Bitkisel Kozmetik Ürünleri ?

krometerapi

Nirvana
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2008
245
16
Arkadaşlar Merhaba...

Gözlerimden bir rahatsızlğım var ve makyaj yapmamam gerekiyor uzunca bir süre biliyorsunuz ki bazı zamanlarda durum ne olursa olsun makyaj yapmak zorunda kaldığımız oluyor bende bugünler de kullanabileceğim BİTKİSEL makyaj ürünleri almak istiyorum internetten araştırdım ama pek birşey bulamadım %100 BİTKİSEL bana önerebileceğiniz Rimel, Far , Göz Kalemi ,Eyeliner varmı?

Cevaplarınızı bekliyorum.

ı.D ürünleri var bitkisel banada doktor önermişti pudrasını kullanmıştım çokta memnundum yalnız biraz pahalıdır

i.d bare minerals ürünlerinin artık satışı yok ben fresh minerals fondotenini 3 gündür kullanıyorum şuana kadar problem çıkmadı cildim kuru egzamalı ve hassas olduğu için ben likit fondoten aldım toz almadım fiyatı 94 tl idi.

merhaba kızlar bu ürünü kullanmadım hiç ama bugün eczanede bu ürün üzerine yoğunlaşmıştım eve gelince de bi araştırayım dedim ve sitesinde şöyle bir indrime rastladım 1 adet Toz Fondöten Alana;
52 TL değerindeki Mascara
SADECE 5,2 TL
(Anti-alerjik minerallerdenüretilen Fresh Mineral Maskaralarıbirikmeyen / topaklanmayan sonuçlarıyla doğal görünüm sağlar.)
VEYA
59 TL değerindeki Kabuki Fırça
SADECE 5,9 TL
(Doğal samur kıllardan yapılmış Fresh Minerals Kabuki Fırçası; eşit dağılım sağlayarak pürüzsüz görünüm sunar.)
ürün hakkında ne düşünüyorsunuz kızlar:)

X