2009 Kasım Hatunları Hadi Zayıflayalım

ebisce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2009
3.098
1
selam kızlarr
ben başladım bile 82 kiloydum birbuçuk haftada 2 kg vermişimm tam gaz devam ediyorumm öncelikle
1-şekeri tamamen kestim çaya dahi atmıyorum
2-ekmeği azalttımm her öğün ekmek yiyorum ama az 1-2 dilim
3-yemekleri daha az yağlı yapıyorum yani 1 kg sebzeye 2 yemek kaşığı
4-2 lt. su aralarda da bitki çayları
5-porsiyonları küçülttümm
6-kıvırcık salata ve dereotu yıkanmış ve ayıklanmış vaziyette mutfak masamda hazır duruyo gidip gelip atıştırıyorum
7-sütüm azalmasın die gün boyu şekersiz ayva kompostosu tüketiyoum
8-makarna ve pilav haftada 1 kez pişiriyorum ama kendim ya hiç yemiyorum ya da 1 kaşık tadımlık yiyorum
9-ara öğün olarak elma ve mandalina yiyorum (aslında ara öğün olarak 1 bardak süt en iyisi çünkü süt kilo yağ yakmayı kolaylaştırıyo yanına da 3 tane ceviz yada 5 tane fındıkk)
10-veee en önemlisi de her gün 45 dk ya da 1 saat yürüyorumm yürüyüş yapamadığım günler müzik açıp oğluşumuda kucağıma alıp dans ediyorum hem eğlenmiş oluyoruz hem de hareket ediyoruz ayrıca sauna eşofmanı aldım ama daha giyemedimm :)
bunları ben kendime göre tasarladım bence herkes kendi programını yapabilir daha önce diyetisyene gidip 3 ayda 10 kg vermiştim diet listesi hemen hemen yukarıda yazdıklarımla aynı olmakla beraber her gün yediklerimi yazıyodum ha bir de her gün 1 saat yürüyodumm yani diyetisyen sadece ayna tutuyo gerisini kendimiz yapıyoruz niye bi dünya para veriyim ki gelişmeleri paylaşıcam burdan arkadaşlarr
hadi kızlar eşlik edin bana ve kilo vermeyi kolaylaştırıcı bilgilerinizi de bekliyorum
vercezz bu kilolarıı :lepi:

ayrıcaaa kilo vermede yaş medeni durum gibi bilgiler de önemli hemen yazıyorumm
evli ve çocuklu ( 2 ay önce sezeryanla doğum yaptım)

evli ve 1 çocuk (42 gün önce normal doğum)
kilo 59
55 kiloya düşersem çok iyi olur veririm her halde

yaş 24
52 gün önce sezeryan
kilo 56
kilo sorunum yok ama göbek sarkık kaldı ayrıca birde çatlaklar var.
sanırım vucudu sıkılaştırıcı egzersiz etmem gerek ama çocukla zor

yas 35
47 gun once normal dogum
ikinci cocuk
kilo 60
hamile kaldigim kilodayim su an ama 2-3 kilo zevkine vermek istiyorum.zemuszemus

:lepi: benim metabolizmam yakıyo anacım :roflol:
yas 35
47 gun once normal dogum
ikinci cocuk
kilo 60
hamile kaldigim kilodayim su an ama 2-3 kilo zevkine vermek istiyorum.zemuszemus
yaş 24
52 gün önce sezeryan
kilo 56
kilo sorunum yok ama göbek sarkık kaldı ayrıca birde çatlaklar var.
sanırım vucudu sıkılaştırıcı egzersiz etmem gerek ama çocukla zor
evli ve 1 çocuk (42 gün önce normal doğum)
kilo 59
55 kiloya düşersem çok iyi olur veririm her halde
mannaklaarrr bilhassa wanna ve karakızz siz benne dalga mı geçionussss size inat verecüm kiloları nannn
sauna eşofmanımı giydim 1 saat yürüdüm geldimm :lepi:

28 gün önce sezeryan
kilo 75
ideal kilom 55 ama ben 67 ile hamile kalmıştım.önce hamile kaldığım kiloya düşmem lazım bi de kocam anlamadan uygun bi diyet yapmam lazımm....emziriyorsun diye kızıyor kilo ilgili söylenince.

28 gün önce sezeryan
kilo 75
ideal kilom 55 ama ben 67 ile hamile kalmıştım.önce hamile kaldığım kiloya düşmem lazım bi de kocam anlamadan uygun bi diyet yapmam lazımm....emziriyorsun diye kızıyor kilo ilgili söylenince.
veririz cnm merak etme önce şekeri ve hamur işlerini kes
bence ne kadar çabuk verirsek o kadar iyi

52 gün önce 70 kıloyla normal doğum yaptım.şuan kilom 55 ama 48 le hamıle kalmıştım 50 kıloya düşmem lazım....

bende
58 le hamile kaldım
70 kilo ile doguma girdim
dogum yapalı 52 gun oldu dün tartıldım 61 kiloyum
hamile kaldıgım kiloma donmeme 3 kilo kaldı ama cok abartılı yiyorum diyebilirim
biraz dikat ederek cok rahat verebilirim diye düşünüyorum
ideal kilom 55 56 civarı 5 kilo versem mükemmel olucak
en kısa zamanda motive olup baslıcam cünkü kotlarımın belleri cok sıkıyorr

52 gün önce 70 kıloyla normal doğum yaptım.şuan kilom 55 ama 48 le hamıle kalmıştım 50 kıloya düşmem lazım....
bende
58 le hamile kaldım
70 kilo ile doguma girdim
dogum yapalı 52 gun oldu dün tartıldım 61 kiloyum
hamile kaldıgım kiloma donmeme 3 kilo kaldı ama cok abartılı yiyorum diyebilirim
biraz dikat ederek cok rahat verebilirim diye düşünüyorum
ideal kilom 55 56 civarı 5 kilo versem mükemmel olucak
en kısa zamanda motive olup baslıcam cünkü kotlarımın belleri cok sıkıyorr
kızlar bişi yok sizde yaa çok rahat verirsinizz kaydirigubbakcemile2

ay bende geldim yaaaaaaaaa :sinifsinif:
55 kg iken hamile kaldım 66 kg ile doğuma gittim şu an 61 kiloyum
6 kg vermem lazım nası yapcam ben ya aşırı derecede tatlı yiyorum canım istio sanki aşeriyom
yanımda kocamannnnnnnnnnn bi poşet abur cubur var kanımca onu yanımdan kaldırsam bana yeticek ama o irade bende nerdeeeeeeeee delürmüş gibin datlu yiyommmmmmmmm delikafadulden

yürüyüş yapsam diom ama hof zaten özge hoşafımı çıkartıyo anam bide yürüsem nolcak halim bu bebeylen ilgilenmeyede güç lazım yaaaaaaaaaaaaa bu kadar yorgunluk uykusuzluk var neen kilo veremiyim ben beeeeee :kızgın:

boy : 178
kilo : 61
hamile kaldığımda 61 kilo idim
hamileliğimin 29.haftasında yani doğurduğum haftada 78 kilo olmuştum :roflol:
şuanda 61 kiloyum naniknanik
benim acilen ama çokkkkkkkkkk acilen :lepi: :lepi: :roflol: :roflol:
KİLO ALMAM GEREK :lepi: :lepi: :1ninca: :1ninca: :1ninca:
sanırsam bu topici bana bu mesajdan sonra yasaklayacaklar :roflol:

X