Boyun fıtığı ameliyatından sonra istirahat şart

S

sudem1980

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sudem1980
arkadaşlar ameliyat kesin çözüm deselerde yine kurtuluş deyil protez takıyorlar bu seferde protez disk yerinden kayma yapıyor dikkat edilmezse.üç ay kesin istirhat ben ameliyat oldum 3 ay önce oglumu kucagıma aldım 12 kilo diye yerinden kaymış protez şimdi tekrar ameliyat diyo doktorlar çok korkuyorum ameliyattan okadar çektigim sıkıntılar boşa gitti anlicanız.stresli anlarda kesinlikler sakin olmaya çalışın ters harekette bulunmayın omuriliklerin arasındaki sıvı kayıp fıdıklaşma meydana geliyor aman dikkat edin ameliyat şart dendiginde ameliyat olun fizik tedavi mutlaka görün ameliyat için iyi karar verin hernekadar ameliyat basit densede tvde gerçektende çok zor.3gün yemek yiyemiyor rahat yastıkdan dönüp kalkamıyorsunuz 3gün konuşmada zorluk çektim.tekrar bunları yaşamaktan korkuyorum

• Konu Sahibi sudem1980
arkadaşlar ameliyat kesin çözüm deselerde yine kurtuluş deyil protez takıyorlar bu seferde protez disk yerinden kayma yapıyor dikkat edilmezse.üç ay kesin istirhat ben ameliyat oldum 3 ay önce oglumu kucagıma aldım 12 kilo diye yerinden kaymış protez şimdi tekrar ameliyat diyo doktorlar çok korkuyorum ameliyattan okadar çektigim sıkıntılar boşa gitti anlicanız.stresli anlarda kesinlikler sakin olmaya çalışın ters harekette bulunmayın fıdıklaşma meydana geliyor aman dikkat edin ameliyat şart dendiginde ameliyat olun fizik tedavi mutlaka görün ameliyat için iyi karar verin hernekadar ameliyat basit densede tvde gerçektende çok zor.3gün yemek yiyemiyor rahat yastıkdan dönüp kalkamıyorsunuz 3gün konuşmada zorluk çektim.tekrar bunları yaşamaktan korkuyorum

canim konunu simdi gördum arastirirken, cok gecmis olsun uzuldum gercektten:çok üzgünüm:.
seni cok iyi anliyorum annemin de belin de fitik var kac kere fizik tedavisine gittik ama bi fayda etmedi doktorlar diyor ameliyat cok sakincali Allah korusun felc olabilir:1no2:
aynen dedigin gibi annemde var omuriliklerin arasındaki sıvı kayıp oldugu icin fitik olusmus
keske bi caresi olsa da annem iyi olsa is yapmasi yasak, doktorlar spor dersleri verdi beli icin ama o zamanda agri cok oluyor napacaz bilmiyorum... tekrar gecmis olsun canim insallah bi an önce eski sagligina kavursursun....a.s.

• Konu Sahibi sudem1980
yaklaşık üç yıldır bu illetle yaşıyorum ağrılar yüzünden yaşam kalitem düştü.bu başlık sahibi ne yaptı acaba çok merak ediyorum.üyeliğini sildirmiş sanırım.

X