Bebek Arabası, Mama Sandalyesi, Yürüteç, Katı Meyve Sıkacağı vs..tavsiyelerimiz

daphneIsLife

..hem uzak hem yakın..
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
2.679
7
40
merhaba kızlar,

bebişlerimiz yavaş yavaş büyümeye başladı. neredeyse hepimizin 4.ayı bitti veya bitmek üzere. ek gıdaya geçen arkadaşlarımız var. alışverişler hiç bitmeyecekkk......

şimdiden bazı şeyleri araştırmak ve almak istiyorum. kullandığınız mama sandalyesi, bebek arabası, yürüteç, katı meyve sıkacağı, hoppala, salıncak vs....hangi marka?, memnun musunuz?, değil misiniz?, nereden aldınız?, ne kadara aldınız? yazarsanız sevinirim...

mesela ben macleren marka baston puset aldım. 3.aydan sonra kullanıma uygundu. zaten ilk 3 ay çok kullanmadım. daha sonrası için ufak ve hafif araba ile rahat ederim diye düşündüm. tekrar baston puset almamak için bunu aldım çok da memnunum.

vee mama sandalyesi, katı meyce sıkacağı, yürüteç kesin alıcam...2 ay sonra kullanmaya başlayacağım çünkü. çevrenizden de kullanıp memnun olanlar varsa onları da yazalım. fikir olsun...

slm bende bebek arabası olarak pierre cardin 2010 travel set aldım çok memnunum hafif baston gibi katlanıyor kullanımı kolay dar diyenler oldu ama bence gayet güzel tavsiye ederim. birde mama sandalyesi için erken sanırım ama fiyatı baya uygun bir şey buldum ..

Son düzenleyen: Moderatör:
assos söylemese hiç girmicektim heralde eylül annelerine

bizede en acil katı meyve sıkacağı lazım ama sanırım mulinex alıcam ablam ve arkadaşı kullanıyolar yaklaşık4 yıldır filan ikiside memnun olduklarını söylüyo
arabaya gelince ablam pierre cardin aldı şahsen denedim süperrr bi parmakla itersin kaymak gibi gidiyo
yürüteçe çok karşıyım çocuğu tembelleştirdiğini düşünüyorum annemin kşracısının kızı nerdeyse 1,5n yaşında ama hala yürüteçsiz yürümüyo

zaten oğlum var erkek çocuklari için çok sakıncalı yürüteç o yüzden onu es geçiyorum mama sandalyesi bende almak istiyorum ama daha vaktimiz var burdan önerileri takip edebilirim

arkadaşlar ben bebişime chicco multuway puset aldım çok memnunum katlaması çok kolay abartı derecede büyükde değil katlandığında oğluşum çok seviyor meyve sıkacağında philips katı meyve sıkacağı aldım 1 tane elmadan bir bardak su çıkarıyor çok memnunum ama daha bebişime vermedim bu hafta meyve suyuna başlayacağım yürüteç konusundaysa çok kararsızım erkek çocuklar için zararlı olduğu söyleniyor ama babasıda mutlaka almak istiyor bakalım kararsız kaldık
bebiş için bide bebek rendesi aldım meyve püreleri için çok güzel oluyo bebişimde çok seviyor püreleri aaaa bide arkadaşlar unutmadan ben bide özel silikon bir kaşık aldım püreyi yerken metal kaşık dişetlerini ağzını acıtmasın diye gönül rahatlığıyla veriyorum püresini çok severek yiyor opuyorumnanaktan

çok güzel bir konu, teşekkürler Tubacım

ben bebek arabası olarak bunu aldım, pek kullanmak kısmet olmadı ama çok memenum kaldım, dönüşler muhteşem, detayları için işte link :
anakucağı olarakda bu aldığım üründen çok memenunum, sesli ve jareketli oyunuyla kızımın ilgisini çekiyor, taşıması, pozisyonu çok güzel ve kullanışlı , buda ilnk:
katı meyva sıkacağını kızıma kullanmak kısmet olmadı, kendimiz meyva sıkıp içiyoruz
baya güzel sıkıyor, posası çok çıkıyor [url=
mama sandalyesine ve yürüteçe zaman var diye henüz almadık
fikirlerinizi bekliyorum

rica ederim eslemcim :KK66: ne demek arkidişim :)))
paylaştıgın için sen de sagol tatlım

kızlar mama sandalyesini iyice araştırıp aldım. linkini atıyorum size. bence süper bir ürünmüş. hiç bu kadar tahmin etmemiştim.

arkadaşlar ben bebişime chicco multuway puset aldım çok memnunum katlaması çok kolay abartı derecede büyükde değil katlandığında oğluşum çok seviyor meyve sıkacağında philips katı meyve sıkacağı aldım 1 tane elmadan bir bardak su çıkarıyor çok memnunum ama daha bebişime vermedim bu hafta meyve suyuna başlayacağım yürüteç konusundaysa çok kararsızım erkek çocuklar için zararlı olduğu söyleniyor ama babasıda mutlaka almak istiyor bakalım kararsız kaldık
bebiş için bide bebek rendesi aldım meyve püreleri için çok güzel oluyo bebişimde çok seviyor püreleri aaaa bide arkadaşlar unutmadan ben bide özel silikon bir kaşık aldım püreyi yerken metal kaşık dişetlerini ağzını acıtmasın diye gönül rahatlığıyla veriyorum püresini çok severek yiyor opuyorumnanaktan

katı meyve sıkacagı çok onemli benim için. temizligi kolay olmalı. nasıl temizleniyor?

eslemcim senin kullandıgın arzum nasıl temizleniyor kolay mı?

canım benimki 4 parçaya bölünüyor
üst kapak, arkada posa deposu, demir yuvarlak süzgeç kesici, ve onun oturduğu çeşmeli oturağı
parçaları çok ancak yıkaması pratik
makinayada atabiliyorsun parçalarını
çıkardığı meyva suları Cappy meyve suları gibi hafif pütürlü, sırf su değil yani
sadece kızım için meyva sebzeleri az az günlük sıkacağım için daha küçük bir meyve sıkacağı olsa sanki daha iyi olurdu, kızıma kullanmaya başlayacağım zaman daha iyi anlicam sanırım

rica ederim eslemcim :KK66: ne demek arkidişim :)))
paylaştıgın için sen de sagol tatlım

kızlar mama sandalyesini iyice araştırıp aldım. linkini atıyorum size. bence süper bir ürünmüş. hiç bu kadar tahmin etmemiştim.
l]

güzelmiş , birde yakından incelemek lazım :)

bebek arabası chicco multiway aldım muhteşem kullanışlı ama pişmanım...
çok dediler bebek anneyi görmeli diye ama akıllı ben işte....
bazen uyanık oluyor ve yüzünü ortmemi istemiyor... beni göremeyince, önünde kocaaa bi gökyüzü olunca korkuyor...
uyutarak götürmeyi tercih ediyorum, ana kucağı takılacağını bilsem alırdım şimdiye kadar...
bebek arabası ya çift taraflı ya da travel olmalı...

mama sandalyesi de fffilizin verdiği linktekinden alacağın sanırım...

katı meyve sıkacagı çok onemli benim için. temizligi kolay olmalı. nasıl temizleniyor?

eslemcim senin kullandıgın arzum nasıl temizleniyor kolay mı?

cnm philips çok kolay temizleniyor bütün parçaları çıkıyor istersen makinadada yıkayabilirsin çöp kovasına ben poşet geçiriyorum bütün posası çöpü oraya çıkıyor.

bebek arabası chicco multiway aldım muhteşem kullanışlı ama pişmanım...
çok dediler bebek anneyi görmeli diye ama akıllı ben işte....
bazen uyanık oluyor ve yüzünü ortmemi istemiyor... beni göremeyince, önünde kocaaa bi gökyüzü olunca korkuyor...
uyutarak götürmeyi tercih ediyorum, ana kucağı takılacağını bilsem alırdım şimdiye kadar...
bebek arabası ya çift taraflı ya da travel olmalı...

mama sandalyesi de fffilizin verdiği linktekinden alacağın sanırım...

cnm ben travel çok istiyordum hatta eşimle epeyce omu olsun şumu olsun diye bayağı bir didiştik sonunda o galip geldi ama galip gelmesinin nedeni travel sistem arabalar çok kaba büyük yani hiçbir yere sığmıyor.katlandığında eğer arabanızın bagajı büyük değilse sorun oluyor multiwayi biliyorsun bendede ondan var acayip kullanışlı bir araba bence çok beğenerek aldım oğluşumda çok seviyor bacak koruma örtüsü de mükemmel bence hiç kafanı bulandırma çocuğunun şu anki halini değil büyüyeceğinide hesaba kat derim ben kendine iyi bak opuyorumnanaktan

Sakın kraft duo numarasını hatırlamıyorum ama sakın almayın ben çok pişmanım acayip ağır kullanımı da kolay değil üstelik.

canım benimki 4 parçaya bölünüyor
üst kapak, arkada posa deposu, demir yuvarlak süzgeç kesici, ve onun oturduğu çeşmeli oturağı
parçaları çok ancak yıkaması pratik
makinayada atabiliyorsun parçalarını
çıkardığı meyva suları Cappy meyve suları gibi hafif pütürlü, sırf su değil yani
sadece kızım için meyva sebzeleri az az günlük sıkacağım için daha küçük bir meyve sıkacağı olsa sanki daha iyi olurdu, kızıma kullanmaya başlayacağım zaman daha iyi anlicam sanırım

anladım eslemcim saol :)) ..

philipsi tavsiye etmiş bir arkadaş. temizliği çok kolaymış. şimdi o var aklımda. başka tavsiye olmazsa onu alıcam galiba.

anladım eslemcim saol :)) ..

philipsi tavsiye etmiş bir arkadaş. temizliği çok kolaymış. şimdi o var aklımda. başka tavsiye olmazsa onu alıcam galiba.

ben philips aldım super rahat, bir de posa bolumune poset geçirince her seferinde yıkanmasına gerek kalmıyoo..

X