Tüp Bebek Merkezleri Kocaeli Üniv.Tıp Fakültesinde tüp bebek yaptıran varmı bilgi lütfen

benim 2.denemem olduğu için tekrar kocaelide tüp bebek raporu çıkardım raporla beraber ilaç hariç 2.000L ödedim ilaçlarım 650l tuttu toplam 3 milyara mal oldu doktorum ulun beydi..çok şükür herşey çok iyi bebeğimin kalp atışlarınıda duyduk geçen hafta darısı senin başına inşallah olumlu sonuçlar alırsın sende tedavn boyunca...

merhaba bende kocaelide yaşıyorum.eşim azospermi doktor arastırıyoz biran önce tadaviye başlamamız lazım.tavsiyelerinize çok ihtiyacıım var nerden nasıl başlayacağımızı bile bilmiyoz bizi bilgilendirirseniz sevinirim.YÜCE ALLAH ım kucağına almayıda nasip eder inşallah

merhaba bende kocaelide yaşıyorum.eşim azospermi doktor arastırıyoz biran önce tadaviye başlamamız lazım.tavsiyelerinize çok ihtiyacıım var nerden nasıl başlayacağımızı bile bilmiyoz bizi bilgilendirirseniz sevinirim.YÜCE ALLAH ım kucağına almayıda nasip eder inşallah

geçmiş olsun kkocaeli ünivers.eğt.ve arştırma hastanesinde ilk tüp bebek denememi yaptırdım ama malesef olmadı eray bey adında bi doktor varmış ama o hastaneden ayrılmış özel muayehane açmış kendisine duyduyuğum kadarıyla çok iyiy bi doktor eğer yol problemi olmazsa sizin için size özel umut tüp bebek merkezini şiddetle tavsiye ediyorum orada ulun bey var kendisi mükemmel bi doktor rabbim yardımcınız olsun

arkadaşlar tüp bebek için nasıl rapor çıkartılıyor.yardımcı olurmusunuz.

deneyimli arkadaşlar paylaşsa keşke de bilgi sahibi olsak

deneyimli arkadaşlar paylaşsa keşke de bilgi sahibi olsak

Sevgili Okyanus eğer rapor çıkarabilirsen raporunu sakın Kocaleninde harcama .SGK tüp bebek raporu Umut tüp bebekte geçiyor.Ara bilgi al.Çok iyi bir klinikte en azından için rahat tedavi olursun.Kesinlikle raporlu özel hasta ayırımı yok.Kendim bizzat biliyorum.Benim doktorum Süleyman beydi.Ulun bey içinde hep olumlu konuşuyorlar.Hangi doktor olursa olsun önemli değil.Eski Alman tüp bebek grubu çok tecrübeli ve güleryüzlüler

merhaba kızlar! ben kasım ayında tüp bebeğı ilk demememi yaptık malesif sonuç negatif. üniv hiç memnun değilim. benimle beraber 10 kız tedavıyı başlamıştı onlardan 7 tanesinde negatif sonuçtu kalan 3 tanesini ben kendim konuşmadim ama duydumki onlardada sonuç 0. onun için orayı hiç tavsiye etmem. en iyisi paranızı biriktirip özel hastanaya gitmeniz.

merhaba kızlar! ben kasım ayında tüp bebeğı ilk demememi yaptık malesif sonuç negatif. üniv hiç memnun değilim. benimle beraber 10 kız tedavıyı başlamıştı onlardan 7 tanesinde negatif sonuçtu kalan 3 tanesini ben kendim konuşmadim ama duydumki onlardada sonuç 0. onun için orayı hiç tavsiye etmem. en iyisi paranızı biriktirip özel hastanaya gitmeniz.

bende ekim ayında tedaviye başladık ve kasımda bayramdan sonra transfer oldu bende de sonuç negatifti. birol bey biraz hasta kaptırmamak için acele ediyor fakat yiğit bey gerçekten çok fazla ilgilendi bende pıhtılaşma ve tutunma sorunu var ona yönelik ilaçlar verdiler. önceki 2 denememi memorialda yaptırdım onlarda negatif çıktı. orada transferden sonra 30 dk yatırdılar burada 2 saat yattım ve hemşireler geldiler yanıma. 7 yumurtadan 1 tanesinin döllenmiş olması emriyologların başarısızlığıda olabilir. birol bey biz başlamadan önce spermleri genetik yapısına göre ayıran bir makine alacaklarını söylemişti. ama alınmadı ya da yetişmedi. kader mi bilemiyorum ama 10 da 3 ise oran biraz düşük gerçi

geçmiş olsun umarım güzel haberlerimizi de yazarız....

arkadaşlar öncelikle merhaba....

ben 2 sene önce Eray Beye tüp bebek yaptırdım ... Donmuş embriyolarım vardı Aytuğ Beyin hastasıydım.. maddi açıdan pahalı gelince Eray Beye yaptırdım.. Tamam ii bir doktor ama kendisi ilgilenmiyor yani başlangıç onunla başlıyor ama devamı asistanların elinde...Gerçi onlarda ii doktorlar.. ama üniversitenin işkencesi yordu beni.. sabah erkenden git sırayı orada alıyorsun .. sona kalan dona kalır hesabı ... hastalara çok fazla vakit ayrılmıyor.. özen belki var ama çok değil... ben yaptırdım fakat hergün kalçadan düşük için iğne vermişti..ona gide gele stresten tuttu ama sonra maalesef 10 gün içinde düştü...ben Aytuğ Beyinde nasıl ilgilendiğini gördüğüm için burası bana biraz gevşek geldi...işte fiyatlar çok uçuk olunca mecbursun.. ama şimdi yeni bir yer öğrendim izmitte kadın doğum kliniğindede yapılıyormuş araştırıcam..sizlerede bir bakın derim..Allah hepimizin gönlüne göre versin :)

izmit kadın doğum kliniğinde tüp bebek merkez yok arakdaşlar doktor 10 günlük ilaç takip aşamasını yapıp istanbulda anlaştıkları merkezde yaptırtıyor yumurta toplama ve transferi..ben hiç memnun kalmadım.

X