatlaklar İçin Bitkisel Çözüm

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
arkadaslar benımde ıkı yıllık catlaklarım var bende renue dıye krem kullandım etkısı kanıtlanmıs dedıler 9haftada yok edıyo gıbı.. ben kullandım bu sure zarfında gercekten de ıse yaradı tam gıtmedı ama cok azaldı.. arkadasım bıle sasırdı cunku onceden cok daha berbat haldeydı .. sımdı yurt dısında oldugum ıcın kullanamıyorm ama dondugumde tekrar devam etcem keske bırakmasaydım dıyorm..

arkadaslar bende bugun susam yagı kakao yagı we tatlı badem yagı aldım sert kese ve yosun sabunu da aldım ılk once banyo yapacagım yosun sabunuyla ıyce keselenıcem dustan cıknca karısımı surucem catlak bolgelere masaj yaparak en az 10 dk beklıcem ınsllh cozume ulasırım en azından azalsınn

canım tatlı badem yağı tüyleri besliyo sakın ha diyim sürme ben onu kirpiğime kullanıyorum görsen bi uzatıt çoğaldı kirpiklerim...

merhaba arkadaslar yorumlarınız 2007 den kalma olsada yazmak istedim. 21 yasındayım yaklasık 4 5 hatta belki daha fazla senedir çatlaklarla ugrasıyorum. basta ne olduklarını bıle bılmıyordum sonra herşeyi ögrendim. :KK43: . ben kendimi bildim bileli soguk suda duş alırım kışın soguga dayanamıyorsam cok ılık oluyor. ve o esnada en cok soguk suyu kalcalarıma tutuyorum. selülit için iyi geliyor diye duymuştum. ama sonra farkettim ki hem selülitlerime hemde catlaklarıma iyi gelmeye basladı. anneannem seker hastası ılacları eve gelene kadar soguk durması gerek o yzden eczaneden soguk su torbaları gibi bişey veriyorlar bilen bilir. onlarıda kalcamda sorunlu yerlere tutuyorum duştan sonra tabi bi 10 15 dk yapıyorum bunu. görünüşünde azalma var ve artık hiç ele gelemiyorlar. çok az olmakla beraber belimdekiler hariç. bu zamana kadar hiç bi krem ve bitkisel birşeyler kullanmadım. spor da yapıyorum kısa süredir . vucüdu sıkılaştırmakta cok önemli özellikle kalca. spor zor gelir vaktim yok uğraşamam diyenler için sadece kalça sıkılaştırıcı hareketler onerebilirim. umarım umut ve yardımcı olabilmişimdir.. :) herkese iyi günler

kirpiğine nasıl uyguluyosun gözüne kaçmıo mu

Kusura bakmayın giremediğimi için görmedim yazdıgını..rimel kutusunun içine bırakıyorum 2 yıldır kullanırım kirpiklerimi uzattı gürleştirdi..Komsumuzda hamileyken
catlak olmasın diye kullanırdı hiç tüy yokken tüy olmuşdu göbegi aman diyim dikkat edin kızlar..Bazen kaş yapıyım derken göz cıkarıyoruz :KK1::KK1:

Merhaba arkadaşlar ben catlaklar için dermapen tedavisine basladım 6 seans gittim. 10 seans gidiliyormus. incelme oldu hatta baya inceldiler ama tamamen yok olmayacaklar sanırım. görünümü eskisine nazaran iyi ama dermapen uygulanan yerlerin derisi biraz koyu renkte onun da zamanla gececeği söylendi.

Merhaba arkadaşlar ben catlaklar için dermapen tedavisine basladım 6 seans gittim. 10 seans gidiliyormus. incelme oldu hatta baya inceldiler ama tamamen yok olmayacaklar sanırım. görünümü eskisine nazaran iyi ama dermapen uygulanan yerlerin derisi biraz koyu renkte onun da zamanla gececeği söylendi.

Ne kadara mal oluyor toplamda ?

X