Sezeryan olan anneler ne zaman egsresiz ya da spora başlıyoruz

saime77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
448
3
merhaba arkadaşlar,

sezeryan olanlar ne zamanspor yapabiliriz? bilgisi olan var mısositososito

merhaba ben doktoruma sordum yürüyüş yapabilirsin bisiklet binebilirsin dedi ama ben bunları yapmamın yanısıra pilates de yapıyorum ve beşibir yerde çay içiyorum 2 kilo verdim şimdiden

saimecim doktorum 6 aydan sonra demişti..ben dayanamadım geçen gün azcık yapim dedim..altı üstü 10 dk karın egzersizi sonucu 4 gündür dikişlerimin acısı geri geldi..egzersizden bikaç gün önce korse takmaya başlamıştım we ertesi gün de temizlik filan biraz hırpaladım sanırım kendimi..yani daha iileşmemişiz ööle sanıyomuşus...ben tırstım biraz daha bekliycem...

teşekkür ederim canlarım, o zaman karın egsersizleri için ben de 6. ayı bekliyeyim....bi de zarar vermeyelim...

haklısınız arkadaşlar kişiden kişiye değişiyor çünkü allaha çok şükür ben nerden baksanız bebeğimin 40ı çıktığından beri yapıyorum karın egzersizleri ama herhangi bir sorunum yok çok şükür ama eğer siz yaptığınızda sıkıntı oluyorsa tabiki yapmayın

bu konuyu acman iyi oldu arkadasim. 6 ay beklicezde iyice yapisip kalmasin bu göbisler bizde. benim ebe dogumdan 4 ay sonra egzersiz yaptiracak bize. Bu daha cok alt tarafin kaslarini kuvvetlendirici rahim sarkmasi filan olusmasin diye.

haklısınız arkadaşlar kişiden kişiye değişiyor çünkü allaha çok şükür ben nerden baksanız bebeğimin 40ı çıktığından beri yapıyorum karın egzersizleri ama herhangi bir sorunum yok çok şükür ama eğer siz yaptığınızda sıkıntı oluyorsa tabiki yapmayın

sen hangi hareketleri yapiyorsun canim

ben ebru şallıyı takip ediyorum her gün onun yaptırdığı karın hareketlerini önce az yaptım sonra onunla aynı sayıda yapmaya başladım zorlamadan yavaş yavaş arttırdım şimdi göbeğim hiç kalmadı nerdeyse bir de kondüsyon bisikletini sürüyorum ve yürüyüş bandında yarım saat yürüyorum haftada 3 kez birde beşibir yerde çay da içiyorum ve yediklerime dikkat ediyorum pazartesi okula başlayacağım ve eski pantalonlarıma girebiliyorum hamile kalmadan öncekilere :)

ben ebru şallıyı takip ediyorum her gün onun yaptırdığı karın hareketlerini önce az yaptım sonra onunla aynı sayıda yapmaya başladım zorlamadan yavaş yavaş arttırdım şimdi göbeğim hiç kalmadı nerdeyse bir de kondüsyon bisikletini sürüyorum ve yürüyüş bandında yarım saat yürüyorum haftada 3 kez birde beşibir yerde çay da içiyorum ve yediklerime dikkat ediyorum pazartesi okula başlayacağım ve eski pantalonlarıma girebiliyorum hamile kalmadan öncekilere :)

:nazar: maşallahhhh, sütünde değişme oldu mu?

o caylar sütüne gecip bebegine birsey yapasin. ararstirdin mi cay emziren icin uygun mi diye. cok fazla spor iyi degil emziridigin icin cünkü vücudun toxin attıgı icin o sütüne geciyor.

canım beşibir yerde çayı günde kaç bardak içiyorsun sütünü etkiliyormu bende platese başladım bende hala göbek duruyor:bbo: martta okula başlicam ozamana kadar inş eski pantolonlarıma girebilirim sen kaç kilo almıştın hamilelikte

araştırdım tabiki çayın bir zararı yok kesinlikle 3 bardak içiyorum günde ve yemeklerden yarım saat önce eğer hareket yapmanın zararı olsaydı bunu doktor söylerdi herhangi bir sıkıntı yok

Konunuz içeriği nedeniyle taşınmıştır,anlayışınıza teşekkürler

ceylan07 tv8 web sitesine gir kayıt ol sonra poilates videolarını indir çünkü anlatmakla tarif edilemez

X