hamilelikte karın ağrısı

deniznaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
16
0
arkadaşlar merhaba

4 haftalık hamileyim.doktor gebelik kesesini gördü 3 gün önce ama ultrasyona girdiğimden beri karnımda bir ağrı var. adet ağrısı gibi diyemiyorum çünkü benim adetlerim hiç ağrılı olmaz o nasıl bir ağrı bilemiyorum yani ama şuanda karnım ağrıyor ve korkuyorum bebğime olumsuz birşeymi oluyor diye... bu benim ilk gebeliğim ve bebek sahibi olmayı çok istiyorum. bide 3 gündür 2 kere vajinal akntım geldi çok korkuyorum tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim yaşadıklarım doğalmı yoksa..:KK43:

merhaba oncelıkle tabıkı rahatlaman ıcın doktora gıt yınede ama bendede oldu adet sancısından daha şıddetlı agrılar ılk 1 aylıkken falan senın gıbı yanı bende korktum gıttım doktor kese büyüdügü için agrıların olucak dedı onlarada katlan artık dedi bunlar tatlı agrılar dedı öle sevındım tabı ama o agrılar 4 gun falan surdu daha sonra hıc olmadı tabı senın farklıda olabılır benım yasadıgımı soylemek ıstedım acıl şifalar

canım moral bozmak gibi olmasın ama ihmal etmemen için söyleyeyim bende de iş yerimde sandalyede otururken karnım batma şeklinde ağırıyordu birde kahve renkinde akıntım vardı. birde ne bulantım nede uykum oluyordu. ikiz gebelikti başlangıçta 9 haftada biri boş kese diğeride kalp atışı durması ile kürtaj oldum. Yani bu durumlar ihmale gelmez canım.
ama genelde rahim genişlemeside o ağrıları yapıyordu benim birde bacaklarıma vuruyordu sanki..can sıkıcı bir ağrıydı anlıyacağın işimi olumsuz etkişemiyor ama hafiften hafiften sızlıyordu..
Sağlıklı bir gebelik geçirmen dileklerimle..

X