Rüya Yorumları istihare namazı :S

eRVaNaS

seviom onuu :((
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2009
46
0
arkadaşlar dun istihare namazı kıldım ve uyudum ruyamdabir ormandayım ve beyaz guvercınler gordum bu ormanın 5 6 metre altınd abır tarla ve yılanlar gordum 2 yada 3 tu ama yılandna zararsız olarak kurtuldum ama bası yılan gıbıydı canlıydı ama vucudunun devamı sadece kabuktu daha sonra hatta beyaz bır converse gıyıordum hatta tarıh dersınde tarıh ogretmenımız uzerınde beyaz doktor onlugu vardı birde okuldaymısım ve okuldakı sınıf arkadasımın uzerınde sıyah yada lacıvert bır okul forması vardı sizce ne anlamları var ruyamın bu ruyamı karsılıksız sevdıgım bır erkek ıcın yatmıstım bıle varsa cvplarsa cok sevınecegım şimdiden tesekkurler....:uhm:

canım çok karışık bi rüya görmüşsün hiç anlamam rüya yorumundan ama burda kesin yorum yapıcak bayanlar vardır:)

Ben oyle ruya yorumu felan yapmam, ama okudugumda aklimdan birsey gecti.. :sm_confused:

Ormanlik ve beyaz guvercinler guzel… hayirli, huzur, mutluluk gibi hisler yansitiyor.. Disardan gorunen, yasanan seyler..

Bu sevgilinle yasadigin duygular olabilir..

Ote yandan altta olan karanlik dunya, yilanlar, sanki bana sevgilinin gorunmeyen tarafi gibi geldi bana.. yasadikca, ogrendikce hayati (okul, onlukten yorum yapiyorum) bunlari goreceksin ve sana zarar vermeden kurtulacaksin.. (yilanlardan kurtulusun)

Sacmaladim galiba, ama aklimdan gecti bunlar paylasayim dedim
Seni etkilemesin ama hic bir sekilde, cunki pek hayra yormadim galiba.. :uhm:

Cnm ıstıhare rÜyalarında beyaz ve yeŞıl gÖrmek herzaman hayırdır
yanı yattıĞın rÜya hayırlı senın ıÇın
ama o gÖrdÜĞÜn lacıvert ÖnlÜk karıŞık bıraz
sıyah ta tam tersı kÖtÜ demek bende bılmıyorum
ıstersen mantıĞınla hareket et
yada tekrar yat rÜya ıÇın
hayırlısını dılıyorum

teşekkurler arkadaslar ılgınız için :KK43: ama bitti karsılıksızdı zaten olmadı yanı :)) senağlama

benım hayatımdada bırı vardı benım ıcın hayırlı olup olmadıgını ogrnmek ıcın ıstıare namazı kıldım 3. gun cok basıt bır ruya gordum benım uzerımde beyaz kot pantolonum vardı onu net hatırlllıyordm arkadasımla dısarı cıkıyordm. bılmıyorum neye yorumlamalıyım sıradan bır ruya gıbı gelıyor bana sızceee???:26:

X