Lütfen cevap yazın

sahipsizada

Bebeğim nerdesin.
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
85
0
Arkadaşlar benim adetim 7 gün gecikti. cumartesi günü kantesti yaptırdım hcg sonuç:64.21 çıktı. hamilemiyim sizce. görevli hamilesiniz dedi ama henüz doktora gitmedim. birde pazar günü koyu kahverengi akıntı geldi. çok fazla değildi ama tedirgin oldum:çok üzgünüm:

ay cnm galiba hamilesin yada inşallah:KK66:doktora göster istersen bi ve 1 hafta sonra yine kan testi yaptır derim.ay inşallah hadi bakalım...

canım sonuca göre hamilesin .kahverengi lekede yerleşme kanaması sanırım.merak etme.bende de olmuştu.hayırlısıyla kucağına almak nasip olur inşallah

canım benim her hangi bir dr un telefonunu bulup ara ve sor.. boşuna bu kadar bekleme..

tebrikler canım bende 5+4 günlük hamileyim son adet tarihim 19 kasım hemen hemen aynıyız sanırım. sorunsuz bi hamilelik geçirip bebeğini sağ salim kucağını alırsın inşallah canımcım.

hamılesın canım tebrık ederım Allah tamamına erdırsın ılk kontrolune bı an once gıt derım...

Ohoooo hem de ne biçim hamilesin. Bir hafta daha bekleyip doktora gidersen keseyi görürsün kesin. Hadi Allah tamamına erdirsin inş.

X