arkadaşlar idrarda çok silik 2. çizgi görüpte kan testinde negatif sonuç alan var mı?

cellist1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
287
1
arkadaşlar çook silik 2. çizgiyi görüp kanda negatif alanlar var mı?
çok silik 2. çizgiyi görenler transferinin kaçıncı gününde idrar testi yaptılar acaba. cevaplarsanız çok sevineceğim....

selam canim ben ikinci cizgiyi gordum silik bi sekilde
kanda poziitf cikti\
zaten idarda cikmasi icin kanda en az 20 olmasi gerekirmis
once kanda belli olur\\
icini ferah tut kandada cikar merak etme

selam canim ben ikinci cizgiyi gordum silik bi sekilde
kanda poziitf cikti\
zaten idarda cikmasi icin kanda en az 20 olmasi gerekirmis
once kanda belli olur\\
icini ferah tut kandada cikar merak etme

öncelikle cevap yazdığın için çok teşekkür ederim :))

10. günümdü bugün, kanda baktırmaya cesaret edemedim idrar testi yaptım silik 2. çizgi görünce sizlere danışayım dedim. kaçıncı günde çıkmıştı senin silik çizgin?

canım idrarda çıkmışsa büyük ihtimal kanda da çıkar.. tebrikler..çizginin anlamı hamilesin...:)

inşallah öyledir meltemcim ama çizgi oldukça silikti..............

canım benim değerim 61 olmasına rağmen idrarda hiç çıkmadı. onu bırak ovulasyon testinde dahi çok çok silik çıktı. normalde ovulasyon testinin ölçtüğü lh gebelikte bhcg ile salınıyor ve ondan kat kat fazla salınıyor. o zaman hamiş olduğunu anlıyorsun. benim değerim heralde 10 falan derken 61 çıkmıştı. bence senin şu anda çok güzel bir değerin var tebrik ederim. allah sonunu da getirmeyi nasip etsin.

canım benim değerim 61 olmasına rağmen idrarda hiç çıkmadı. onu bırak ovulasyon testinde dahi çok çok silik çıktı. normalde ovulasyon testinin ölçtüğü lh gebelikte bhcg ile salınıyor ve ondan kat kat fazla salınıyor. o zaman hamiş olduğunu anlıyorsun. benim değerim heralde 10 falan derken 61 çıkmıştı. bence senin şu anda çok güzel bir değerin var tebrik ederim. allah sonunu da getirmeyi nasip etsin.

amin inşallah hayırlısını versin allahım. canım ovulasyon testini bilmiyorum hiç, eczanede mi satılıyor yoksa hastanede yapılan bişey mi?

amin inşallah hayırlısını versin allahım. canım ovulasyon testini bilmiyorum hiç, eczanede mi satılıyor yoksa hastanede yapılan bişey mi?

eczanede satılıyor ama her eczanede bulunmaz. normalde yumurtlama zamanını gösteriyor. ama bhcg ile beraber de salınıyor. o nedenle adetin yaklaştığı zaman hamişmiyim diye bakabiliyorsun. çünkü yumurtlama ihtimalin yok o sırada.

eczanede satılıyor ama her eczanede bulunmaz. normalde yumurtlama zamanını gösteriyor. ama bhcg ile beraber de salınıyor. o nedenle adetin yaklaştığı zaman hamişmiyim diye bakabiliyorsun. çünkü yumurtlama ihtimalin yok o sırada.

anladım. zaten bi tek yarın kaldı, çarşamba günü sonucu öğreneceğim zaten inşallah.......

cellist ben 9. gün bakmıştım çok çok silik çıkmıştı sonra her gün sabah akşam bakmıştım inanamıyordum çünkü sonra kanda da pozitif çıktı
ama sopnradan maalesef bebeğimi kaybettim
seninde inşallah kanda da pozitif çıkacaktır

cellist ben 9. gün bakmıştım çok çok silik çıkmıştı sonra her gün sabah akşam bakmıştım inanamıyordum çünkü sonra kanda da pozitif çıktı
ama sopnradan maalesef bebeğimi kaybettim
seninde inşallah kanda da pozitif çıkacaktır

canım benim inşallah allah hepimize sağlıklı bebekler nasip eder, en önemlisi bence bu.

benimde 8. gün idrarda 2. çizgi silik çıktı hemde ben gece yaptım testi ona rağmen çıktı ama ben öle görmek istediğim içindir diye düşündüm ama rabbime şükürler olsunki hamileymişim bence sende hamilesin canım benim 9. haftam 4 üzlerim var rabbim inş. kucağıma almayıda nasip eder rabbim sizlerede nasip etsin.

anladım. zaten bi tek yarın kaldı, çarşamba günü sonucu öğreneceğim zaten inşallah.......

az sabret canım. ben 9. günde kanda baktırmıştım 5 in altında bir değerdi. 13.gün 61 e fırlamıştı. senin bak ne güzel 10. günde idrarda çıkmış. moralini yüksek tut canım güzel bir değer seni bekliyor.

canim bende transferin sanirim 9. gunuydu idrarda bakmistim 30 dk sonra filan ikinci silik cizgi cikmisti
ama baya silikti
uc dort gun sonra kanda baktirdik maalesef negatif sonuc aldik
ama seninki hemen ciktiysa hamile olabilirsin

benimde 8. gün idrarda 2. çizgi silik çıktı hemde ben gece yaptım testi ona rağmen çıktı ama ben öle görmek istediğim içindir diye düşündüm ama rabbime şükürler olsunki hamileymişim bence sende hamilesin canım benim 9. haftam 4 üzlerim var rabbim inş. kucağıma almayıda nasip eder rabbim sizlerede nasip etsin.

dördüzlerini allah bağışlasın canım. ben de acaba öyle görmek istediğim için mi bana öyle geldi diyorum :) inşallah dediğin gibi ben de hamileyimdir...heyecanla bekliyorum son 35 saat!

az sabret canım. ben 9. günde kanda baktırmıştım 5 in altında bir değerdi. 13.gün 61 e fırlamıştı. senin bak ne güzel 10. günde idrarda çıkmış. moralini yüksek tut canım güzel bir değer seni bekliyor.

inşallah canım benim....moral veriyosun çok sağol:1hug:

canim bende transferin sanirim 9. gunuydu idrarda bakmistim 30 dk sonra filan ikinci silik cizgi cikmisti
ama baya silikti
uc dort gun sonra kanda baktirdik maalesef negatif sonuc aldik
ama seninki hemen ciktiysa hamile olabilirsin

negatif sonucun için üzüldüm, inşallah bundan sonraki denemen olumlu olur canım. bu benim 3. denemem ve pozitif olması için inan çok dua ediyorum. silik çizgi bir kaç dakika sonra çıktı. tabiki yüzde yüz sonuç değil bu ama silik çizgi şüpheli durum diye yazıyor nette.

X