Tüp Bebek Merkezleri Kocaeli Üniv.Tıp Fakültesinde tüp bebek yaptıran varmı bilgi lütfen

G

gizem_im

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gizem_im
kızlar kocaeli tıp fakültesinde tedavi olan varsa bana tavsiyelerde bulunabilirmi olumlu olumsuz nasıl bir yer dr lar nasıl yardıma ihtiyacım var
sperm sayımız çok düşük tedaviye başlamak istiyoruz ama hastane konusunda kararsızım
bilgi lütfen

• Konu Sahibi gizem_im
merhaba arkadasım.bende unuversıtede tup bebek yaptırmayı dusunuyorum.bu konuyu acman ıyı oldu canım.ınsallah tecrubelı arkadaslar gelıp fıkırlerını paylasırlar..
ılk once prosedur olarak asılamaları gecmen lazım ama.bende ılk once dr eray beye gıdıp asılamaları yaptırıcam.olmazsa yıne onun hastası olarak tup bebek denıcem ınsallah..
herseyın hayırlısı olsun hakkımızda...

• Konu Sahibi gizem_im
cnm aşılama için sperm sayısının 10 milyon üzerinde olması gerekiyormuş
bizim 4 milyon civarı onun için oradaki ürolog direk tüp dedi
birazdan tekrar gideceğim yeni tahlil sonucunu almaya bilgi vericem burada sürekli
sen eray beyemi gidiceksin ben drlarını bile tanımıyorum

• Konu Sahibi gizem_im
fatıma zehra cnm ben gittim geldim hastaneye bizim sayı baya yükselmiş morfolojidede düzelme var hoca 3 ay bekleyeceğiz dedi ilaç verdi eşim için hastane ve ilgi güzel aslında malum fiyatta çok uygun
eray bey hastalarıyla kendi ilgileniyomuş asistanlara bırakmıyor yani işi üroloji prof u laboratuvar için çok çok iyiler dedi embriologları biz kendimiz yetiştiriyoruz başarı oranımız yüksek dedi paranızı boşuna oraya buraya vermeyin dedi bakalım artık 3 ay sonra tekrar gidip tahlil vericez duruma göre ne olucaksa başlıycaz artık

• Konu Sahibi gizem_im
canım gozun aydın.bencede uc ay kadar bekle.hemen hormon almaya baslama.dogal yollardan deneyın.bız ıkı yıldır dogal yoldan denıyoruz mesela...
sen bal corekotu tarcın karısımı ye..
esınede kecıboynuzu kuru yap.ınsallah faydasını gorursunuz..
ben eray beye gıdıcem evet..memnun kalmıstım acıkcası..tecrubelı bır doktor..urologlarda cok anlayıslı..
tup bebek ve asılama fıyatlarıda cok uygun ozellere gore..
benım esımde varıkosel vardı amelıyat oldu..yedıncı ayımızdayız..bırkac ay daha bekleyıp tedavıye baslıcaz allahın ıznı ıle..
rabbım annelık duygularını butun ısteyenlere nasıp etsın ınsallah canım..

• Konu Sahibi gizem_im
amin cnm rabbim hepimizin yolunu nuru ile aydınlatsın inşallah
ben herkese tavsiye ederim tıp fakültelerini özelliklede kocaeliyi çünkü ekip güzel bide kök hücre hakkında türkiyede iki hastane çalışma yapıyor biri kocaeli tıp diğeri memorial beraber çalışıyolar
bu işte ticaret dönüyo bence maliyeti bu kadar fazla olmamalı tüp bebeğin
tıp fakültesi 1750 ye yapıyor tüpü raporluya 850 tl çok çokkk uygun yani
rabbim ol dedikten sonra olur nerde yapıldığının çokta önemi yok

bu süreçte inşallah doğal olur diyorum inşallahhh
şu an için aşılama olur dedi dr ama bekliycez dedi
bende acele etmemeye karar verdim
hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun inşallah

• Konu Sahibi gizem_im
evet bende çok merak ediyom Kocaelindeki başarı oranını, belki oraya yönlenebiliriz

• Konu Sahibi gizem_im
evet bende çok merak ediyom Kocaelindeki başarı oranını, belki oraya yönlenebiliriz

ben aslında geçen nisan ayında orada tüp denedim..kimyasal gebelik yaşadım..ama kimyasal da olsa ilk defa orada hamile kalmıştım..kanımda pıhtılaşma olduğunu orada ki doktorum buldu..aslında tedavi şeklinden ve dokorumdan çok memnun kaldım ama üniv.olduğu için muayene koşullarından memnun kalmadım..çok kalabalık olmasından dolayı gereken ilgiyi göremiyorsun..hele bir sekreterleri var,sanki onu biri oraya zorla oturtmuş gibi suratı 5 karış..Allahtan sorularıma cevap alabiliyordum.yoksa onun orada son oturuşu olabilirdi..zaten bir sürü sıkıntı çekiyoruz..özel otoyla 1.5 saatlik yoldan gidiyoruz,birde oralarda surat çekmeye tahammül edemiyorum..sanki hayrına iş yapıyorlarmış gibi...tek sıkıntı bunlar..doktor işinde çok iyi yoksa...

slm kızlar bende iki kere aşılama denedik olmadı doktorum bize eray çalışkanı önerde tüpbebek için şimdide oraya başlıcaz nekadar ücret aldıklarınıda söyledi doktorum

merhaba arkadaşlar bende tüpbebek için gittim 2 aşılama yaptırmıştım başka yerde eray bey tekrar bi tane daha aşılama önerdi.rapor için gerekliymiş bizde peki dedik zaten çokda tutmuyor gayet uygun. bügün kan tahlili yaptırdım yarın tekrar gidip sonuçları göstericez.birde bize ürolojidende randevu alın dediler hangi dr iyi bilgisi olan varmı yazarsa sevinirim

Merhaba,
Konunuz içeriği nedeniyle taşınmıştır.Bilginize.:a.s.:

merhaba arkadaşlar bende tüpbebek için gittim 2 aşılama yaptırmıştım başka yerde eray bey tekrar bi tane daha aşılama önerdi.rapor için gerekliymiş bizde peki dedik zaten çokda tutmuyor gayet uygun. Bügün kan tahlili yaptırdım yarın tekrar gidip sonuçları göstericez.birde bize ürolojidende randevu alın dediler hangi dr iyi bilgisi olan varmı yazarsa sevinirim

prof.dr. Melih çulha

arkadaşlar bizde başlamayı düşünüyoruz sizce en iyi doktor eray beymi lütfen yazarmısınız...biz hiç gitmedik ilk daf gidicezde..çokta korkuyorum aslında çünki doktor çok önmli bir farktör ...teşekkür ederim şididen...

ilk denememi kocaeli üniverstitesi hastanesinde yaptım 2011 eylul ayında başladım doktorlarım emek bey sebiha hanımdı toplam 5 tane yumurtam toplandı 2 si döllendi 2 si transfer edildi transfer işlemimi emek bey yaptı ama malesef olmadı ben memnun kalmadım açıkçası oranın en iyi doktoru eray bey oda malesef hastaneden ayrılmış tedavi süreci hiç iyi deıldı görüşmeye giderken farklı bi doktorla görüşüyosun yumurta takibine başka bi doktor transfer işlemine başka bi doktor standart bi sistem uyguluyorlar embriyonun tutnma şansı yuzde 20 diyolar sekreterleri desen suratsızın teki tabi herşey nasip kısmet işi....2,denememe karar verdim fazla ara vermeden umut tüp bebek merkezinde buldum kendimi doktorum ulun bey bu merkezi şiddetle tavsiye ediyorum ve şuan 8 haftalık hamileyim rabbime binlerce kez şükürler olsun sizlerinde yardımcısı olsun şuanlık hrşey çok iyi umarım böyle devam eder...eğer maddi imkanınız varsa özel yerleri tercih edinn çok araştırın başarı oranlarını takip edin ve en önemlisi doktorunuzu iyi seçin rabbim yardımcınız olsunnnn....

ilk denememi kocaeli üniverstitesi hastanesinde yaptım 2011 eylul ayında başladım doktorlarım emek bey sebiha hanımdı toplam 5 tane yumurtam toplandı 2 si döllendi 2 si transfer edildi transfer işlemimi emek bey yaptı ama malesef olmadı ben memnun kalmadım açıkçası oranın en iyi doktoru eray bey oda malesef hastaneden ayrılmış tedavi süreci hiç iyi deıldı görüşmeye giderken farklı bi doktorla görüşüyosun yumurta takibine başka bi doktor transfer işlemine başka bi doktor standart bi sistem uyguluyorlar embriyonun tutnma şansı yuzde 20 diyolar sekreterleri desen suratsızın teki tabi herşey nasip kısmet işi....2,denememe karar verdim fazla ara vermeden umut tüp bebek merkezinde buldum kendimi doktorum ulun bey bu merkezi şiddetle tavsiye ediyorum ve şuan 8 haftalık hamileyim rabbime binlerce kez şükürler olsun sizlerinde yardımcısı olsun şuanlık hrşey çok iyi umarım böyle devam eder...eğer maddi imkanınız varsa özel yerleri tercih edinn çok araştırın başarı oranlarını takip edin ve en önemlisi doktorunuzu iyi seçin rabbim yardımcınız olsunnnn....

bende kasım ayında başladım ilk denenememe yumurta azlığından dolayı tedaviyi bıraktık .martta tekrar başlıcaz tedaviye nasipse aynı yerde... sekreterler için herkes suratsız demiş :KK66:)) aslında birisi hariç, birisi yine iyi ve sevimli duruyor diğeri suratsız gerçekten.senin umut tüp bebekteki tedavi masfrafların ne kadar tuttu açıklama yapabilirmisin...bebeğin inşallah sana sımsıkı tutunur hayırlısı olsun cnm .

bende kasım ayında başladım ilk denenememe yumurta azlığından dolayı tedaviyi bıraktık .martta tekrar başlıcaz tedaviye nasipse aynı yerde... sekreterler için herkes suratsız demiş :KK66:)) aslında birisi hariç, birisi yine iyi ve sevimli duruyor diğeri suratsız gerçekten.senin umut tüp bebekteki tedavi masfrafların ne kadar tuttu açıklama yapabilirmisin...bebeğin inşallah sana sımsıkı tutunur hayırlısı olsun cnm .

benim 2.denemem olduğu için tekrar kocaelide tüp bebek raporu çıkardım raporla beraber ilaç hariç 2.000L ödedim ilaçlarım 650l tuttu toplam 3 milyara mal oldu doktorum ulun beydi..çok şükür herşey çok iyi bebeğimin kalp atışlarınıda duyduk geçen hafta darısı senin başına inşallah olumlu sonuçlar alırsın sende tedavn boyunca...

benim 2.denemem olduğu için tekrar kocaelide tüp bebek raporu çıkardım raporla beraber ilaç hariç 2.000L ödedim ilaçlarım 650l tuttu toplam 3 milyara mal oldu doktorum ulun beydi..çok şükür herşey çok iyi bebeğimin kalp atışlarınıda duyduk geçen hafta darısı senin başına inşallah olumlu sonuçlar alırsın sende tedavn boyunca...

bilgi için sağol .inşallah cnm ...

X