Genital Bölge Epilasyon -bi bakarmısınız-

esraa86

benim aşk dolu yuvam...
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2009
5.598
2
ben bu hafta genital bölge epilasyona başlıyorum arkkadaşlar.iyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum yaa.650 milyon toplamda. sizce iyi mi :sinifsinif:

bence fiyat olarak uygun gibi..çok ta mantıklı bir iş her ay ağdaya gideceğine..

ağdaya hiç gitmedim.hep jilatti valla.çok kötü bi his.bi de ağdaya ilerde sarkma oluyo diyolar.gittiğim yer düzgün temiz bir yer.klinik ortamı.doktorlar uygulama yapıyorlar. tamamen bitene kadar seanslar devam edicekmiş

Süper bi fikirr canım.

ben genital bölqemi jiletle alıyorum :kedi::eek:agda için korkuyorum sadece agdayı kol ve bacakda uyguluyorum.:eek:
bende epilasyon yaptırmayı düşünüyorum 1 kere acısın açıcaksa ve sonn rahat tertemiz yanii..yapıyooo etkisi olsa kötü onlarda
walla iyi bi yer bulamıyourm ben sen eger istanbuldaysa gittigin yerin adresini özel msj olarak atarsn bana cnm:icecream:

Süper bi fikirr canım.

ben genital bölqemi jiletle alıyorum :kedi::eek:agda için korkuyorum sadece agdayı kol ve bacakda uyguluyorum.:eek:
bende epilasyon yaptırmayı düşünüyorum 1 kere acısın açıcaksa ve sonn rahat tertemiz yanii..yapıyooo etkisi olsa kötü onlarda
walla iyi bi yer bulamıyourm ben sen eger istanbuldaysa gittigin yerin adresini özel msj olarak atarsn bana cnm:icecream:

gittiğim yer gerçekten çok temiz bir yer .hemen atıyorum özelden

genital bölge için kuruma yapar diyorlar araştırdın mı bende gidecektim ama son anda vazgeçtim

Bence cok yerinde bir karar vermissin, sonuclari bizlerle paylasirsin degil mi?:) basarilar

X