Çocuk Hastalıkları Bi bakar mısınız:(

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

humerus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2009
50
0
45
Kızlar bebeğim kusuyo ve çoğu zamanda peynirimsi bi içerik gelio.Böyle partiküllü pıhtılar var.Acaba üşütüyomuyum ki.Ortam ısısı 22-23 derece civarı ama.Bu konuda bilgisi olan var mı?

canım benim bebeğimde kusuyo.peynırimsi bişeyler çıkıyo ağzından.dr normal dedi.eğer kilo alması ve gelişimi normalse kusmasıda normal miş..odayı bizde 22 derece felan tutuyoruz.çok sıcak olursa bebek emmekten soğurmuş ve sürekli uyumak istermiş.

gülüm eğer peynirimsi çıkıyorsa korkma,o fazlasını atıyor demişti doktorumuz
amafışkırır tarzda ve her emmeden sonra ise ,ozaman bir dr gözükün,bebek reflüsü olabilir demişti
genelde erken doğan bebeklerde oluyormuş
eğer gelişimi normalse korkacak bir şey yok

benım araştırdıgım kadarıyla fazlasını cıkarıyormuş ya da gaz varsa o yüzden de cıkarıyormus.benım oğlumda gaz cıkarırken cogu zaman kusuyor.. ama ben bu durumun ılk 3 ay oldugunu bılıyorum.3.aydan sonra gecıyormus dıye okumustum.

o sıkıntı bende de var cok kusuyor her mamadan sonra boyle ve cok ıkınıyor bende anlamıs degılım yarın dr. gıdıcem onuda sorarım canım ama inş bızım kuruntumuzdur.

Kızlar bebeğim kusuyo ve çoğu zamanda peynirimsi bi içerik gelio.Böyle partiküllü pıhtılar var.Acaba üşütüyomuyum ki.Ortam ısısı 22-23 derece civarı ama.Bu konuda bilgisi olan var mı?

merhaba cnm
benim bebeğim de emzirdikten sonra bazen
peynirimsi şekilde kusuyor çok az. hiç telaş
yapma, diğer ark.ların da dediği gibi fazlasını
kusuyor. bazen de eğer gazını çıkartmadan
yatırırsam yapıyor aynısını.

X