Çocuk Hastalıkları Ige testi,Alerji?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

DIONYSOS

:) nasılım???????
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
2.243
5
İyi geceler..
Oğluma ıge testi yapıldı ve sonuç 87 çıktı..Normal değer 60 mış..
Şu anda sıngulair diye bir ilaç kullanıyoruz,koruyucu niteliğinde..
Ayrıca süt,bal,ceviz gibi gıdaları kesmemizi söyledi dr.umuz...

İlacı kullanmakta kararsız kaldımm gerçi bugün başladım ama bizim şikayetimiz sadece sabahları olan hafif bir öksürüktü belki bu öksürükte şu an geçirdiği enf.a bağlı olabilir...
Bu testi çocuğuna yaptıran ve değeri yüksek çıkan varmı?

neye alerjisi olduğu bellimi bide ne şikayetle bu testi yaptırdınız bebeğin ne kadarlık?

Bizde bu testleri yaptırdı henüz sonuçlarını almadık
inek sütü alerjisi olduğunu düşünüyoruz

neye alerjisi olduğu bellimi bide ne şikayetle bu testi yaptırdınız bebeğin ne kadarlık?

Bizde bu testleri yaptırdı henüz sonuçlarını almadık
inek sütü alerjisi olduğunu düşünüyoruz

Sabahları kalkınca kuru bir öksürüğü vardı,dr.umu alerjiden şüphelendi ve bu testi yaptı...

Şu an küçük olduğu için neye alerjisi olup olmadığıan dair test yapılmıyor..
3-4 yaşında bu test yapıılyormuş,çapada..

Bisiklet; sizin çocuğunuz büyük galiba...

Benim kızım 6.5 aylık.Biz inek sütü,keçi sütü,yumurta sarısı,yumurta beyazı,ev tozu birde et alerjisi için hepsine ayrı ayrı yaptırdık.

Benim kızım 6.5 aylık.Biz inek sütü,keçi sütü,yumurta sarısı,yumurta beyazı,ev tozu birde et alerjisi için hepsine ayrı ayrı yaptırdık.

Bizim dr.umuz 4 yaşından önce yaptırmak istemedi,yanıltıcı oluyormuş..
Demek dr.lar bu onuda da farklı düşünüyorlar...
İnşallah zamanla geçer alerjisi kızının,geçmiş olsun....

ben de doktoruma sordum yaptırmadan önce alerji testleri doğru sonuç vermeyebiliyormuş dedim.Çok düşük bir ihtimal o dedi.Yüksek düzeyde çıkarsa zaten alerji var demektir dedi. yaptırdık bizde.Çünkü yoğurt ve süt ürünleri hiçbir şekilde veremiyorum şuan yerine koyacak başka bir şey de onların.alerjinin düzeyine göre bir şeyler vermeye başlayacağım.

X