Ovulasyon testi neden 3kez çift çizgi???

Sedef35

Kızım Hoşgeldin Hayatıma
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
4.806
3
Selam kızlar.. daha öncede ovulasyon testi kullanmıştım ama böyle bişiyi yaşamadım.
geçen ayda aynı testi kullandım gene böle bişi olmadı. adetlerim 29-30-31. günlerde olurdu. kahverengi leke ile başlar aynı şekilde biterdi. mayıs ayında düşük yaptım 3ay adet görmedim ilaçla adet oldum son 2 aydır adetim 28.günü olmaya başladı ve direk pembeyle başlayıp aniden kesiliyordu. bunu araştırdığımda bu durumun sağlıklı yumurtadan kaynaklandığındığını görünce ovulasyon testi aldım 1kutu. bari sağlıklı günler kaçmasın diye :) adetin 14.günü testi kullandım geçen ay çift çizgi çıktı.daha sonraki günler yapmadım. ve 2gün erken adet oldum e tabi bi sürü test arttı tabi. 2gün erken adet olunca bu kez bu ay adetin 12.günden itibaren test yapmaya başladım hemen çift çizgi çıktı ve bu 17. güne yani düne kadar devam etti. bugün yine test yapıcam. bakalım. sizcede tuhaf bi durum deilmi bu. ne anlama geldiğini bilen varsa bilgisini payaşabilir mi acaba? tam olarak yumurtlama günüm adetin kaçıncı günü oldu ? şimdiden tşklerkaydirigubbakcemile5

Canım bu normal bişey, zaten ovulasyon testleri lh artmaya başladığı andan itibaren çift çizgiyi göstereyo, ve çift çizgi tamamen kayboluncaya kadar çalışmaya devam edebilirsin, kolay gelsin yerimseniben

selam canım saol cvp verdiğin için. hatırladın mı beni senin açtığın bi topikte uzun süre sohbet etmiştik.
nasılsın bakalım ne durumdasın

E ozaman bu ovulasyon testıde tam yumurtlama gÜnÜnÜ gÖstermıyo. Testın ıÇınde Çıft Çızgıden ıtıbaren 24-36 saat sonra Çatlar yazıyo eĞer Öyleyse 17.gÜne kadar hala nıye Çıft Çızgı Çıkıyo? Demekkı bu da kesın bır yÖntem deıl

selam canım saol cvp verdiğin için. hatırladın mı beni senin açtığın bi topikte uzun süre sohbet etmiştik.
nasılsın bakalım ne durumdasın

İyiyim tatlım, hatırlamam mı :1hug:
Ben son zamanlarda hep "Birlikte Soralım Birlikte Cevaplayalım" topiğine takılıyorum, orda ortam süper, seni de bekleriz kaydirigubbakcemile5
Bu arada ben bu ovulasyo testine pek de güvenmiyorum, bi ara kullanmayı düşündüm ama vazgeçtim sonra, bana kalırsa, 10. gün başla çalışmalra gün aşırı adete kadar devam, ben artık çareyi onda buldum, bu ay bu yöntemi deniyorum bakalım :lepi:

ınŞallah ÇalıŞmaların sonuÇsuz kalmaz gÜlÜm. GÜn aŞırı oluncada yorucu oluyo kuŞum ya zaten ÇalıŞıyorum sabah 6.30da kalkıyorum oĞlumu okula bırakıyorum ıŞe gelıyorum eve gıt bı sÜrÜ ıŞ oĞlum eŞım hal kalmıyo valla :d
tamam o topıĞe gelıyorum ınŞallah ıyı arkdŞlıklar kurarız.

X