Dudak Makyajı Dudak Çizgileri İçin Dudak Pürüzleştirici Kullan Var Mı

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

yasmene

Live in Color
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2009
903
2
Merhaba Arkadaşlar

Soğuktan ve bir dönem kullanığım ilaç nedeniyle dudaklarım çatladı. Çatlaklar geçti ama oluşan derin derin izler kaldı. Hiç hoşuma gitmiyor. Bunları nasıl giderebilirim?
senağlama

Araştırmalarım sonucu bunu buldum ... Bakalım deneyeceğim. Çünkü bende çatlak yok oluşan çizgiler var. Sinir bişi...

Bal ile cildiniz parlasın

Kurumuş ve çatlamış ciltler için bir kaşık bal ile şekeri karıştırın. Dudaklarınıza sürün ve bekletin. Böylece yumuşacık ve pürüzsüz, canlı dudaklara sahip olabilirsiniz.

Clarins in dudak icin muthis guzel bir kremi (tüpte balsami?) var, bal kivaminda ve renginde, simdiye kadar kullandiklarim arasinda en iyisi.. Eczaneden en son Eucerin in bir dudak balsamini aldim, sonuc yine Clarins e donus... Bir kac damla bile hemen catlak dudaklari duzeltiyor, yumusacik yapiyor..
Hic bir sey bulamazsan bal ve beyaz toz sekeri karistir ve dudaklarina kese yap :KK66:

Clarins in dudak icin muthis guzel bir kremi (tüpte balsami?) var, bal kivaminda ve renginde, simdiye kadar kullandiklarim arasinda en iyisi.. Eczaneden en son Eucerin in bir dudak balsamini aldim, sonuc yine Clarins e donus... Bir kac damla bile hemen catlak dudaklari duzeltiyor, yumusacik yapiyor..
Hic bir sey bulamazsan bal ve beyaz toz sekeri karistir ve dudaklarina kese yap :KK66:

canım clarins dudak nemlendiricinin adını tam yazabilirmisin, ürünü aradım ancak birkaç farklı şey çıktı.

Bu mesaji yeni gordum: bahsettigim urun :

Clarins Baume Levres Reparateur Multi-Hydratant. Az once ozelden bir baska arkadasa da yazdim, sanirim yeni ambalaj cikarmislar ama Clarins dudak balsami deyince tek bir urun vereceklerdir size. Gorunusu ve dokusu da koyu bal kivaminda.

Nuxe, Body shop vs yiginla catlak dudaklar icin urunum var ve yine bu en iyisi benim kullandiklarim arasinda..

(Bu arada toz seker, bal ve zeytinyagi diyecektim, cabuk, ucuz ve dogal cozum icin)

Sevgiler

Clarisi nerden bulabilirim canım ...Ö<ellikle kırmızı ruj sürünce dudak çatlaklarının gözükmesi sinirlerimi çok bozuyor acillll yardımmm

bahsettiğin ürün bana da iyi gelir mi acaba ?
kendimi bildim bileli dudaklarım kırışık benim
blistex kullanınca anlık bi iyileşme oluyo ama kalıcı değil tabiki

Ben Shiseido nun lip corrector ini kullaniyorum.Cizgileri yok ediyor dudagi kalinlatiriyor yumusatiyor. Benefiance serisinden kesinlikle oneririm.

Araştırmalarım sonucu bunu buldum ... Bakalım deneyeceğim. Çünkü bende çatlak yok oluşan çizgiler var. Sinir bişi...

Bal ile cildiniz parlasın

Kurumuş ve çatlamış ciltler için bir kaşık bal ile şekeri karıştırın. Dudaklarınıza sürün ve bekletin. Böylece yumuşacık ve pürüzsüz, canlı dudaklara sahip olabilirsiniz.

ben denedım sonuc mukemmel:)

denedım,tesekkurlerrrrr:)))

darphin age edfying lip balm-biraz fiyatlı olamkal birlikte mükemmel bence, kullanmış olduğum en iyi dudak bakım ürünü:KK54:

X